Napastnik z Puław z kilku metrów głową pokonał Cierzniaka!

90'

GOOOL!!!! ROBERT HIRSZ!!!!!!

89'

Szczotka próbował zaskoczyć Cierzniaka próba z dystansu, ale golkiper Wojskowych był na posterunku!

88'

Legia dosyć szybko zapewniła sobie spokój w dzisiejszym meczu. Na warszawian czeka już Ruch Zdzieszowice, który ograł Górnika Łęczna.

86'

Cierzniak zmuszony do wysiłku po centrostrzale Smektały!

85'

Dobra teraz akcja puławian. Wywalczyli korner, ale znów nic z tego nie wynikło.

84'

Penkovets odbija piłkę po strzale Kopczyńskiego!

81'

Gospodarze starają się odgryzać, ale Cierzniak nie ma za bardzo co robić.

79'

Sadiku przestrzelił fatalnie z kilku metrów.

77'

Hirsz nie zdołał doskoczyć do futbolówki, będąc na wprost od warszawskiej bramki.

74'

a

75'

Limit zmian w obydwu zespołach już wyczerpany.

72'

Ploj za Meschię.

72'

Przed nami jeszcze ok. 20 minut spotkania. Czy doczekamy się kolejnych emocji?

70'

Meschia ukarany kartką.

69'

Kusal zmienił Sedlewskiego.

68'

Kartką ukarany został Szczotka.

67'

Pożak zameldował się w miejsce Darmocchwała.

67'

Hildeberto zastępuje Kucharczyka.

65'

Sadiku zmienia Guilherme.

64'

GOOOL!!!!! DOMINIK NAGY!!!!!

63'

Nagy oddał bardzo kiepskiej urody strzał.

62'

Po raz kolejny Guilherme do Chukwu. Tym razem rosły napastnik warszawian nie trafił po uderzeniu głową!

62'

3930 kibiców ogląda mecz z wysokości trybun.

59'

Guilherme wyłożył piłkę do Chukwu, a ten nie trafił w światło bramki z kilkunastu metrów!

57'

Golkiper Wisły odbił futbolówkę po strzale Dąbrowskiego z kilku metrów!

57'

Sedlewski poza boisko. Będzie korner dla mistrza Polski.

56'

Zbyt mocne podanie zawodnika Legii.

55'

Moneta szukał w polu karnym kolegów, ale nie znalazł.

54'

Tym razem za mocna prostopadła piłka do Smektały.

52'

Smektała zagrał kąśliwie przed bramkę Legii, ale Hirsz nie dopadł do futbolówki!

51'

W przerwie trenerzy nie zdecydowali się na roszady w składzie.

50'

Nic dobrego ze stałego fragmentu gry nie wynikło.

49'

Wisła wywalczyła korner.

48'

Legioniści oddali piłkę miejscowym, a Moneta zaraz wróci do gry.

47'

Moneta leży na murawie.

46'

Od środka tym razem zaczynają piłkarze z Puław!

18:57

Mamy wrażenie, że jest już po meczu. Warszawianie w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia.

18:54

a

a

50'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI! Do przerwy Wisła Puławy - Legia Warszawa 0:2!

45'

Nagy dziubnął piłkę, a następnie Dąbrowski soczyście uderzył, ale po drodze odbiła się od defensywy puławian i Penkovets nie miał problemów z obroną tego strzału.

45'

Arbiter doliczył do regulaminowego czasu gry 3 minuty!

43'

Na szczęście Meschia wrócił już i jest gotowy do gry.

42'

Tym razem na murawie cierpi jeden z gospodarzy.

37'

Naprawdę ciężko gospodarzom od ładnych kilku minut wymienić kilka podań.

33'

Puławianie zmuszeni są do ciągłego biegania za piłką. Może to się odbić w drugiej połowie.

31'

Znoszonego na noszach Czerwińskiego zastępuje Jędrzejczyk.

29'

Na murawie leży jeden z warszawian. Będzie potrzebna zmiana!

27'

Meschia przyblokowany, a do futbolówki nie zdążył Darmochwał! Zakotłowało się pod warszawską bramką.

25'

Moneta zagrywał w pole karne z lewego skrzydła, a tam Chukwu na raty bezskutecznie próbował pokonać golkipera rywali!

24'

a

22'

Czekamy na kolejne sytuacje bramkowe. Tempo zawodów troszkę siadło.

19'

Kapitalny doping na puławskim obiekcie. są kibice z Warszawy, Puław, Radomia i Siedlec.

16'

Obraz gry nie może nikogo dziwić. Dłużej przy futbolówce utrzymują się warszawianie, którzy wywalczyli kolejny korner.

15'

Przed gospodarzami trudny moment. Szybko dosyć stracone dwie bramki. czy podopieczni Adama Buczka jeszcze powalczą?

11'

GOOOL!!!!! TOMASZ SEDLEWSKI niefortunnie kieruje futbolówkę do własnej siatki po uderzeniu głową!

10'

Chukwu wyłożył futbolówkę byłemu pomocnikowi krakowskiej Wisły, a ten z ok. 10 metra pokonał golkipera rywali!

9'

GOOOL!!!!! KRZYSZTOF MĄCZYŃSKI!!!

8'

Chukwu bezpardonowo potraktował Sedlewskiego.

6'

Groźnie pod bramką Legii! Do piłki dopadł Meschia, ale z kilku metrów nie trafił w światło bramki!

4'

Szczotka pogubił się na lewym skrzydle. Grę wznowi Cierzniak.

2'

Pierwszy korner dla stołecznych, ale nic z niego nie wynikło.

3'

Puławianie w jednolitych, czerwonych strojach. goście zaś w ciemnych, zielonych kompletach.

17:59

Od środka rozpoczynają goście! Gramy, gramy!

17:56

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

17:48

Przypomnijmy, organizatorzy spodziewają się kompletu widzów.

17:47

Zawody poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia, który w obecnej kampanii sędziował dwa mecze w LOTTO Ekstraklasie.

17:45

Wisła Puławy - Legia Warszawa : dziś[ pierwszy, historyczny mecz pomiędzy tymi zespołami

17:44

Wojskowi w 4 meczach LOTTO Ekstraklasy zgromadzili 4 oczka.

17:43

Legia natomiast w weekend przegrali w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką 0:1. Ponadto, warszawianie pożegnali się z marzeniami o Lidze Mistrzów.

17:40

Puławianie kiepsko rozpoczęli drugoligowe rozgrywki: dwa mecze - dwie porażki, zero strzelonych goli i ostatnie miejsce w tabeli. W piątek ulegli oni w Katowicach Rozwojowi 0:2.

17:37

rezerwowi Wisły: Madejski (GK), Ploj, Szymankiewicz, Pożak, Sulkowski, Kusal, Brzeski