1. połowa2 : 1
93'

Koniec meczu! Bayern Monachium - Schalke Gelsenkirchen 2:1!

90'

Naldo ostro potraktował Joshue Kimmicha i sędzia odgwizdał przewinienie stopera Schalke.

89'

Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

87'

Kingsley Coman chciał wymusić rzut wolny, ale sędzia nie dał się nabrać i grę od bramki wznowi goalkeeper Schalke.

85'

Nic nie wskazuje na to, żeby Schalke mogło doprowadzić do wyrównania. Bayern ma dużą przewagę, a każdy atak gości jest gaszony w zarodku.

83'

Arturo Vidal świetnie interweniował i odebrał piłkę graczowi Schalke i wyprowadził kontratak, który został wybity na rzut rożny.

81'

Javi Martinez zmienił Jamesa Rodrigueza.

79'

Thilo Kehrer został sfaulowany przez Arjena Robbena i sędzia przerwał grę.

77'

Jewhen Konoplianka pojawia się w miejsce Franco Di Santo.

77'

Kingsley Coman zmienia Francka Ribery'ego.

75'

Słabe spotkanie rozgrywa James Rodriguez, który często traci piłkę i nie jest pod grą. Kolumbijczyk nie może odnaleźć się na murawie.

73'

Bayern wyszedł z kontratakiem, Mueller dograł piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale Naldo popisał się kapitalnym wślizgiem i wybił piłkę spod nóg Lewandowskiego!

72'

Niklas Sule zmienia Jerome Boatenga.

71'

Breel Embolo oddał strzał sprzed pola karnego, ale Sven Ulreich popisał się bardzo dobrą interwencją! Bayern - Schalke 2:1.

69'

Amine Harit zaczął dryblować i szybko został sfaulowany.

67'

Bayern w pełni kontroluje spotkanie. Gracze z Monachium długo utrzymują się przy piłce i są blisko zdobycia trzeciej bramki.

65'

Amine Harit zmienia Guido Burgstallera.

63'

61'

Bayern stworzył sobie świetną okazje - Robert Lewandowski przepuścił piłkę między nogami, ta trafiła do Muellera, który..zrobił to samo co Lewy i Naldo wybił futbolówkę!

59'

Bastian Oczikpa zmienił Maxa Meyera.

59'

Arturo Vidal został ukarany żółtą kartką za ostry wślizg.

58'

Tempo z pierwszej połowy nieco spadło, a zawodnicy już nie stwarzają tylu podbramkowych sytuacji co w pierwszej części.

56'

James fajnie rozciągnął grę w polu karnym Schalke, ale Franck Ribery źle się zachował i zagrał prosto do rąk Faehrmanna.

54'

Gorąco na linii Rodriguez - Di Santo. Obydwoje zawodnicy mają sobie coś do powiedzenia i zrobiło się nerwowo.

52'

Di Santo dośrodkował w pole karne, ale Hummels poradził sobie z tą sytuacją.

50'

Guido Burgstaller został ukarany żółtą kartką.

49'

Guido Burgstaller upadł w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy! Wydawało się, że Ulreich nie sfaulował gracza Schalke.

48'

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch przewinień graczy Bayernu. Schalke ruszyło odrabiać straty.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec I połowy! Bayern - Schalke 2:1!

46'

Naldo uderzył wysoko nad bramką.

45'

Alessandro Schopf został sfaulowany i Schalke na koniec I połowy będzie miało dobrą okazję.

44'

Robert Lewandowski najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Robbena, ale jego uderzenie głową poszybowało nad bramką!

43'

Arjen Robben został wycięty blisko pola karnego Schalke i sędzia przerwał grę.

42'

James Rodriguez ostrym wślizgiem sfaulował Schopfa i został ukarany żółtą kartką.

41'

Leon Goretzka świetnie ograł Boatenga, ale jego uderzenie znacznie minęło słupek bramki Bayernu.

40'

Daniel Caligiuri dośrodkował piłkę w pole karne, ale obrońcy Bayernu oddalili zagrożenie.

38'

Kapitalne widowisko w Monachium. Drużyny nie kalkulują i dążą do zdobycia kolejnych bramek. Ofensywna postawa Schalke na ten moment została skarcona.

