Wisła KrakówWisła Kraków
2 : 1
Wisła PłockWisła Płock
95'

Koniec meczu!!! Wisła Kraków wygrywa z imienniczką z Płocka 2:1. Sam mecz nie rozczarował. Widzieliśmy w tym spotkaniu 24 strzały oraz wiele akcji ofensywnych. Za uwagę dziękuje Mateusz Wojciechowski!.

91'

Mateusz Piątkowski zszedł z boiska. Pojawił się na nim Giorgi Merebaszwili.

94'

Słaby występ notuje Paweł Brożek. Wisła wychodziła z kontratakiem, a napastnik Wisły Kraków nie dość, że nie potrafił zrobić z piłką niczego efektywnego to jeszcze faulował w ataku, zarabiając żółtą kartkę.

93'

Jose Kante drugi raz z rzędu przewraca się na murawie chcąc przyjąć piłkę. Na takie okazje czekają tylko gospodarze, którzy próbują szybkich kontrataków. Dużo ożywienia wprowadził Patryk Małecki.

90'

Dobra akcja Wisły Kraków!!! Patryk Małecki podawał w pole karne do Pawła Brożka. A ten... trudno powiedzieć, co chciał zrobić. Kilka lat temu po prostu dostawił by nogę strzelając bramkę. Tym razem się nie udało.

86'

Ivan Gonzalez trafia po raz drugi!! Pewnie wykonany rzut karny!

85'

Igor Łasicki dostaje za to zagranie drugą żółtą kartkę. Goście grają w "10"!

85'

Rzut karny dla Wisły Kraków!!! Ręką w polu karnym zagrał Igor Łasicki!!!

85'

Petar Brlek huknął z dystansu!! Piłka minimalnie przeleciała nad bramką!

83'

Patryk Stępiński dośrodkowuje prosto w ręce Michała Buchalika.

82'

Sporo niedokładności z obu stron. Najpierw gospodarze nie potrafili dobrze rozegrać rzutu wolnego, następnie goście niedokładnym podaniem chcieli wyjść z kontratakiem.

79'

Dobra akcja gospodarzy! Paweł Brożek znalazł się z piłką w polu karnym, jednak jego strzał zdołał zablokować jeden z obrońców gości.

77'

Jakub Bartosz doznał urazu i musiał opuścić boisko. W jego miejsce Martin Kostal. Jest to debiut zawodnika Wisły Kraków!

76'

Goście próbują rozgrywać przez Konrada Michalaka, jednak dwie dobre interwencje zanotował Tomasz Cywka.

71'

Zmiana także u gości. Schodzi Mikołaj Lebedyński. Na boisku melduje się Jose Kante.

70'

Wisła Kraków chce wygrać to spotkanie w regulaminowym czasie. Świadczy o tym fakt, że na boisko wchodzi Patryk Małecki. Schodzi Pol Llonch.

69'

Jakub Bartosz zagrał ładnie z piętki do Tomasza Cywki. Obrońca Wisły Kraków zwlekał jednak z dośrodkowaniem i stracił piłkę.

67'

Bezproduktywny Rafał Boguski schodzi z boiska. Kiko Ramirez daje sygnał do ataku - na boisko wchodzi Peter Brlek.

67'

Mecz nam się zaostrza. Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Dominik Furman.

63'

Konrad Michalak wszedł i od razu zobaczył żółtą kartkę, za przerwanie akcji przeciwnika.

62'

Nico Varela musiał zejść z boiska. Zastępuje go Konrad Michalak.

61'

Wisła Płock próbuje szybkimi akcjami zaskoczyć rywala. Z kolei gospodarze próbowali wyjść z kontratakiem, jednak Rafał Boguski nie potrafi opanować piłki. Swoją drogą, zawodnik ten rozgrywa bardzo słabe zawody...

58'

Strzelec bramki Ivan Gonzalez ukarany żółtą kartką.

56'

GGOOOLLLL!!!! Wisła Kraków wraca do gry!!! 1:1!

55'

Rzut karny dla Wisły Kraków!!! Faulował Dominik Furman po rzucie wolnym dla Białej Gwiazdy!!

52'

Płocczanie po raz kolejny atakują. Tym razem bardzo dobrą interwencją popisał się Michał Buchalik.

49'

Piłkarze Wisły Płock rozegrali koronkową akcję. Wymienili w szybkim tempie kilka podań, a Jakub Łukowski precyzyjnym strzałem w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi.

49'

GGOOOOLLL!!! Goście prowadzą 1:0!!!

47'

Tomasz Cywka ruszył prawą stroną, jednak Adam Dźwigała zdołał odebrać mu piłkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce Krakowianie!

45'

Optycznie piłkarzy Wisły Płock prezentują się lepiej. Mało z tego jednak wynika. Z celnych strzałach mamy 1:1. Na uwagę zasługuje fakt, że goście mieli w I połowie aż 6 rzutów rożnych. Wynika to z taktyki i częstych dośrodkowań Patryka Stępińskiego.

Wracamy za kilkanaście minut!!!

45'

Koniec I połowy. Do przerwy 0:0!

