2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa1 : 2
dogrywka 2. połowa1 : 4
19:36

Wielkie emocje w Tarnobrzegu. Siarka mogła ten mecz wygrać w regulaminowym czasie, gdyby zimną krew zachował Broź czy wcześniej Witasik. Termalica natomiast dobiła rywala w dogrywce, najpierw z rzutu karnego, a później już wyraźnie odsłoniętego rywala. Awans zasłużony, ale brawa dla Siarki za walkę!

123'

Koniec! Siarka po heroicznym boju przegrywa u siebie z Termaliką 1:4, ale wynik zupełnie nie oddaje tego, jak wyglądało spotkanie!

120'

GOOOOOOOOOOOOLLL! 4:1! Bramkę raz jeszcze zdobył Bartosz Śpiączka, lobując głową Dybowskiego, który wcześniej obronił kilka strzałów!

119'

Na spalonym Śpiączka. Siarka jeszcze próbuje.

119'

Świetna prostopadła piłka do Jovanovicia, ten popędził lewą stroną i dograł do wchodzącego w pole karne Śpiączki, który z najbliższej odległości pokonał Dybowskiego!

118'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! JEST PO MECZU!! 3:1!

116'

Zderzenie Księżniakiewicza z Misakiem, upomnienie dla gracza Siarki.

116'

Atakuje Siarka, goście już praktycznie zamknięci na 40. metrze.

113'

Uderzenie Misaka z 25 metrów, ale obok bramki.

113'

Ładna piłka na prawą stronę, gdzie był Janeczko, ale przy przyjęciu zagrał ręką. Od rzutu wolnego wznowią goście.

110'

Jovanović zagrał w pole karne, ale delikatnie za plecy wbiegającego Śpiączki! Ładnie to wyglądało.

110'

Dobra wrzutka z lewej strony, ale Ropski główkuje bardzo niecelnie. Od bramki Mucha.

107'

Misak dokręcał w stronę bramki, ale źle zagrał i nikt z partnerów nie zamknął akcji.

106'

Zaczynamy drugą odsłonę dogrywki! Ostatnie 15 minut!

105'

Misak wychodzi sam na sam, chciał minąć Dybowskiego, ale Kubowicz wrócił na czas i wybił w aut, po czym sędzia zakończył pierwszą połowę dogrywki!

105'

SZANSA! JOVANOVIĆ zgarnął piłkę na linii szesnastki, ale uderzył obok bramki!

105'

Ładna akcja gości, Śpiączka jednak fatalnie zagrywa do Misaka!

103'

Mucha leży na boisku po zderzeniu z jednym z piłkarzy Siarki. Konieczna pomoc medyków.

103'

SZANSA! Świetne podanie do Brozia, ale jego strzał po rykoszecie ląduje poza boiskiem! Korner

100'

Zmiana w drużynie gości, Patryk Miśak zmienia Martina Mikovicia.

99'

Niesamowity powrót Czyżyckiego, kapitalnym wślizgiem wyłuskał piłkę spod nóg Kupczaka.

98'

Siarka przejawia dużo większą chęć do gry. Śmielej atakują, goście natomiast ograniczają się do gry z kontry.

97'

Niefortunne przyjęcie jednego z graczy Siarki, po którym dotknął piłki ręką. Arbiter podyktował rzut karny, którego pewnie wyegzekwował Śpiączka!

95'

GOOOOOOOLLL!! ŚPIĄCZKA PEWNIE TRAFIA Z 11. METRÓW!!

94'

RZUT KARNY DLA GOŚCI!

93'

Kolejne przewinienie Czyżyckiego. Dał bardzo dobrą zmianę, jest aktywny.

92'

Czyżycki fauluje Kecskesa na połowie gości.

91'

Zaczynamy pierwszą połowę dogrywki!

