Bayern MonachiumBayern Monachium
0 : 0
Hertha BerlinHertha Berlin
17:26

Po raz drugi w tym sezonie piłkarze Herthy znajdują sposób na zawodników Bayernu! Trzeba przyznać, że zdobyty punkt dzisiejszego popołudnia przez zawodników z Berlina jest punktem zdobytym absolutnie zasłużonym! Znakomita gra w defensywie daje cenną zdobycz punktową! Na dziś to wszystko!!

93'

KONIEC!!!! Niespodzianka stała się faktem!!!

91'

JARSTEIN i kolejna fenomenalna interwencja bramkarza Herthy!!!! Tym razem golkiper gości wybronił uderzenie w rzutu wolnego Robbena!!!

90'

Trzy minuty do końca!

87'

Coraz bardziej realny wydaje się scenariusz w którym piłkarze Herthy po raz trzeci z rzędu w bezpośrednim starciu z Bawarczykami nie poniosą porażki.

83'

Było groźnie pod bramką Bayernu! Uderzenie Lazaro zatrzymał jednak pewną interwencją Ulreich.

82'

Ostanie minuty na Allianz Arenie Bayern wciąż bije głową w Berliński mur.

80'

Zmiana w zespole Herthy. Na boisku melduje się był zawodnik Legii - Ondrej Duda, który zastąpił Kalou.

79'

Minuty uciekają, a na tablicy świetlnej wciąż 0 - 0. Czy Bayern po zmianach jakie przeprowadził Jupp Heynckes będą w stanie strzelić upragnionego gola?

75'

Ostatnia zmiana w zespole Bawarczyków. Vidal zastępuje na placu gry Thiago.

71'

Mamy również pierwszą zmianę w zespole Herthy. Plattenhardt zakończył swój występ w dzisiejszym meczu, w jego miejsce na boisku pojawia się Esswein.

71'

I kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Muellera na murawę wbiega Wagner.

68'

Czas na pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Boisko opuszcza Ribery, który powinien cieszyć się dzisiejszego popołudnia ze zdobycia bramki. W jego miejsce na murawę wbiega Coman.

66'

Kolejna próba Lewandowskiego. Przyjęcie piłki w polu karnym i szybki, wręcz błyskawiczny strzał naszego napastnika zostaje zablokowany przez defensora Herthy.

65'

Już ponad godzina gry za nami. Trzeba pochylić głowę przed naprawdę bardzo dobrą grę w defensywie zawodników Herthy, którzy wciąż utrzymują bardzo cenny remis!

59'

Wydaje się, że gospodarze są z każdą upływającą minutą coraz bliżej zdobycia upragnionego gola.

56'

I po raz kolejny Lewandowski przegrywa pojedynek z bramkarzem gości!!! Lewy dostał dobre podanie w pole karne minął świetnym zwodem obrońcę i uderzył na bramkę. Piłka jednak padła łupem Jersteina!!!!

51'

Kolejna fenomenalna sytuacja Lewandowskiego!!!!! Strzał Polaka został jednak zablokowany przez obrońcę Herthy, który uratował swoją drużynę ofiarnym wślizgiem!!!

50'

Ładne uderzenie Alaby z rzutu wolnego broni bramkarz Herthy!!!

46'

Przerwa minęła, czas zacząć drugą połowę!!! Od środka boiska piłkę zagrali piłkarze gości!!!

16:20

Wracamy za kwadrans!!

16:19

W pierwszej połowie Bawarczycy mieli naprawdę dobre dwie sytuacje, których nie wykorzystali Lewandowski i Ribery. Poza tym Hertha gra dzisiaj naprawdę znakomicie w defensywie i dzielnie odpiera próby ataków Lewego i spółki!

45'

Okazuje się, że nie! Równo w 45 minucie spotkania arbiter kończy pierwszą część meczu!

42'

W końcowych minutach pierwszej części spotkania coraz śmielej atakują Bawarczycy. Czy uda się objąć prowadzenie w pierwszych 45 minutach?

37'

Ależ teraz fatalnie chybił Ribery!!!!!! W końcu Bawarczykom udało się przeprowadzić akcję, która zaparła dech w piersiach!!! Lewandowski wypuścił na wolne pole Robbena, ten zagrał piękną piłkę do Francuza, który wbiegł w pole karne i uderzył zbyt mocno! Piłka przeleciała nad poprzeczką!!!

