Bayern MonachiumBayern Monachium
90'

Sędzia nie przedłużył spotkania o ani minutę. Koniec meczu!

89'

GOL DLA BAYERNU! Po dośrodkowaniu w pole karne Mueller zagrał do Sebastiana Rudy'ego, który strzałem z powietrza w dalszy róg bramki pokonał golkipera gospodarzy!

88'

Sane fauluje Sule na połowie Bayernu.

87'

Na spalonym w polu karnym Bayernu złapany został Bebou.

86'

Oliver Sorg ukarany żółtą kartką po faulu na Javim Martinezie.

85'

Albornoz płasko dogrywał ze skrzydła w pole karne, ale dobrą interwencją zaliczył Boateng.

83'

Lewandowski świetnie zauważył Thiago Alcantarę w polu karnym, ale Hiszpanowi odskoczyła piłka i nic nie wyszło z tej akcji.

82'

Thiago ruletą minął rywala i kontynuował drybling, ale został zatrzymany przez trzeciego rywala.

81'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Boisko opuszcza Schwegler, a wchodzi na nie Maier.

79'

Bebou dobrze przecina podanie, ale nie zdołał utrzymać piłki i równowagi. Aut dla Bayernu w środkowym sektorze boiska.

77'

Albornoz ładnie ograł rywala i szukał Bebou w polu karnym, ale obaj piłkarze się nie dogadali i podanie nie znalazło adresata.

76'

Gol Lewandowskiego uspokoił sytuację na boisku, Bayern spokojnie wymienia kolejne podania.

73'

GOL DLA BAYERNU! Robert Lewandowski precyzyjnym strzałem głową zamienił na gola dośrodkowanie z rzutu rożnego!

72'

Ostatnia zmiana w Bayernie. James Rodriguez został zastąpiony przez Javiego Martineza.

70'

Sane wybija piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego przez Jamesa.

69'

Kolejna zmiana, tym razem w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Bakalorz, którego zastępuje Fossum.

67'

Druga zmiana w Bayernie: Robert Lewandowski zastępuje Wagnera.

64'

Zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Harnik, a wchodzi Sarenren-Bazee.

62'

Schwegler bardzo źle dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, piłkę przejmują obrońcy.

60'

Niecelny strzał z dystansu oddał James Rodriguez.

59'

W sytuacji bramkowej był jednak spalony, aż chce się zapytać, czemu nie zweryfikowano powtórki.

57'

GOL DLA BAYERNU! Thomas Mueller strzałem z woleja pokonał bramkarza!

55'

Mueller podawał w pole karne do Wagnera, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą.

53'

Rafinha podciął piłkę w pole karne, ale ta nie doszła do napastnika - z interwencją zdążył Sane.

49'

Mueller przeprowadził indywidualną akcję i strzelił lewą nogą, ale to uderzenie było bardzo słabe i niecelne.

46'

Rozpoczęła się druga połowa!

46'

Drugą połowę Bayern rozpocznie z jedną zmianą. Thomas Mueller melduje się w miejsce Robbena.

16:31

Bayern, pomimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafił objąć prowadzenia. Czy wobec tego Jupp Heynckes sięgnie w drugiej połowie po Roberta Lewandowskiego? Do Hannoveru wrócimy za kilka chwil.

45'

Upłynęły doliczone 3 minuty, koniec pierwszej połowy.

45'

Niecelny strzał z dystansu oddał Suelle.

44'

Sorg zabiera piłkę atakującemu lewą stroną Bernatowi.

43'

Tschnauer bardzo dobrze odbija piłkę uderzaną przez Thiago Alcantarę!

42'

Rafinha zatrzymany przy linii bocznej.

40'

Dobrze interweniuje Sane, wybija piłkę Wagnerowi.

39'

Ulreich wychodzi daleko od bramki i przejmuje piłkę adresowaną do Harnika.

38'

Nieudane prostopadłe podanie do Harnika.

36'

Harnik fauluje Jamesa w środku boiska.

34'

Harnik chciał rozpocząć kontratak gospodarzy, ale podawał do nikogo.

33'

Obrońcy Hannoveru przejmują we własnym polu karnym podanie do Robbena.

32'

Ładnie, kombinacyjnie rozgrywali gospodarze przy linii bocznej, ale ostatnie podanie do Albornoza było za mocne i piłka opuszcza boisko.

30'

Kolejna interwencja bramkarza Hannoveru! Świetnie obronił strzał Wagnera!

28'

Hubers strzelał piętą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i Ulreich popisał się kapitalnym refleksem, świetna interwencja!

26'

Dobra akcja Hannoveru! Füllkrug miał dużo miejsca w polu karnym, ale trafił prosto w obrońcę!

25'

Wagner fauluje bramkarza w walce o piłkę w powietrzu.

24'

Zablokowane dośrodkowanie, będzie korner dla Bayernu.

23'

Thiago dośrodkowywał w polu karnym, ale nikt nie sięgnął piłki.

20'

Bayern spokojnie rozgrywa piłkę, daleko od bramki.

17'

Dobra interwencja Tschnauera po strzale Süle, a chwilę wcześniej doskonale interweniował po strzale Wagnera!

16'

Robben wpadł w pole karne i chciał zbiec do środka, by strzelić lewą nogą, ale został zablokowany.

15'

Nieudane dośrodkowanie Jamesa z lewego skrzydła.

14'

12'

Thiago Alcantara uderzał głową w polu karnym Hannoveru, ale choć miał dużo miejsca, strzelił nad bramką!

11'

Füllkrug nie zdołał sięgnąć dośrodkowanej do niego piłki, obrońcy wybijają ją daleko od bramki.

9'

Albornoz nie zdołał dobiec do piłki zgrywanej na skrzydło.

6'

Za mocne podanie do Harnika, piłkę łapie bramkarz Bayernu.

5'

Robben dośrodkowywał do Wagnera, ale radzą sobie z tym obrońcy.

3'

Ulreich piąstkuje poza pole karne piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego.

2'

James Rodriguez szukał z przodu Robbena, ale podawał niecelnie i piłka opuszcza boisko.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego - zaczynamy!

15:30

Piłkarze obu drużyn są już na murawie, za chwilę początek meczu.

15:24

Bayern jest już pewny kolejnego mistrzostwa Niemiec. Hannover natomiast zajmuje 13. lokatę.

15:23

Rezerwowymi gospodarzy są dzisiaj: Korb, Maier, Fossum, Ostrzolek, Esser, Karaman, Bazee.

15:18

Oprócz Lewandowskiego na ławce Bayernu zasiądą dzisiaj także: Hummels, Ribery, Martinez, Starke, Mueller, a także Kimmich.

15:17

Robert Lewandowski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. W miejscu polskiego napastnika wystąpi Sandro Wagner.

15:15

Dzień dobry! Kwadrans dzieli nas od rozpoczęcia meczu 31. kolejki Bundesligi pomiędzy Hannoverem a Bayernem Monachium. Relację NA ŻYWO z tego starcia przeprowadzi Bartłomiej Krawczyk.