SC FreiburgSC Freiburg
17:23

Dziękuję za uwagę i życzę Państwu udanego wieczoru!

17:23

Borussia ratuje punkt w samej końcówce spotkania, Freiburg był bliski zwycięstwa, ale brak szczęścia spowodował, że nie wywieźli kompletu punktu z Signal Iduna Park

93'

Koniec meczu!

93'

Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Toljan i pokonuje Gikiewicza

93'

Wyrównanie!

90'

3 minuty doliczone do końca meczu!

89'

Coraz mniej czasu dla zawodników Borussi na odrobienie strat

84'

Druga zmiana w zespole Freiburga, na murawie melduje się Drager, a opuszcza ją Haberer

82'

Boisko opuszcza Holer, a pojawia się Kleindienst

79'

Ostatnią zmianę przeprowadza Peter Stoger, boisko opuszcza Sahin, a w jego miejsce pojawia się Alexander Isak

77'

Kolejna główka zawodników Borussi, tym razem uderzał Sahin, ale bardzo niecelnie

74'

Dobra wrzutka Goetzego na głowę Piszczka, ale Polak uderzył prosto w ręce swojego rodaka

69'

Petersen przejął piłkę po złym zagraniu Sahina i od razu z ok 30 metrów lobuje Burkiego, który wyszedł z bramki i dał się zaskoczyć

68'

Piękny gol Petersena!!!

66'

Yarmolenko pojawia się na murawie w miejsce Christiana Pulisića

61'

Groźna akcja gospodarzy, Sancho oddał piłkę Kagawie, a ten z ostrego kąta trafił w boczną siatkę

59'

Dobra akcja Sokratisa, ale środkowy obrońca BVB wyjechał z piłką poza linię boczną

55'

Jeremy Toljan uderza na bramę Gikiewicza, ale ponowie niecelna próba bocznego obrońcy

51'

Faul na Pulisiću, ale bez konsekwencji dla zawodnika gości

46'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy, boisko opuścił Castro, a zastąpił go Goetze

45'

Rozpoczynamy drugą połowę, od środka goście!

16:17

Zapraszamy za 15 minut na kolejną dawkę sportowych emocji!

16:17

Freiburg gra bardzo defensywnie i atakuje tylko kontrując, natomiast BVB gra atakiem pozycyjnym i nie daje rady przebić się do bramki strzeżonej przez Rafała Gikiewicza

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania!

41'

Strzał Toljana sprzed pola karnego, ale zupełnie nieudany

39'

Świetna wrzutka Abrashiego i strzał Kublera z woleja, ale Burki z problemami łapie piłkę

38'

Borussia nie daje rady przebić się przez dobrze funkcjonujący blok defensywny Freiburga

33'

Dobra centra Castro na głowę Aubameyanga i Gabończyk uderzył minimalnie nad bramką

31'

Nieporozumienie pomiędzy Sancho i Piszczkiem, piłka dla gości

26'

Gonzalo Castro ogląda żółty kartonik za faul na Petersenie

23'

Dobre, dalekie podanie Castro do Aubameyanga, który strącił piłkę do Kagawy, ale obrońca uprzedził Japończyka

22'

Haberer dostał piłkę na prawej stronie i wstrzelił ją w pole karne, a tam Petersen wyprzedził Sokratisa i wpakował futbolówkę do siatki

20'

Wyrównanie!

18'

Składna akcja gospodarzy, ale Pulisić traci piłkę w polu karnym

10'

GOOOOOOOL! KAGAWA!

6'

Toprak sprezentował rywalom piłkę wykonując złe zagranie w poprzek boiska. Na szczęście dla Borussii, nic poważnego się nie stało.

3'

Sancho dośrodkowuje w pole karne, ale zostaje ono przejęte przez rywali. Mimo wszystko BVB wywalczyło rzut rożny.

15:31

Zaczynamy mecz!

15:28

Warto wspomnieć, że Rafał Gikiewicz debiutuje dziś w pierwszym składzie Freiburga w Bundeslidze. Przeciwko sobie ma utalentowanych snajperów. Kto wygra ten pojedynek?

15:28

Piłkarze wyszli już na murawę - za chwilę zaczynamy!

15:17

Skład Freiburga:

15:15

Ławka rezerwowych Borussii:

15:15

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Borussia Dortmund - SC Freiburg!