34'

Obraz gry wciąż się nie zmienia. Bayern wymienia mnóstwo podań, próbuje znaleźć w końcu sposób na defensywę gości. Cały czas jednak kończy się to niepowodzeniem.

30'

Posiadanie piłki Bayernu wciąż rośnie i wynosi już 80% po pierwszych 30 minutach spotkania. Nie przekłada się to jednak na sytuacje podbramkowe i zdobyte gole. Na Alianz Arena wciąż mamy remis.

27'

Jak do tej pory Bayern miał jedną naprawdę dobrą akcję, aby strzelić pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu, wciąż czekamy na kolejne sytuacje.

23'

Jeżeli dzisiejsze spotkanie ogląda Jose Murinho to musi być pod wrażeniem zaparkowanego autobusu we własnym polu karnym przez zawodników gości, którzy jak na razie dzielnie powstrzymują ataki pozycyjne Bayernu.

18'

Ależ zmarnował teraz znakomitą sytuację Robert Lewandowski!!!! Polski napastnik otrzymał piękne prostopadłe podanie i znalazł się sam na sam z bramkarzem Herthy z którym jednak przegrał pojedynek!!!

16'

Po pierwszym kwadransie statystka posiadania piłki mówi sama za siebie: Bayern 75% - Hertha 25%!

13'

Huknął zza pola karnego Thiago!!! Strzał był bardzo mocny, zabrakło jednak celności.

13'

Pierwsze 10 minut to dosyć spokojna gra. Wydaje się, że Hertha skupia się głównie na wyprowadzeniu kontrataku i cierpliwe czeka na swoją szansę.

8'

Było niebezpiecznie w polu karnym Bayernu. Stark wyskoczył najwyżej w polu karnym Bawarczyków po długim dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłkę wzrokiem odprowadzał Ulreich, ta jednak niebezpiecznie minęła centymetry słupka bramki strzeżonej przez bramkarza Bayernu.

5'

Pierwsza znakomita szansa przed Lewym!!! Głębokie dośrodkowanie w pole karne od Alaby i Lewandowski uderzył piłkę głową, którą jednak doskonale wybronił Jarstein!

3'

Jak to bywa w meczach Bawarczyków, to właśnie oni od pierwszych minut spotkania przejęli inicjatywę i spokojnie konstruują atak pozycyjny.

1'

Gwizdek arbitra i rozpoczynają dzisiejszy pojedynek zawodnicy Bayernu!

15:28

[b]Piłkarze są już na murawie! Jeszcze chwila i będziemy zaczynali!

15:21

Piłkarze Bayernu notują nieprawdopodobną serię 14 zwycięstw z rzędu obejmującą wszystkie możliwe rozgrywki w których występują aktualni mistrzowie Niemiec.

15:20

Jeżeli spojrzymy jednak na obecną formę podopiecznych Heynckesa, to ciężko przypuszczać, aby dzisiejszego popołudnia powtórzył się wynik z pierwszego meczu obydwu drużyn.

15:18

Warto przypomnieć, iż zawodnicy ze stolicy Niemiec w pierwszym starciu z aktualnym liderem tabeli niemieckiej Bundesligi zremisowali 2:2 wpisując się tym samym do bardzo wąskiego grona czterech drużyn, które był w stanie urwać choćby punkt Lewemu i spółce w obecnym sezonie.

15:16

Bawarczycy uskrzydleni wysokim zwycięstwem w tygodniu nad Besiktasem(5:0) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, wydają się być murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów w dzisiejszym pojedynku.

15:14

Polski snajper trafił bowiem w 11 ligowych spotkaniach z rzędu w niemieckiej Bundeslidze, strzelając w nich 14 goli. Jeżeli dzisiejszego popołudnia Lewy skieruję piłkę do siatki przeciwnika przedłuży tą wyjątkową serię do 12 meczów, dzięki czemu będzie pierwszym zawodnikiem w historii Bundesligi, który tego dokona.

15:12

My oczywiście trzymamy kciuki za kolejne trafienie Roberta Lewandowskiego, dzięki któremu nasz napastnik może zapisać się na kartach historii Bundesligi.

15:10

A tak prezentuje się wyjściowy skład Herthy:

15:09

Zaczynamy od składów obydwu zespołów. Na początek jedenastka gospodarzy:

15:08

Już za niecałe dwadzieścia minut rozpocznie się spotkanie 24. kolejki niemieckiej ekstraklasy w którym to Bayern Monachium podejmie na własnym obiekcie drużynę Herthy Berlin.