2. połowa4 : 2
dogrywka 1. połowa3 : 2
dogrywka 2. połowa4 : 2
120'

Koniec! Arka przechodzi do kolejnej rundy po świetnej drugiej połowie meczu oraz dogrywce! Ponad trzydzieści strzałów gospodarzy zaowocowało czterema bramkami, które dały awans. Śląsk odpada z Pucharu Polski i może skupić się na rozgrywkach ligowych

120'

Jeszcze jedno uderzenie na bramkę Śląska! Tym razem niecelnie strzela Nalepa

115'

115'

Kolejne groźne uderzenie Kakoko jednak znów dobrą interwencją popisuje się Słowik!

113'

Śląsk musi odrobić dwie bramki, ale to Arka cały czas atakuje i dąży do zdobycia kolejnego gola

110'

Siemaszkooo! Gool! Kapitalna bramka napastnika Arki! Strącenie piłki do boku, Nalepa dorzuca futbolówkę do wbiegającego Siemaszki, a ten świetne uderza głową!

108'

Ależ sytuacja! Stuprocentowa okazja dla Siemaszki, ale świetnie nogą ratuje swój zespół Słowik!

106'

Druga połowa dogrywki, ruszamy!

105'

Arka potrafiła odrobić dwubramkową stratę i w dogrywce wyszła na prowadzenie.

105'

Sędzia zaprosił zawodników na przerwę.

103'

Kapitalna bramka dla Arki! Strata defensorów Śląska, piłka dochodzi do pomocnika gospodarzy, a ten z wielkim spokojem uderza z dystansu, dając prowadzenie swojemu zespołowi!

102'

99'

Arbiter kolejny raz pokazuje żółtą kartkę w tym spotkaniu. Tym razem ukarany Nalepa

97'

Dobra indywidualna akcja Koseckiego. Minął kilku zawodników i zdołał oddać strzał, ale świetnie broni Pilarz!

94'

Arka od początku próbuje atakować na bramkę przeciwnika, by kolejny raz udokumentować swoją przewagę

93'

Szybko kartką ukarany zostaje Boban Jović

91'

Zawodnicy wracają na murawę po krótkiej przerwie i rozpoczynamy pierwszą część dogrywki!

93'

Koniec spotkania! Remis 2:2 powoduje, że będziemy świadkami dogrywki. Świetna druga połowa w wykonaniu zawodników Arki, którzy potrafili odrobić dwubramkową stratę i byli zdecydowanie lepsi po przerwie

90'

Ostatnie minuty tego meczu. Jeśli takim wynikiem zakończy się regulaminowy czas gry, to oba zespoły rozegrają dodatkowe trzydzieści minut

87'

85'

Z boiska schodzi Jazvić, który rozegrał bardzo dobrą drugą połowę. W jego miejsce Adam Danch

83'

Jedna z niewielu sytuacji Śląska w drugiej części spotkania. Dobra akcja Madej z boku, dogranie do Piecha, ale ten uderza wysoko nad bramką

78'

Świetne zachowanie Siemaszki, który minął przeciwnika i dograł do partnera z drużyny, ale Jazvić nie trafia z kilku metrów!

76'

Na ostatnią zmianę decyduje się trener Jan Urban. Na boisko wchodzi Boban Jović

73'

Kolejny faul Augusto i sędzia decyduje się na pokazanie żółtej kartki defensorowi Śląska

73'

Rotacje także w drużynie Arki. Asystenta przy pierwszej bramce zmienia Michał Nalepa

70'

Kolejna zmiana w zespole gości. Na boisku melduje się Marcin Robak!

66'

Arka wyrównuje! Świetna akcja Jazicia przy bocznej linii, dograł do Siemaszki, który technicznym strzałem pokonuje bramkarza gości! 2:2!

64'

Gol kontaktowy dla Arki! Dośrodkowanie Szwocha z rzutu rożnego i kapitalnie do piłki wyskoczył Damian Zbozień po czym skierował piłkę do siatki! 2:1!

63'

Siemaszko bardzo groźnie uderzył w trudnej sytuacji i mógł trafić do siatki, ale piłka przeleciała obok słupka

62'

Bardzo brzydki faul Adriana Łyszczarza! Groźny wślizg w nogi Sobieraja, któremu na szczęście nic się nie stało

59'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: Nowicki za Marciniaka

53'

Napastnik Śląska ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią

53'

Moment gry w którym Arka podkręciła tempo i chwila chaosu w polu karnym Śląska, ale wszystko zakończyło się dobrze dla defensywy gości

50'

Oba zespoły próbują uderzeń z dystansu, ale żadnej z tych prób nie można zaliczyć do udanych

46'

Pierwsza zmiana w zespole Śląska: Łuczak za Maka

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę w której bardziej mogła podobać się gra Arki, ale to Śląsk prowadzi i to goście są w zdecydowanie lepszej sytuacji przed drugą częścią gry.

43'

2:0! Pilarz dostał piłkę, ale popełnił fatalny błąd i nabił piłką Piecha, który trafia do pustej bramki!

42'

Gol dla Śląska! Piłka zagrana z rzutu rożnego do której doszedł Mariusz Pawelec i w trudnej sytuacji trafia do siatki! Śląsk prowadzi w Gdyni!

40'

Filip Jazvić skutecznie powalczył o piłkę, co dało Arce rzut z autu. Szybkie wznowienie do Jazvicia, który dobrze dograł piłkę z boku w pole karne, ale gospodarze nie wykorzystali dobrej okazji

35'

Ciekawa akcja Śląska zakończona strzałem Koseckiego po którym piłka minęła słupek bramki

30'

Krzysztof Sobieraj źle rozegrał akcję i piłkę przejęli przeciwnicy. Arkadiusz Piech próbował minąć obrońcę, ale ten ratował się faulem za który obejrzał żółtą kartkę

28'

Groźne zagranie Augusto i kolejny raz faulowany Siemaszko. Do piłki podszedł Mateusz Szwoch i sprytnie uderzył obok muru, ale znów świetnie broni Słowik

23'

Rafał Siemaszko próbował minąć trzech obrońców i został sfaulowany. Rzut wolny jednak został źle rozegrany i nie wynikło z tego żadne zagrożenie

20'

Moment uspokojenia, Arka próbuje dłużej rozgrywać piłkę, ale nie przynosi to efektu w postaci kreowania groźnych sytuacji

16'

Pierwszy kwadrans spotkania rozgrywany w dobrym tempie. Obie strony próbują grać swoje akcje na jeden kontakt, by szybko przemieścić się pod bramkę rywala

8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i dobry strzał jednego z zawodników Arki, ale kapitalną obroną popisał się Słowik. Rzutu rożnego jednak nie będzie, bo sędzia boczny dźwignął chorągiewkę

5'

Dobra okazja Śląska! Piłka uderzona przez Łukasza Madeja, ale znakomita interwencja bramkarza gospodarzy i tylko rzut rożny z którego nie było większego zagrożenia

4'

Ładna akcja gospodarzy rozegrana na jeden kontakt, ale wszystko kończy się skuteczną interwencją Jakuba Słowika

20:00

Ruszamy! Rozpoczyna Śląsk!

19:59

Już za kilka chwil rozpocznie się spotkanie pomiędzy Arką a Śląskiem w ramach rozgrywek Pucharu Polski. W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi zespołami, które miało miejsce w 1. kolejce Ekstraklasy, gdynianie wygrali 2:0. Warto wspomnieć, że Arkowcy są triumfatorami ostatniej edycji Pucharu Polski.