6 : 0
Borussia DortmundBorussia Dortmund
1. połowa5 : 0
20:19

Bayern zdemolował swojego największego rywala i choć matematycznie to jeszcze nie pewne to i tak można śmiało powiedzieć, że Bayern jest mistrzem Niemiec 2017/2018! Brawo Robert Lewandowski za trzy bramki!

90'

Koniec! Sędzia nie dolicza choćby minuty!

88'

Joshua Kimmich świetnie dograł w pole karne, a Robert Lewandowski spokojnie dobił piłkę do pustej bramki! Lewy wciąga klasyfikacje strzelców nosem!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski notuje hat-tricka!

84'

Oba zespoły wyczekują już końca tego meczu, dlatego tempo jest bardzo powolne.

79'

Dobre, mocne uderzenie Piszczka, ale piłka leciała prosto w Svena Ulreicha.

78'

Jeszcze ostatnia zmiana w drużynie Borussi. Mario Gotze opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Nuri Sahin.

75'

Maximilian Philipp wchodzi w miejsce Christiana Pulisicia.

74'

Dobre uderzenie Roberta Lewandowskiego, jednak nie udało się zdobyć trzeciego gola w tym meczu.

70'

Mats Hummels uderzył minimalnie niecelnie! Tylko centymetry nad poprzeczką!

68'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Franck Ribery kończy swój występ, a na murawie melduje się Sebastian Rudy!

67'

Znakomita okazja Borussi, ale Mario Gotze uderza w słupek!

66'

Zmiana w ekipie gospodarzy. James Rodriguez schodzi, a wchodzi Thiago Alcantara.

64'

Franck Ribery również ukarany za tą samą sytuację.

64'

Julian Weigl ukarany żółtą kartką za przepychanki z Franckiem Ribery.

62'

Zablokowany strzał Jamesa! Czekamy na kolejne bramki w tym meczu!

61'

Celne uderzenie Robbena, ale zdecydowanie zbyt słabe, aby zaskoczyć Burkiego.

60'

James Rodriguez dogrywał z rzutu rożnego, ale piłka zanotowała pusty przelot. Piłka dla BVB.

56'

Andre Schuerrle nie potrzebnie zatrzymał się atakując bramkę rywala i fatalnie marnuje szansę swojej drużyny.

53'

W końcu jakaś szybsza akcja gospodarzy, ale strzał Rahinhi poszybował wysoko ponad bramką.

50'

Bayern od pierwszego gwizdka drugiej połowy spokojnie wymienia sobie podania. Bez ataku na bramkę rywala.

46'

David Alaba nie wyszedł na drugą połowę. W jego miejsce pojawił się Joshua Kimmich.

46'

Czas na drugą połowę!

19:19

Niszczy, rujnuje, dewastuje. To co robi Bayern z Borussią jest aż niemożliwe! 5:0 do przerwy! Czegoś takiego nie widzieliśmy od bardzo dawna! Gospodarze robią co chcą, jakby byli na treningu, a piłkarze Borussii to zwykłe pachołki.

47'

Po świetnej wymianie podań Franck Ribery kończy całą akcję udaną "podcinką" nad bramkarzem! Po tej akcji sędzia kończy pierwszą połowę!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Franck Ribery! Co tu się dzieje!

45'

Po bardzo dużym zamieszaniu Robert Lewandowski czubkiem buta pakuje piłkę do bramki!

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski po raz drugi!

41'

Dobry kontratak Bayernu, tylko że strzał Robbena pozostawił wiele do życzenia.

38'

Ostatnie kilka minut to dużo niższe tempo. Bayern nie chce już za mocno atakować, a Borussia po prostu nie potrafi.

35'

Robert Lewandowski popędził jak torpeda! Szkoda, że w ostatniej chwili Akanji wybił mu piłkę spod nóg! Wspaniała akcja kapitana reprezentacji Polski!

30'

Gonzalo Castro schodzi z boiska. Kontuzja czy "wędka"? Nie mamy informacji na ten temat. W jego miejsce pojawił się Julian Weigl.

