FC MidtjyllandFC Midtjylland
2 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
96'

Niestety, Arka nie odrobiła strat w samej końcówce i odpada z europejskich rozgrywek po bardzo wyrównanym dwumeczu.

94'

Zamieszanie w polu karnym i gol dla gospodarzy! Arka przegrywa w Danii 2:1!

93'

Arka prawie całą drużyną we własnym polu karnym broni się przed atakami gospodarzy

90'

Sędzia dolicza pięć minut!

88'

Hassan próbował kolejnego uderzenia na bramkę, ale nie można jej zaliczyć do udanych - piłka przeleciała wysoko nad bramką

87'

Gdynianie przy tym wyniku są w kolejnej rundzie eliminacji

82'

Gospodarze coraz mocniej naciskają na zawodników Arki. Przewaga Duńczyków staje się coraz wyraźniejsza

77'

Gol dla Duńczyków! Mocny wyrzut z autu i samobójcza bramka Tadeusza Sochy. 1:1!

75'

75'

69'

68'

Arka już spokojniejsza i wydaje się, że nic nie wyrwie jej tego awansu

60'

Rzut rożny dla Arki i kolejna dobra wrzutka do której najwyżej wyskoczył Sołdecki! Arka prowadzi w Danii!

58'

57'

56'

Kolejna groźna wrzutka Arki z rzutu wolnego. Marcus mocno w pole karne, ale piłka wybita z linii!

54'

Arka bardzo dobrze zorganizowana od początku drugiej części gry i nie pozwala na zbyt wiele gospodarzom

48'

Kapitalne dośrodkowanie z rzutu wolnego Marcusa, ale Socha z bliskiej odległości nie trafia w piłkę

46'

Zawodnicy gotowi, zaczynamy drugą połowę!

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Arka w tym momencie jest w kolejnej fazie rozgrywek

45'

W doliczonym czasie gry żółtą kartką ukarany został Krzysztof Sobieraj

45'

Sędzia dolicza do pierwszej części gry trzy minuty

42'

42'

Próba wyjścia z kontrą zawodników gospodarzy jednak Hassan faulowany przez Marcusa, który otrzymał za te przewinienie żółtą kartkę

40'

Wreszcie odpowiedź Arki i groźny strzał z dystansu Dawida Sołdeckiego. Uderzenie jednak przeleciało nad poprzeczką

33'

Spokojniejszy fragmenty gry w którym Arka wyczekuje na dobrą okazję do kontry

29'

Gospodarze próbują przedostać się pod bramkę Arki, ale dobrze zorganizowana jest w tym okresie gry defensywa gości

24'

Moment chaosu w obrębie pola karnego gospodarzy zakończony niecelnym strzałem na bramkę

20'

Po szybkiej pomocy medyków wracamy do gry. Na szczęście żaden zawodnik nie musi schodzić z boiska

19'

Chwila przerwy w grze spowodowana zderzeniem bramkarza Duńczyków z Marcusem

18'

Duńczycy coraz częściej próbują zaskoczyć Arkowców wysokimi zagraniami za plecy obrońców

15'

Coraz groźniejszy zawodnik gospodarzy z numerem 36: Rilwan Hassan

11'

Ależ okazja dla gospodarzy! Hassan bardzo bliski zdobycia bramki!

9'

Przypomnijmy, na ten moment, to Arka jest w kolejnej rundzie eliminacyjnej po tym jak wygrała u siebie 3:2

7'

Po nieudanym wślizgu, zawodnik Arki ukarany żółtą kartką

1'

Ruszamy!

19:50

Ciekawe zestawienie drużyny Leszka Ojrzyńskiego - aż sześciu piłkarzy z pola to obrońcy (Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak, Sołdecki, Marciniak)

19:48

Ławka rezerwowych gości: Danch, Jurado, Nalepa, Pilarz, Rey, Siemaszko, Zbozień

19:48

Ławka rezerwowych gospodarzy: Drachmann, Falkesgaard, Halsti, Kraev, Kroon, Novak, Sorloth