dogrywka 1. połowa1 : 1
dogrywka 2. połowa1 : 1
karne1 : 4
130'

A więc to Cracovia po 120 minutach gry i rzutach karnych awansowała do 1/8 finału gdzie zagra z Zagłębiem Lubin!

129'

GOOOOOOOOOOOL! 4:1! SIPLAK. CRACOVIA GRA DALEJ.

127'

SŁUPEK! NIE MA GOLA DLA TYSZAN. ZMARNOWAŁ OKAZJĘ MAŃKA...

126'

UWAGA.... GOL! 3:1 - HELIK!

125'

GOOOOOOL! JEST ODPOWIEDŹ ZAPOLNIKA. 2:1 dla Cracovii po dwóch seriach.

123'

JEST 2:0! WÓJCICKI NIE MYLI SIĘ!

122'

NIE MA BRAMKI! SANDOMIERSKI BRONI PRÓBĘ. Strzelał Ćwielong.

121'

PIĄTEK i GOOOOL! Cracovia 1:0.

120'

Piłkarze wybrani do karnych, czekamy już na sam konkurs. Będzie się działo!

120'

Koniec dogrywki! A więc rzuty karne!

116'

Kanach jest aktywny w tej końcówce. Znów kopnął, lecz niecelnie.

116'

Ósma żółta kartka w meczu. Dostał ją Matusiak.

114'

Zostało naprawdę niewiele czasu. Pięć, może sześć minut.

111'

Kanach uderza, ale Igaz znów na posterunku. Ważna interwencja!

111'

Cracovia musi zrobić wszystko, żeby uniknąć karnych, skoro Igaz jest w takiej formie... :)

110'

COŚ NIEBYWAŁEGO!!!!! IGAZ BRONI DRUGIEGO KARNEGO! UDERZAŁ FAULOWANY PIĄTEK.

109'

RZUT KARNY DLA CRACOVII! DRUGI W TYM MECZU.

107'

Mocny strzał Abramowicza. Za mocny, bo niecelny - piłka poszybowała nad poprzeczką.

105'

Mamy zakończenie pierwszej połowy dogrywki. Chwila oddechu i gramy dalej.

105'

Zagotowało się na boisku. Zapolnik dostał kartkę.

103'

Kanach za szybko oddał strzał. Mógł jeszcze trochę poholować piłkę i dopiero potem uderzyć. Tymczasem z trybun "Złodzieje, złodzieje" w kierunku sędziów.

101'

Gospodarze domagali się rzutu karnego, a jest... CZERWONA KARTKA dla Fidziukiewicza. W konsekwencji drugiej żółtej. Za dyskusję.

100'

Dobra sytuacja tyszan! Sandomierski do końca kontrolował jednak lot piłki. Nie ma bramki.

97'

Dimun za debiutującego Lusiusza. Więcej zmian w tym meczu już nie będzie. Cracovia miała szansę dwóch na dwóch, ale ją koncertowo zmarnowała.

95'

Kartkę obejrzał Kanach.

92'

Cracovia chciałaby szybko zamknąć to spotkanie i uniknąć karnych. Kanach uderza jednak nieszczęśliwie - wywalczył tylko róg.

90'

Gramy dalej. Dogrywka rozpoczęta.

92'

A więc DOGRYWKA! Dwa razy po 15 minut, być może później karne, jeśli wynik pozostanie remisowy.

91'

Tylko dwie minuty doliczone do 90. Czyli będzie dogrywka?

88'

Piątek chwilę temu wszedł na boisko, a oddał już dwa strzały.

86'

Kolejne uderzenie Siplaka - bez zagrożenia. Po krótkim zamieszaniu Igaz przejmuje piłkę. Tymczasem Cracovia dokonuje drugiej zmiany. Wójcicki za Vestenicky'ego.

85'

6109 widzów na trybunach.

82'

Emocje jeszcze będą! Kapitan Tanżyna wyrównuje stan meczu na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

82'

GOOOOOOOOOOOOL! JEST WYRÓWNANIE!

79'

Szewczyk schodzi, za niego Piątek.

76'

Ta akcja powinna zamknąć mecz! Ale Vestenicky kopnął źle, nawet nie w bramkę.

75'

Tyszanie starają się odpowiedzieć. Został im na to tylko kwadrans.

71'

NIE MA GOLA! Deja myli się z jedenastego metra, Igaz obronił jego próbę. Dalej mamy 1:0 dla Cracovii.