18:53

Ależ walka Siarki w drugiej połowie! Gospodarze zasłużyli na bramkę i udało się dopiąć swego w samej końcówce. Natomiast gdyby piłkarze Siarki zachowali w ostatnich minutach zimną krew, to w tym momencie najprawdopodobniej cieszyli by się z awansu! Tymczasem przyjdzie o ten awans jeszcze powalczyć w dogrywce i ewentualnie w serii rzutów karnych.

94'

KONIEC! Czeka nas dogrywka!

93'

Mariusz Rumak wyrzucony na trybuny!

93'

PIŁKA MECZOWA!! BROŹ wyszedł SAM NA SAM, ale nie trafił w bramkę!! Co tu się dzieje!!

91'

JAK TO NIE WPADŁO?! Kapitalna szansa Witasika!! Dostał piłkę na głowę na drugim, trzecim metrze, ale uderzył nad bramką!!

91'

BLISKO! Dobra wrzutka, Mucha przenosi piłkę nad poprzeczką! Korner.

90'

Żółta kartka dla Artema Putivtseva, jest kolejny rzut wolny dla Siarki.

90'

Ładna akcja Siarki, wymiana kilku podań. Piłka trafiła pod nogi Czyżyckiego, który z około 25 metrów uderzył z woleja, a piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki obok interweniującego Muchy!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 1:1!!!

87'

Faulowany Janeczko, będzie szansa do wrzutki. Faulował Mikovic.

85'

Arbiter upomina teraz Mariusza Rumaka, natomiast poza boiskiem Mateusz Broź, który lekko utyka.

84'

Żółta kartka dla Krzysztofa Ropskiego.

82'

Gapiostwo defensywy Siarki, to mogło się skończyć bardzo źle! Śpiączka wyczuł moment i zgarnął piłkę na 7. metrze, ale jego uderzenie obronił Dybowski!

80'

Ależ szansę miał Ropski! Ale też jaka błędna decyzja! Wybiegł praktycznie na czystą pozycję, mając na plecach jedynie Putivtseva, ale zamiast ciągnąć w stronę bramki, zrobił kółeczko i podawał do Janeczki, który stracił piłkę!

78'

Wrzutka Piątka, ale Kubowicz głową poza linię końcową i Termalica ma rzut rożny.

78'

Rzut wolny dla gości, około 30 metrów od bramki. Faulowany Piątek.

76'

Głupia strata Kubowicza na własnej połowie, ale Piątek zbyt mocno do Śpiączki i Dybowski łapie piłkę.

73'

Dobra wrzutka w pole karne Termaliki, ale nikt nie zdołał zamknąć tego zagrania.

72'

Zmiana w Siarce, Konrad Zaradny opuszcza boisko, a w jego miejsce Mateusz Janeczko.

71'

Rzut wolny dla Siarki, można dośrodkować. Sędzia puścił grę, ale po niedokładnym podaniu wrócił do faulu.

71'

Grzesik ofiarnie powalczył o piłkę i wywalczył rzut wolny.

69'

Główkował Witasik, ale Mucha pewnie łapie piłkę.

69'

Zaradny dobrze nabił Kupczaka i Siarka ma rzut rożny.

66'

Blisko! Piłka wycofana do Jovanovicia, ten pięknym zwodem położył Stępnia, ale strzał fatalny!

65'

Broź chciał wykorzystać fakt, że Mucha jest oślepiony przez słońce, ale nie trafił w światło bramki.

64'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Vlastymir Jovanović.

63'

Oj to powinien być rzut karny! Śpiączka dostał podanie na 11. metrze, uderzył i trafił w rękę Stępnia, ale sędzia nakazuje grać dalej!!

60'

Coraz śmielej atakują gospodarze! Chwilę przed zmianą doskonałą akcję przeprowadził Grzesik, ale na trzecim metrze z piłką minął się Czyżycki! Było bardzo blisko!

59'

Zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Dawid Guba, a w jego miejsce wchodzi Bartosz Śpiączka.

58'

Wrzutka Dawidowicza z rzutu wolnego, zamykał akcję Witasik, który jednak był na spalonym. Ale sygnał ostrzegawczy dla gości!