45'

Goście próbowali rozegrać akcję przez Patryka Stępińskiego, jednak dobrze wrócił Kamil Wojtkowski, odbierając piłkę. Sam jednak niedokładnie podaje do Pawła Brożka.

42'

Żółta kartka także dla piłkarza Wisły Płock. Ukarany Igor Łasicki. Nie faulował ostro, ale jak pokazuje Pan sędzia był to już któryś jego faul.

41'

Gospodarze stracili piłkę w ataku, po czym Pol Llonch agresywnie przerywa akcję rywala. Zostaje ukarany żółtą kartką.

38'

Jakub Łukowski oddał strzał z dystansu, z którym miał ogromne kłopoty Michał Buchalik. "Wypluł" piłkę, jednak Nico Varela nie zdołał celnie dobić i akcja skończyła się rzutem rożnym dla piłkarzy z Płocka.

36'

Tomasz Cywka przerywa akcję gości faulem i zostaje ukarany żółtą kartą.

32'

Żółta kartka dla zawodnika Wisły Kraków. Ukarany Rafał Pietrzak.

31'

Rafał Boguski z lewego skrzydła próbował zagrać w pole karne do Pawła Brożka, jednak obrona gości zdążyła się ustawić i spokojnie wybić futbolówkę.

28'

Kamil Wojtkowski z rzutu wolnego prosto w mur.

27'

Świetne podanie dostał Jakub Bartosz. Ruszył prawy skrzydłem i podawał do Pawła Brożka. Zrobił to jednak za słabo i przeciwnicy przejęli podanie.

24'

Groźny strzał Dominika Furmana, który wbiegł w lewej strony boiska. Ostatecznie został zablokowany.

21'

Piłkarze z Krakowa ruszyli z groźną akcją, jednak sędzia przerywa mecz, by pokazać żółtą kartę. Ukarany Paul Parvulescu.

18'

Ivan Gonzalez ma dobre dalekie przeżuty, co przed chwila udowodnił. Jednak Tomasz Cywka za późno się zorientował i nie zdążył do piłki.

15'

Piłkarze Jerzego Brzęczka rozpoczynają akcję środkiem, gdzie zawodnicy z Krakowa próbują zagęścić pole gry, po czym szybkim podaniem uruchamiają bocznych obrońców, którzy mają przed sobą maksymalnie jednego przeciwnika.

13'

Wisła Kraków próbuje się odgryźć ale ich ataki są niedokładne i szybko tracą piłkę. Jak dotąd goście prezentują się znacznie lepiej.

11'

Patryk Stępiński gra dziś znakomicie. Włącza się pod akcje ofensywne, co widzą koledzy z drużyny dogrywając mu piłkę. Raz po raz dośrodkowuje. Rafał Pietrzak jest jak na razie bezradny.

8'

Patryk Stępiński ponownie dośrodkowuje i ponownie obrońcy gospodarzy zachowują się nie najlepiej. Do piłki dochodzi Nico Varela, jednak jego strzał zostaje zablokowany.

6'

Patryk Stępiński ruszył prawym skrzydłem i dośrodkował celnie. Mateusz Piątkowski główkuje jednak nad bramką.

4'

Rzut wolny dla Wisły Kraków. Nie najlepiej rozegrany i gospodarze tracą piłkę.

3'

Wisła Płock ruszyła do ataku. Gra wysokim pressingiem.

1'

Zaczynamy! Przy piłce goście!

20:41

Piłkarze wychodzą na murawę!!!

20:41

W porównaniu z meczem ligowym w Wiśle Kraków doszło do 7 zmian. Tak samo wygląda to w Wiśle Płock.

20:35

Dziś w bramce Białej Gwiazdy zagra Michał Buchalik, który w poprzednim meczu ligowym musiał wejść z ławki rezerwowych. Trener uważa, że bramkarz Wisły Kraków zagrał bardzo dobrze, a w meczu pucharowym i tak by wystąpił, więc wszystko idzie zgodnie z planem.

20:10

Wisła Kraków zajmuje w Ekstraklasie drugą lokatę. Ich bilans spotkań to trzy zwycięstwa i jedna porażka.

Wisła Płock ma na koncie cztery punkty, notując jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki.

20:09

W ostatniej kolejce obie ekipy grały w meczu ligowym. W Płocku lepsza okazała się krakowska Wisła, która wygrała 1:0, strzelając gola... w 95' spotkania. Strzelcem został Carlitos Lopez.

20:06

20:04

Wiele osób zastanawiało się czy Bartosz zagra w miejsce Boguskiego.

- Oni obaj mogą grać na różnych pozycjach. Dlatego obaj mogą grać w pierwszym składzie - odpowiedział na to pytanie trener.

Jak powiedział, tak też uczynił. Boguski dziś nietypowo zagra na lewym skrzydle, z kolei na prawej zagra Bartosz.

19:58

Gospodarze zaczną w następującym zestawieniu:

19:57

Znamy już składy obu ekip!!!

Skład gości prezentuje się następująco:

19:50

Witam bardzo serdecznie. Już dziś o godzinie 20:45 Stadion Miejski w Krakowie im. Henryka Reymana gościć będzie ekipy Wisły Kraków i Wisły Płock. Na relację zaprasza Mateusz Wojciechowski!