FC Koeln1. FC Köln
2 : 3
Borussia DortmundBorussia Dortmund
22:25

Jest jednak życie po Aubameynagu! Borussia zagrała bardzo mądrze, do tego jeszcze skuteczny był Michy Batshuayi! Brawo dla żółto-czarnych, gdyż ten mecz nie należał do łatwych!

95'

Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

94'

Jonas Hector ukarany żółtym kartonikiem.

93'

Cordoba oddał strzał, który w ostatnim momencie został zablokowany!

91'

Simon Terodde dograł w pole karne, gdzie Sorensen nie zdołał dopaść i wykończyć akcji.

88'

Mamy kolejny debiut w barwach BVB. Manuel Akanji zmienia Andre Schuerrle.

88'

Doświadczony Claudio Pizarro zmienia Marco Hogera.

86'

Ależ interwencja Sokratisa! Piłka leciała już w okienko, ale Grek ofiarnie rzucił się i wybił ją głową!

85'

Złoty strzał Niemca! Przez większość meczu był niewidoczny, ale teraz możliwe, że zdobywa bramkę na wagę 3 punktów!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andre Schuerrle zdobywa bramkę!

81'

Omer Toprak znowu świetnie interweniuje i powstrzymuje akcję Cordoby.

78'

Salih Ozcan oddał dobry mocny strzał. Piłka minimalnie minęła bramkę rywala.

76'

Dobre uderzenie Michy Batshuayi, ale tym razem spokojnie broni Horn.

72'

Kolejna zmiana BVB. Christian Pulisić schodzi a Jadon Sancho wchodzi.

71'

Hiszpański stoper wyskoczył najwyżej i dobrym strzałem głową pokonuje Burkiego!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jorge Mere zdobywa bramkę i znowu mamy remis!

67'

Bardzo duży błąd Burkiego! Była 10000% szansa na zdobycie bramki, ale pomyłkę Szwajcara naprawił Toprak.

65'

Zmiana także w ekipie gospodarzy. Sehrou Guirassy kończy swój występ na rzecz Jhona Cordoby.

64'

Raphael Guerreiro zmienia Mahmouda Dahouda.

64'

Co za mecz Belga! Michy Batshuayi dopadł do zagranej futbolówki i świetnym plasowanym strzałem pokonuje Horna! Jak tak dalej pójdzie to nikt o Aubameyangu pamiętać nie będzie!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka odpowiedź Borussii! Michy Batshuayi z dubletem!!

61'

Dominique Heintz oddał strzał z dystansu, którego Burki sparował prosto na głowę Zollera i mamy 1:1!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Simon Zoller daje remis swojej drużynie!

57'

Za mocne podanie otrzymał Zoller. Od bramki zacznie Burki.

54'

Sehrou Guirassy popisał się świetną indywidualną akcją, ale zabrakło sporo aby piłka po jego strzale wpadła do bramki!

51'

Piszczek dobrze dograł w pole karne, ale tym razem nikt nie zdołał dobić piłki do bramki.

48'

Julian Weigl świetnie blokuje strzał Jojicia!

46'

Christian Clemens już nie wrócił na boisko. W jego miejsce wszedł Simon Zoller.

46'

Wracamy na drugą część meczu!

21:19

Bardzo dobry mecz oglądamy w Kolonii! Na pochwałę zasługuje Michy Batshuayi, który już w debiucie świetnie wczuł się w styl drużyny! Czekamy na drugie 45 minut!

47'

Koniec pierwszej części meczu!

44'

Michy Batshuayi wpakował piłkę do siatki, ale sędzia po weryfikacji systemem VAR anuluje bramkę!

42'

Milos Jojić bardzo brzydko fauluje Pulisicia i ma szczęście, że zakończyło się to tylko żółtą kartką! Mógł złamać nogę młodemu graczowi Borussii!

39'

Michy Batshuayi tym razem za bardzo się podpalił i uderzył z daleka kompletnie nieudanie.

37'

Jeremy Toljan świetnie pokazał się na lewym skrzydle, dograł w pole karne i Michy Batshuayi pięknie to wykończył! Gol w debiucie! Brawo dla Belga!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Debiutancka bramka! Michy Batshuayi!

34'

Mahmoud Dahoud pierwszym w tym meczu ukaranym żółtą kartką.

31'

Omer Toprak znowu świetnie interweniuje w swoim polu karnym i wyjaśnia sytuację.

30'

Kagawa zagrał do Puliscia, ale piłka okazała się zbyt trudna by reprezentant USA wpakował ją do bramki!

25'

Hector świetnie dograł w pole karne i zabrakło dosłownie centymetrów żeby ktoś przeciął to podanie i wpakował piłkę do siatki!

21'

Świetna dwójkowa akcja Schuerrle i Batshuayia! Obaj piłkarze wymienili kilka podań z pierwszej piłki, ale ostatecznie strzał Belga został zablokowany.

17'

Co teraz działo się pod bramką Borussii! Jojić zagrał z rzutu wolnego w pole karne, gdzie piłka odbijała się niczym w Pinballu! Koniec końców wpadła jednak w ręce Burkiego i zagrożenie zażegnane!

15'

Zaczyna dziać się w tym meczu! Teraz Shinji Kagawa huknął niczym z armaty i strzał Japończyka trafia w poprzeczkę!

14'

To była najlepsza okazja jak do tej pory! Jojić miał piłkę na nodze na 11 metrze, ale Roman Burki znakomicie interweniuje i ratuje swoją drużynę!

13'

Andre Schuerrle dogrywa w pole karne ale żaden z jego kolegów nie zdołał skierować piłkę do siatki!

12'

Na razie obie drużyny grają bardzo spokojnie. Bez szalonych akcji i strzałów.

8'

Dobre uderzenie Schuerrle. Mało zabrakło a Timo Horn miałby duże problemy z obroną.

7'

Pulisić ładnie urwał się na skrzydle, lecz w ostatnim momencie został zablokowany przez Heintza.

3'

Sehrou Guirassy czyhał na dogranie od swojego kolegi, ale świetnie ustawiona defensywa gości wybija piłkę.

1'

Pierwszy gwizdek rozbrzmiał! Liczymy na wiele bramek i piękne spotkanie!

20:29

Piękna atmosfera na RheinEnergieStadion!

20:27

Kibice głośno odśpiewują hymn wymachując flagami z barwami swojej ukochanej drużyny! W tym czasie zawodnicy powoli opuszczają tunel!

20:23

FC Koeln po tragicznym początku sezonu powoli wraca do łask. Ostatnie 5 spotkań dzisiejszych gospodarzy to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka.

20:16

W pierwszym składzie BVB mamy oczywiście Łukasza Piszczka. W dzisiejszym meczu zabraknie jednak Pawła Olkowskiego, który był mocno łączonym z Lechem Poznań.

20:12

Następca Aubameyanga już jest gotowy do gry! Michy Batshuayi zaczyna dzisiaj mecz od pierwszej minuty! Czy Belg zdoła sprostać wyzwaniu jakim jest zastąpienie wielkiego Gabończyka?

20:09

20:07

20:03

Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam serdecznie na relację LIVE z tego meczu!