56'

A przed zmianami dobra akcja Siarki. Stępień zagrał na prawo do Grzesika, ten wrzucił w pole karne, ale obrońcy wybili futbolówkę. Dopadł do niej kapitan Siarki i oddał mocny strzał, trafiając w głowę jednego z rywali, nokautując go.

55'

Murawę opuszcza też Kamil Radulij, a w jego miejsce Krzysztof Ropski.

55'

Zmiana w Siarce, za Grzegorza Płatka wchodzi Mateusz Czyżycki.

53'

Grzesik w pojedynku powietrznym z Mikoviciem, ale fauluje go Słowak.

53'

Dobra akcja gości, Miković szczęśliwie zagrywa do Słabego, ten posłał mocną piłkę na prawą stronę do Piątka, ale jego strzał poszybował nad poprzeczką.

51'

GOOOLL! Ale chorągiewka w górze! Dybowski odbija strzał, Gutkovskis pakuje piłkę do siatki, ale w momencie strzału był na spalonym!

50'

Duży błąd Muchy, który spokojnie chciał podać do jednego z obrońców, ale zrobił to fatalnie i piłkę przejął Broź. Nie wiedział jednak co zrobić i nic z akcji nie wynikło.

47'

Nieudane wyprowadzenie ataku przez Księżniakiewicza, Słonie w posiadaniu.

47'

Księżniakiewicz dobrze wyłuskał piłkę spod nóg Mikovicia, ale goście mają aut.

46'

Uderzenie Stępnia z narożnika pola karnego, ale zbyt lekkie i Mucha pewnie łapie w koszyczek.

46'

Wracamy! Drugą odsłonę rozpoczyna Siarka.

17:59

Piłkarze Siarki już na placu gry. Goście wciąż w szatni

17:50

Nie jesteśmy świadkami porywającego widowiska. Siarka jest aktywniejsza, co może być zrozumiałe. Goście po szybkiej bramce zbytnio nie kwapili się do ataków, mądrze rozbijając natarcia gospodarzy. Liczymy, że w drugiej połowie obraz meczu się nieco zmieni, a przede wszystkim, piłkarze podkręcą tempo.

45'

Koniec pierwszej połowy! Termalica po szybkiej bramce prowadzi z Siarką 1:0. Wracamy za kwadrans!

45'

Arbiter doliczył 1 minutę

43'

Ładna akcja Siarki! Dawidowicz miękko wrzucił w pole karne, Mucha bardzo niepewnie, piłka poza linią i jest korner.

41'

Groźna akcja Słoni! Z prawej strony wrzutka Guby, nie sięgnął jej Gutkovskis, a całą akcję strzałem zamykał Miković. Po drodze futbolówka trafiła do Gutkovskisa, ale ten na ofsajdzie.

39'

Mocna wrzutka na głowę Kecskesa, ale ten główkuje obok bramki.

38'

Rzut rożny dla gości, wywalczony przez Słabego.

36'

Piękna akcja Siarki! Kilka podań na jeden kontakt, dzięki czemu Zaradny znalazł się 20 metrze z szansą do uderzenia, ale trafił prosto w Muchę! Na stadionie jednak ogromne brawa.

34'

Ładna piłka Dawidowicza w pole karne do niepilnowanego Brozia, ale liniowy ponosi chorągiewkę.

33'

Guba z autu do Piątka, ten zdecydował się na strzał z Witasikiem na plecach, ale uderzenie to bardzo niecelne.

31'

Długa piłka do Guby, ale zawodnik gości na ofsajdzie.

29'

Dobra, indywidualna akcja Mikovicia na lewej flance, udało mu się dośrodkować, ale nikt z kolegów nie zamykał akcji.

28'

Ładna akcja Brozia zakończona strzałem z 18 metrów, ale blokuje Kecskes.

25'

I mamy zmianę, za Samuela Stefanika wchodzi Vlastymir Jovanović.

24'

Dawidowicz chciał na obieg minąć Kecskesa, ale ten ofiarnym wślizgiem zdołał odegrać do golkipera.

