Niedziela, 21 stycznia 2018, godz. 20:45
Real Betis SewillaBetis Sevilla
0 : 5
FC BarcelonaFC Barcelona
22:38

Majstersztyk w drugiej połowie! Barcelona zniszczyła swojego rywala! To była przecież demolka najwyższego sortu! Brawo Blaugrana. Brawo Suarez. Brawo MESSI!

93'

Koniec! Sędzia kończy męki Betisu!

90'

To już jest demolka całkowita! Leo Messi znowu minął kilku rywali, wyłożył piłkę Suarezowi, który po prostu huknął i wpakował ją do siatki!

89'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! P-O-G-R-O-M! Luis Suarez po raz drugi!

87'

Fabian Ruiz zmieniony przez Victora Camarasę.

82'

Zamieszanie w polu karnym Betisu i z samej linii bramkowej piłkę wybił Zouhair Feddal!!

81'

Sergio Busquets opusza murawę, gdyż jest już na niej Gerard Deulofeu!

80'

Fantastyczna indywidualna akcja Leo Messiego! Chociaż mógł podać do lepiej ustawionego Suareza, to zdecydował że skończy tą akcję sam, a wiadomo że potrafi to zrobić!

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dublet Leo Messiego!

78'

Paulinho popisuje się znakomitym dryblingiem, lecz jego strzał pozostawiał wiele do życzenia.

76'

Kolejna zmiana. Javi Garcia schodzi, a Ryad Boudebouz wchodzi.

75'

Kompletnie nieprzygotowany strzał Leo Messiego. Adan nawet nie musiał interweniować.

72'

Sergio Leon kończy swój występ, gdyż zmienia go Ruben Castro.

70'

Powoli mamy tutaj pogrom! Ivan Rakitić odwdzięcza się Suarezowi, zagrywając mu idealnie na woleja! Bez szans golkiper gospodarzy!

69'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luis Suarez i mamy kolejne trafienie gości!

67'

Zouhair Feddal za tą samą sytuację również ukarany.

67'

Luis Suarez wdaje się w ostrą przepychankę z rywalem i ogląda żółtą kartkę.

65'

Paulinho zmienia Andre Gomesa.

65'

Mało widoczny dzisiaj Leo Messi udowodnia po raz milionowy swój geniusz! Pokazuje się znakomicie do podania i pewnym strzałem pokonuje Adana!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leo Messi na 2:0!

62'

Piłkarze i fani Betisu domagają się rzutu karnego po zagraniu piłki ręką jednego z graczy Barcy! Sytuacja kontrowersyjna, ale sędzia niewzruszony!

60'

Świetne zagranie Suareza do Rakiticia, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i spokojnym strzałem go pokonuje!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ivan Rakitić zdobywa bramkę!

56'

Fabian Ruiz oddał dobry strzał i z problemami broni Ter Stegen.

52'

Leo Messi urwał się obronie rywala, ale jego akcja ostatecznie została przerwana.

50'

Riza Durmisi ukarany żółtym kartonikiem.

46'

Obie drużyny pojawiły się na murawie bez zmian! Gramy!

21:34

Mecz trochę zawodzi. Tempo może jest wysokie i obie drużyny starają się zaatakować, ale niestety nie przenosi się to na 100% okazję. Czekamy jednak na bramki, których miało być w tym meczu bardzo dużo.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Fabian Ruiz oddaje strzał, który z dziecinną łatwością wyłapuje Ter Stegen.

45'

Adan odbiera piłkę tuż sprzed nosa Andre Gomesa. Było groźnie.

43'

Thomas Vermaelen niestety doznaje kontuzji i schodzi z boiska. Pech nie opuszcza Belga już od kilku lat. Zmienia go Samuel Umtiti.

39'

Sergio Leon wyprowadził kontratak Betisu, ale jego dośrodkowanie ląduje w rękach Ter Stegena.

36'

Ivan Raktić znowu uderza z dystansu i znowu nie daj to żadnego efektu.

31'

Znakomicie Messi został obsłużony przez Suareza, tylko że Argentyńczyk trafia tylko w boczną siatkę!

27'

Szybka akcja Barcelony kończy się dobrym, celnym strzałem Rakiticia.

24'

Jordi Alba zagrał piłkę w pole karne, ale Adanowi udało się wybronić sytuacje przed tym jak do futbolówki dopadł Suarez.

20'

Andre Gomes wychodził z kontratakiem, ale przy tym uderzył łokciem rywala i ogląda żółtą kartkę.

17'

Ivan Rakitić świetnie antycypował podanie Joaquina i w posiadaniu jest Barcelona.

14'

Nelson Semedo uderza niecelnie z dystansu. Kompletnie nieudana próba Portugalczyka.

11'

Uderzenie Joaquina zbyt mocne i piłka ląduje w trybunach.

10'

Dobra składna wymiana podań Messiego i Alby, ale akcja gości zostaje przerwana.

6'

Joaquin popędził lewą flanką, ale jego dośrodkowanie zostaje zablokowane.

3'

Pierwsze groźne uderzenie! Andres Guardado uderzył tuż sprzed pola karnego, ale piłka minimalnie mija słupek!

1'

Gospodarze notują pierwsze kopnięcie! Gramy!

20:43

Rozbrzmiał hymn gospodarzy i czas na przywitanie kapitanów. Joaquin vs. Messi. Kto dzisiaj będzie górą?

20:42

20:39

20:33

W ostatnich dwóch meczach Betisu padło aż 13 bramek. Możemy więc spodziewać się wielu goli i futbolu skrajnie ofensywnego.

20:29

FC Barcelona ma szansę podwyższyć do 11 punktów przewagę nad drugim Atletico, ale musi ten mecz dzisiaj wygrać. Blaugrana jest na pewno podrażniana porażką z Espanyolem w środku tygodnia. Gospodarzy czeka więc bardzo ciężka przeprawa.

20:24

20:21

20:18

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za niecałe 30 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek tego meczu!

20:15

Powoli kończy się 20 kolejka La Liga. Betis Sewilla gości na własnym stadionie, lidera rozgrywek - FC Barcelonę. Czy mecz dorówna do poziomu dzisiejszego pojedynku Realu z Deportivo, gdzie padł wynik 7:1 dla Królewskich? Czekamy na to!