36'

GOOOOOOL! Thomas Mueller daje prowadzenie Bayernowi! Napastnik gospodarzy otrzymał świetne podanie od Arjena Robbena i z chirurgiczną precyzją zmieścił piłkę przy słupku! 2:1 dla Bayernu!

35'

Wydawało się, że Robert Lewandowski był sfaulowany w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy..

33'

To powinna być bramka dla Bayernu! Ribery pognał z piłką w pole karne i chciał zagrać do Robbena, ale piłkę przejął Robert Lewandowski i uderzył nieznacznie nad bramką!

31'

W akcji bramkowej popisał się Leon Goretzka, który swoim zaangażowaniem uratował tą sytuację, po której Di Santo wpisał się na listę strzelców.

29'

GOOOOOOL! Schalke doprowadza do wyrównania! Franco Di Santo popisał się precyzyjnym uderzeniem i nie dał szans Ulreichowi! 1:1!

29'

Spotkanie Bayern - Schalke z trybun stadionu w Monachium obserwuje selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

28'

Robert Lewandowski dobrze odnalazł się na skraju pola karnego, ale jego uderzenie minęło bramkę Schalke.

26'

Jupp Heynckes nie mógł poprowadzić Bayernu w dzisiejszym meczu. Zastępuje go Peter Hermann.

25'

Franco Di Santo został sfaulowany na połowie Bayernu i sędzia odgwizdał przewinienie.

24'

Alessandro Schopf wbiegł z piłką w pole karne Bayernu, ale jego płaskie dośrodkowanie wybił Arturo Vidal.

22'

Goście mogli wyjść z szybkim atakiem, ale Meyer źle zagrał i Hummels zaliczył skuteczną interwencje.

21'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się David Alaba, ale Ralf Faehrmann popisał się bardzo dobrą interwencją!

19'

Schalke nie poddało się i bardzo fajnie ogląda się poczynania podopieczny Domenico Tedesco. Drużyna z Gelsenkirchen dąży do strzelenia wyrównującej bramki.

17'

Max Meyer bardzo ostro potraktował Francka Ribery'ego i sędzia słusznie ukarał go żółtą kartką.

15'

Schalke dłużej utrzymywało się przy piłce przed polem karnym Bayernu, ale ostatecznie Burgstaller sfaulował Hummelsa i sędzia przerwał grę.

13'

Robert Lewandowski wyrównał rekord Juppa Heynckesa!

11'

Seria kiksów Matta Hummelsa, który dwukrotnie w ciągu minuty popełnił proste błędy.

10'

Gra przeniosła się w pole karne gości i znów o sobie przypomniał Robert Lewandowski! Polak uderzył piłkę głową, ale ta poszybowała nad bramką!

9'

Thilo Kehrer pomylił się i uderzył piłkę z bliskiej odległości obok bramki! Kapitalny początek spotkania!

7'

Szybka reakcja Schalke! Goście wpadli z piłką w pole karne, ale David Alaba zablokował dośrodkowanie i mamy rzut rożny dla Schalke.

6'

GOOOOOOOOL! Robert LEWANDOWSKI! Polak kapitalnie odnalazł się w polu karnym i dobił uderzenie Muellera! Zła interwencja Faehrmanna, który odbił piłkę w górę, a z tego skorzystał Lewy! 1:0 dla Bayernu!

6'

Schalke intensywnie rozpoczęło to spotkanie, ale wydaje się, że wszystko wraca do normy i Bayern zaczyna tworzyć swoje ataki.

5'

Franck Ribery został sfaulowany przez Naldo i Bayern będzie miał rzut wolny.

3'

To powinna być bramka dla Schalke! Goście wyszli z szybkim kontratakiem, piłka trafiła do Embolo, ale uderzenie napastnika świetnie wybronił Ulreich!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego!

18:28

Za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

18:18

Czy Robert Lewandowski wpisze się na listę strzelców? Mamy nadzieję! Polak z osiemnastoma bramkami na koncie jest liderem klasyfikacji strzelców.

18:09

Bayern z dorobkiem 53 punktów jest liderem Bundesligi. Schalke z 34 oczkami znajduje się na szóstej lokacie.

17:59

W poprzedniej kolejce Bayern wygrał z Mainz 2:0, a Schalke przegrało z Hannoverem 1:2.

17:55

W takim zestawieniu mecz rozpoczną gospodarze:

17:54

Skład Schalke:

17:54

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bayern Monachium - Schalke Gelsenkirchen!