23'

Szykuje się szybka zmiana w drużynie Bruk-Betu, do wejścia gotowy jest Jovanović.

22'

Faul Mikovicia w środkowej strefie boiska. Nieco uspokoiła się gra.

18'

Długa piłka Witasika do Radulija, ale ten nie zdążył i od bramki wznowi Mucha.

18'

Pressing w wykonaniu podopiecznych trenera Rumaka, ale Siarce udało się wyjść z piłką.

16'

Zupełnie nieprzemyślane podanie Stępnia, z przodu nie było żadnego z graczy Siarki.

15'

Ależ szansa!! Kapitalne zagranie Guby do wychodzącego Gutkovskisa, Dybowski zaliczył niepewne wyjście, przez co zawodnik Bruk-Betu go minął, ale z uwagi na zbyt ostry kąt, uderzył tylko w boczną siatkę!

14'

Radulij wprost w ręce Muchy.

13'

Dawidowicz pociągnął akcję lewą stroną, dograł do środka, ale piłka wybita na korner.

12'

Ojoj, blisko błędu Dawidowicz, który zbyt krótko podawał do Dybowskiego, ale na jego szczęście Witasik uprzedził Gutkovskisa.

11'

Prostopadła piłka Mikovicia do wchodzącego w pole karne Piątka, ale Dybowski pierwszy i futbolówka ląduje w jego rękawicach.

9'

Ładna akcja gospodarzy, z lewej do środka ściął Dawidowicz, ale zbyt długo zwlekał i jego uderzenie bardzo niecelne.

6'

Dobry pressing Zaradnego i Siarka wywalczyła aut na połowie rywala.

5'

Ładna akcja lewą stroną Mikovicia, który pięknie zagrał na głowę wbiegającego na dalszym słupku Gutkovskisa, a ten z najbliższej odległości dał prowadzenie Słoniom!

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!! 1:0 dla Termaliki!

4'

Nieporozumienie Dawidowicza i Brozia, na spalonym ten pierwszy.

2'

Stępień blisko straty na rzecz Piątka, ale ofiarnym wślizgiem zdołał podać do jednego z kolegów, ten jednak zagrywa mocno niecelnie.

2'

Pierwsza ofensywna akcja Siarki i mamy aut na wysokości pola karnego.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy mecz! Od środka goście.

16:57

Piłkarze już ma murawie. Zamiana stron i zaczynamy!

16:52

Piłkarze udali się już do szatni. Na murawie jeszcze występ cheerleaderek i za niecałe 10 minut zaczynamy.

16:46

Czy Siarkę stać na niespodziankę? W Pucharze Polski bywały już takie niespodzianki, więc sprawa awansu jest otwarta.

16:41

Siarka przystępuje do tego spotkania po piątkowej porażce w lidze z Radomiakiem Radom (1:3). Słonie natomiast ograli w ramach 4. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legię Warszawa (1:0).

16:39

Bruk-Bet Termalica od 1/16 finału rozpoczyna swą przygodę z Pucharem Polski w tym sezonie. Gospodarze natomiast zdążyli zagrać już 2 rundy, wygrywając (w obu po 1:0) z Podhalem Nowy Targ oraz GKS-em Katowice.

16:37

Jeszcze przed meczem, zapraszam do przeczytania krótkiej zapowiedzi spotkania, która jest dostępna TUTAJ.

16:33

Obie ekipy już na rozgrzewce, na swoim sektorze powoli pojawiają się również kibice gości.

16:31

Słoneczny dzień w Tarnobrzegu. Temperatura nie jest przesadnie wysoka, wieje lekki wiatr, więc można powiedzieć, że mamy bardzo dobre warunki do gry w piłkę.

16:28

Dzień dobry! Witam w to słoneczne popołudnie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu! Za niewiele ponad pół godziny rozpocznie się spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski, w którym to Siarka Tarnobrzeg podejmie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza! Serdecznie zapraszam na relację!