1. połowa2 : 2
90'

Koniec meczu! Bayern Monachium - TSG Hoffenheim 5:2!

90'

GOOOOOOOL! Sandro Wagner! Były gracz Hoffenheim wykorzystał dośrodkowanie Rafinhii i wpakował piłkę do siatki! 5:2 dla Bayernu!

87'

Hoffenheim cały czas próbuje atakować, ale dobrze dysponowana defensywa Bayernu nie pozwala gościom na zbyt wiele.

85'

Sandro Wagner zmienia Joshue Kimmicha.

82'

Zawodnicy odczuwają trudy tego spotkania i tempo nieco spadło.

79'

Niklas Süle popisał się bardzo dobrą interwencją i swoim dobrym ustawieniem przeciął otwierające podanie do Marka Utha.

77'

Rafinha pojawia się w miejsce Arjena Robbena.

75'

73'

Serge Gnabry w indywidualnej akcji, ale gracz Hoffenheim pogubił się w dryblingu i stracił piłkę na rzecz Vidala.

71'

Goście otrzymali dwa szybkie ciosy i leżą na deskach. Gospodarze grają to co potrafią najlepiej i dążą do zdobycia kolejnych trafień.

69'

Andrej Kramarić zmienia Benjamina Hubnera.

68'

66'

GOOOOOL! Arturo Vidal świetnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego i uderzeniem głową pokonał Olivera Baumanna! 4:2 dla Bayernu!

64'

Thomas Mueller zmienił Corentina Tolisso.

63'

GOOOOOOOL! Kingsley Coman precyzyjnym uderzeniem daje prowadzenie Bayernowi! Świetną asystę zaliczył Robert Lewandowski! 3:2 dla Bayernu!

61'

Robert Lewandowski został bardzo ostro potraktowany przez Benjamina Hubnera, ale tym razem sędzia nie ukarał gracza gości żółtą kartką.

59'

Nadiem Amiri zmienił Lukasa Ruppa.

56'

Ależ błędy w polu karnym Bayernu! Gracze Hoffenheim mieli mnóstwo czasu, ale nie potrafili składnie rozegrać piłki i Nicklas Süle zażegnał niebezpieczeństwo!

55'

Arturo Vidal ładnie złożył się do uderzenia z woleja, ale Oliver Baumann nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.

53'

Serge Gnabry dynamicznie wbiegł z piłką w pole karne Bayernu, ale pomagał sobie ręką i sędzia słusznie przerwał grę.

51'

Przerwa dobrze podziałała na zawodników Hoffenheim, którzy wyszli z zupełnie innym nastawieniem niż schodzili przed przerwą.

49'

Groźnie było pod bramką gości, ale Baumann końcówkami palców wybił mocne dośrodkowanie Alaby!

47'

Mocny początek Hoffenheim! Goście ruszyli na bramkę Bayernu, ale stoperzy gospodarzy poradzili sobie z zagrożeniem.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

46'

Kevin Akpoguma zmienia Ermina Bicakcicia.

45'

Koniec I połowy! Bayern Monachium - Hoffenheim 2:2!

45'

Błyskotliwa akcja Roberta Lewandowskiego, który ograł obrońcę Hoffenheim i oddał strzał z ostrego kąta, który poszybował nad bramką!

43'

Robert Lewandowski próbował oddać strzał, ale jego próba została zablokowana.

41'

Znów zabrakło centymetrów! Arturo Vidal świetnie zabrał się z piłką i prawą nogą uderzył minimalnie niecelnie!

39'

Serge Gnabry pogubił się w dryblingu, ale na jego szczęście arbiter dopatrzył się faulu i przerwał grę.

37'

To mogła być piękna bramka! David Alaba przejął wybitą piłkę i prawą nogą przymierzył tuż obok lewego słupka bramki Hoffenheim!

34'

Arjen Robben świetnie wyszedł na pozycję, ale Arturo Vidal zbyt długo zwlekał z podaniem i Holender został złapany na pozycji spalonej.

34'

Benjamin Hubner z żółtą kartką.

32'

Monachijczycy w pełni przejęli kontrolę na boisku. Goście nie potrafią się odnaleźć po stracie dwóch bramek.

30'

Joshua Kimmich został popchnięty w polu karnym Hoffenheim, ale gwizdek arbitra milczy! Spora kontrowersja..

28'

Uderzenie Davida Alaby poszybowało wysoko nad bramką. Grę wznowi Oliver Baumann.

27'

Faulowany w środku pola został Arjen Robben i gospodarze mają rzut wolny.

25'

GOOOOOOL! Ależ powrót Bayernu! Jerome Boateng idealnie wyszedł w górę do dośrodkowania Arjena Robbena i uderzeniem głową doprowadził do wyrównania!

24'

Bayern coraz mocniej napiera! Tym razem gospodarze wywalczyli rzut rożny!

22'

Ermin Bicakcić brutalnie zaatakował Comana i został ukarany żółtą kartką.

21'

GOOOOOOOL! Robert Lewandowski wpisuje się na listę strzelców! Polak świetnie odnalazł się w polu karnym i trącił piłkę uderzoną przez Kimmicha! Już tylko 2:1 dla Hoffenheim!

18'

Arturo Vidal faulem przerwał atak gości i sędzia musiał przerwać grę.

16'

Oliver Baumann odważnym wyjściem z bramki uprzedził Roberta Lewandowskiego! Bayern nie ma pomysłu jak sforsować defensywę gości.

15'

Kingsley Coman zbiegł do środka i uderzeniem prawą nogą nie mógł zaskoczyć goalkeepera Hoffenheim.

12'

GOOOOOL! Ależ bramka Serge Gnabry! Zawodnik wypożyczony(!) z Bayernu kapitalnym uderzeniem z 25 metrów pokonał bramkarza gospodarzy! 2:0 dla Hoffenheim!

9'

Bayern miał szanse wyprowadzić groźny kontratak, ale Robert Lewandowski źle zagrał w kierunku Arjena Robbena i piłkę przejęli goście.

7'

Wielkie emocje mamy od początku tego spotkania. Żadna z drużyn nie odpuszcza, a goście są bardzo waleczni i nie odpuszczają żadnej piłki.

5'

Groźnie było pod bramką gości, ale Robert Lewandowski nie zdołał oddać celnego strzału głową!

3'

Sven Ulreich świetnie wyczuł Serge Gnabry'ego i końcówkami palców odbił uderzenie, ale na jego nieszczęście najszybszy okazał się Uth!

3'

GOOOOOOOL! Mark Uth świetnie dobił obronione uderzenie Gnabry'ego! 1:0 dla Hoffenheim!

2'

Rzut karny! Serge Gnabry został sfaulowany przez Kimmicha!

2'

Mocny początek Bayernu! David Alaba ruszył z piłką lewą stroną i bez zastanowienia mocno uderzył na bramkę! Świetnie broni Oliver Baumann!

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

15:27

Piłkarze są już w tunelu. Za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

15:21

15:21

W ostatniej kolejce Bayern wygrał z Werderem Bremą 4:2, a Hoffenheim przegrał aż 1:4 z Bayerem Leverkusen.

15:19

15:19

15:18

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bayern Monachium - TSG Hoffenheim!