Arbiter gwiżdże ostatni raz i kończy to spotkanie! Bayern pokonuje HSV aż 6:0!

Drugi rzut karny dla gospodarzy! I do piłki znowu podchodzi Polak!

Zmiana w drużynie gości: Jatta za Hunta.

86'

Lewandowski marnuje jedenastkę! Uderza wysoko ponad poprzeczkę!

85'

Papadopoulos sprowadza przeciwnika do parteru i będziemy mieli rzut karny dla gospodarzy!

81'

Świetna indywidualna akcja Francuza! Drugi gol tego zawodnika w tym meczu!

81'

Gol dla Bayernu! Ribery!

75'

Santos fauluje przeciwnika i zostaje napomniany żółtą kartką.

73'

Rudy uderza zza pola karnego, ale piłka ostatecznie mija słupek bramki!

70'

Zmiana w drużynie gości: Walace zostaje zastąpiony przez Vagnomana.

67'

Podanie w pole karne w kierunku Thiago, ale jego strzał doskonale broni Mathenia!

66'

Uraz Tolisso okazał się na tyle poważny, że na boisku zastąpi go Sebastian Rudy.

63'

Tolisso po zderzeniu z przeciwnikiem przebywa za boiskiem.

63'

Kolejna zmiana w zespole Bayernu: Thiago za Robbena.

60'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale goście oddalają zagrożenie.

58'

Lewandowski uderza na bramkę, ale jego strzał zostaje zablokowany.

54'

Holender pięknym uderzeniem zza pola karnego zdobywa bramkę dla swojego zespołu! 4:0!

54'

Gol dla Bayernu! Arjen Robben!

48'

Muller marnuje doskonałą okazję na podwyższenie wyniku! Piłka po jego strzale mija bramkę obok lewego słupka!

46'

Zmiana w drużynie gospodarzy: Corentin Tolisso w miejsce Arturo Vidala.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą część meczu.

16:31

Do wejścia na boisko szykuje się Sandro Wagner. Prawdopodobnie zmieni on Roberta Lewandowskiego.

16:18

Mecz toczy się pod dyktando gospodarzy, którzy nie dopuszczają do groźnych sytuacji pod swoją bramką.

45'

Arbiter kończy pierwszą część meczu.

44'

Fatalna wrzutka Hunta i piłkę w ręce łapie Ulreich.

44'

Ribery fauluje Junga i będzie okazja dla gości.

40'

Bawarczycy długo rozgrywają piłkę i w pełni kontrolują wydarzenia na boisku.

36'

Drużyna gości wciąż bez strzału w tym spotkaniu.

33'

Wyśmienita okazja Lewandowskiego! Polak dostał piłkę z rzutu wolnego, przyjął futbolówkę i oddał bardzo mocny strzał tuż nad ziemią. Świetną interwencją popisał się jednak Christian Mathenia!

29'

David Alaba decyduje się na strzał z rzutu wolnego z dużej odległości. Piłka mija bramkę.

28'

Żółtą kartką zostaje napomniany Rick van Drongelen.

23'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: Janjicic w miejsce Diekmeiera.

22'

Ribery dośrodkowuje piłkę w pole karne, najwyżej do futbolówki doskakuje Lewandowski, ale jego strzał jest niecelny.

19'

Kolejne świetne zagranie Boatenga, piłkę z boku pola karnego otrzymuje Alaba. Austriak z pierwszej piłki zagrywa ją w okolice pola bramkowego, a tam akcję wykańcza Lewandowski! 3:0!

19'

Kolejny gol Polaka! 3:0 dla Bayernu!

16'

Kapitalne długie podanie od Boatenga do Polaka, ale napastnik wbiegający w pole karne nie opanował piłki.

15'

Bawarczycy kontrolują wydarzenia na boisku. Goście cofnięci i wyczekują swojej szansy na kontratak.

12'

Doskonałe dośrodkowanie Kimmicha, które wykorzystał uderzeniem głową polski napastnik!

12'

Drugi gol dla gospodarzy! Robert Lewandowski!

7'

Lewandowski zagrywa prostopadle do Robbena, ale Holendrowi piłkę wślizgiem wybija jeden z obrońców gości. Futbolówka trafia do Francuza, który mija bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce. 1:0 dla Bayernu!

7'

Bramka dla gospodarzy! Franck Ribery!

6'

Rzut wolny dla Bayernu, ale David Alaba uderza bardzo niecelnie.

4'

Vidal napomniany żółtą kartką po groźnym faulu.

4'

Dośrodkowanie Roberta Lewandowskiego, ale Arturo Vidal nie trafia czysto w piłkę!

3'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale nie było większego zagrożenia pod bramką gości.

1'

Arbiter daje znak, ruszamy! Mecz rozpoczynają goście!

15:24

Zawodnicy wychodzą już na boisko i tylko kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka.

15:03

Albin Ekdal, Andreas Hirzel, Lewis Holtby, Mergim Mavraj, Nicolai Muller, Bjarne Thoelke - tych zawodników drużyny gości nie zobaczymy dziś na murawie.

15:00

Trener Jupp Heynckes nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług Kingsleya Comana, Manuela Neuera i Jamesa Rodrigueza.

14:59

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Bayernu. Jedyną bramkę zdobył wtedy Corentin Tolisso.

14:53

Bayern XI: Ulreich, Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba, Martínez, Mueller, Vidal, Robben, Ribéry, Lewandowski

Ławka: Starke, Wagner, Sule, Thiago, Bernat, Rudy, Tolisso

14:52

Hamburger SV XI: Mathenia, Sakai, van Drongelen, Papadopoulos, Santos, Jung, Walace, Diekmeier, Hunt, Kostic, Schipplock

Ławka: Hahn, Janjic, Jatta, Pollersbeck, Sahinovic, Vagnoman, Waldschmidt

14:47

Zapraszamy na relację z meczu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bayern Monachium podejmie dziś zespół Hamburgera SV.