70'

Biernat otrzymał jeszcze kartkę za ten faul na Wdowiaku.

69'

RZUT KARNY DLA CRACOVII!

66'

Grzybek zszedł, za niego Abramowicz.

63'

Była sektorówka, jest flagowisko i są race:

62'

Tym razem nie było zagrożenia - gospodarze wyjaśnili sytuację po kornerze.

59'

Znów było groźnie pod bramką GKS. Jeden strzał, drugi, później piłka odbija się od poprzeczki, ale gola nie ma.

56'

Sektorówka na stadionie:

55'

Kartkę obejrzał Wdowiak.

54'

No i proszę, na prowadzenie jako pierwsi wyszli goście! Zamieszanie wykorzystał Deja i to on wpisał się na listę strzelców!

52'

GOOOOOOOOOL! Cracovia prowadzi 1:0!

46'

Druga połowa rozpoczęta. Od środka GKS Tychy.

46'

A Matusiak za Łuszkiewicza. Trzeba powiedzieć jasno: posiłki, nie uzupełnienia składu.

46'

I są spodziewane roszady u gospodarzy. Zapolnik za Rogalskiego.

46'

Koniec pierwszej odsłony. Goli nie ma, emocji też jakby brak. Wracamy za kwadrans z nadzieją, że mecz się rozkręci.

45'

Grzybek dostał kartkę za faul na Sowahu.

42'

Jest ciepło, ale nie jest upalnie. Była chwila przerwy w grze, piłkarze uzupełnili płyny.

39'

Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Wciąż 0:0.

36'

Sowah mocno, celnie, ale w... Tanżynę.

35'

Walka to trafne słowo jeśli chodzi o ten mecz.

32'

Sędzia często przerywa grę gwizdkiem. Sporo przewinień z obu stron. Kartka na razie tylko jedna.

29'

Grzybek uprzedził nabiegającego Siplaka.

26'

Fidziukiewicz dostał żółtą kartkę.

25'

Coraz częściej Cracovia gości na połowie Tychów. Szansę z dystansu miał Deja, lecz strzelił obok bramki.

22'

Lusiusz - niecelnie. Ten pomocnik ma 17 lat i jest to jego pierwszy występ w seniorskiej drużynie.

20'

W końcu trochę ciekawiej. Teraz starał się zaskoczyć Szewczyk. Trochę za słabo uderzył. Igaz tę próbę obronił.

20'

W odpowiedzi Ćwielong i... nie ma bramki. Kopnął obok.

19'

Cracovia ma rzut wolny po faulu na Sowahu. Dwie próby dośrodkowania, jest strzał i... nie ma ani rzutu rożnego. Zdaje się, że to Helik uderzał.

16'

Nie jest to porywające widowisko.

12'

Na razie mecz nie nabrał rozpędu. Drużyny "badają" się, jest walka o środek pola.

10'

Sowah, który gra dziś po raz drugi w Cracovii, ma sporo pracy na lewym boku.

8'

Tanżyna dostał ostrzeżenie od sędziego. Faulował Szewczyka.

5'

Pierwszy rzut rożny już za nami. Po szarży Fidziukiewicza miał go GKS. Nic z tej sytuacji pozytywnego nie wynikło.

2'

GKS stara się przeważać. Podanie do Mańki jednak za mocne.

1'

Spotkanie właśnie się rozpoczęło. Od środka goście.

19:26

Piłkarze pojawili się na murawie. Zawody sędziować będzie Zbigniew Dobrynin (Łodź).

19:20

Kibice obu drużyn przyjaźnią się od lat. Na trybunach zawisł transparent: "Po wsze czasy GKS i Pasy".

19:13

Gospodarze zagrają w jednolitych białych strojach, goście na czarno.

19:10

Zwycięzca zagra w dalszej rundzie z wygranym pary Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok.

19:09

U jednych i drugich są zmiany jeśli chodzi o podstawowe jedenastki. Po stronie gości sporo młodych lub mniej znanych zawodników. Trener Michał Probierz desygnował do gry choćby Sylwestra Lusiusza, Krzysztofa Szewczyka czy Radosława Kanacha.

19:06

Niecałe pół godziny pozostało do rozpoczęcia meczu w Tychach. Pierwszoligowy GKS zagra z ekstraklasową Cracovią. Nie będzie rewanżu - wygrany awansuje do 1/8 finału Pucharu Polski.