29'

Znakomicie Łukasz Piszczek powstrzymuje Davida Alabę. Naszprawy obrońca jest najpewniejszym punktem swojej drużyny.

26'

Robert Lewandowski już pędził w stronę bramki, ale został powstrzymany w ostatniej chwili przez Sokratisa.

24'

Duży błąd w środku pola popełnił Gonzalo Castro. Bayern wyszedł z kontrą, którą skrzętnie wykorzystał! Thomas Mueller zdobywa 6 bramkę w tym sezonie Bundesligi!

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nokaut do 25 minuty! Thomas Mueller!

20'

Strzał Pulisicia ląduje prosto w rękawicach Ulreicha.

19'

Dobre uderzenie Arjena Robbena, ale jednak minimalnie niecelne.

17'

Kilka prób uderzeń na bramkę Ulreicha, ale golkiper Bayernu nawet nie musiał interweniować. Spokojnie strzały zostały zablokowane przed defensorów Bawarczyków.

14'

David Alaba dośrodkował płasko w pole karne, a James tylko dopełnił formalności uderzając na bramkę BVB! Ależ mamy tutaj dużo emocji!

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Teraz już wszystko prawidłowo! James Rodriguez!

12'

Łukasz Piszczek świetnie wrzucił w pole karne, gdzie Andre Schuerrle próbował strzału z przewrotki. Szkoda, że nie był to soczysty strzał Niemieckiego zawodnika!

9'

Nieuznany gol dla Bayernu! Franck Ribery wpakował piłkę do pustej bramki, ale wcześniej był na pozycji spalonej!

8'

Andre Schuerrle zamyka akcję swojej drużyny, ale dobrze broni Sven Ulreich.

6'

Robert Lewandowski wyszedł sam na sam z Burkim, a nasz kapitan takich sytuacji nie marnuje! Przy golu mieliśmy kontrowersję, gdyż "Lewy" był na niewielkim spalonym. Sędzia główny nie zdecydował się jednak z systemu VAR i mamy 1:0!

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski! Ależ otwarcie tego meczu!

4'

Batshuayi dochodzi do strzału po dośrodkowaniu Pulisicia, ale mocno i skutecznie przeszkadzał mu Boateng.

3'

Pierwsze uderzenie Thomasa Mullera bardzo nieudane. Od bramki zaczyna Borussia.

1'

Goście rozpoczęli od środka! Zaczynamy piłkarskie przedstawienie!

18:27

Hymn Bayernu Monachium rozniósł się po trybunach Allianz Arena!

18:26

18:25

Ciekawie zapowiada się również pojedynek snajperski. Naprzeciw siebie staną bowiem Robert Lewandowski i Michy Batshuayi. Polak jest najlepszym napastnikiem ligi, a wypożyczony z Chelsea Belg od dłuższego czasu prezentuje bardzo wysoką formę. Trzymamy kciuki, żeby "Lewy" wpakował dzisiaj chociaż jedną bramkę!

18:23

Pojedynek tych drużyn elektryzuje nie tylko Niemcy, ale cały świat. W końcu mierzą się dwa najbardziej utytułowany kluby w historii Bundesligi, które zdominowały ostatnie lata zdobywając 8 ostatnich mistrzostw kraju.

18:21

Na murawie od samego początku zobaczymy dzisiaj dwóch reprezentantów Polski, którzy dla swoich klubów są bezcenni. Mowa tu oczywiście o Robercie Lewandowskim i Łukaszu Piszczku. Kto dzisiaj będzie górą?

18:17

Bayern Monachium już praktycznie przyklepał swoje mistrzostwo kraju. Borussia jednak toczy zaciętą walkę o drugie miejsce w tabeli. Zwycięstwo na Allianz Arena będzie o tyle ważne, że ich bezpośredni rywale wygrali swoje spotkanie. Schlake pokonało Freiburg 2:0, a RB Lipsk 3:2 Hannover.

18:15

18:13

18:11

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę miał zaszczyt poprowadzić dla Państwa relację LIVE z tego pojedynku!

18:10

Czas na największy mecz w Niemczech! Czas na pojedynek dwóch najlepszych drużyn naszych zachodnich sąsiadów! Czas na Der Klassiker!