Borussia DortmundBorussia Dortmund
22:26

Za uwagę dziękuje Bartłomiej Modzelewski życzę spokojnej nocy!

22:26

Mecz można ocenić tylko jednym zdaniem - "tak średnio bym powiedział, tak średnio". Druga połowa dużo lepsza od pierwszej, ale i tak nie był to poziom Bundesligi. Zdecydowanie Borussia nie potrafi radzić sobie bez Aubameyanga.

94'

Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

93'

Vladimir Darida za brzydki faul ukarany żółtą kartką.

91'

Błąd sędziego liniowego psuje szansę BVB..... szkoda...

88'

Dwie świetne szanse Alexandra Isaka, ale młodemu Szwedowi zabrakło bardzo niewiele!

86'

Zmiana również w BVB. Christian Pulisić opuszcza murawę, a melduje się na niej Andriy Yarmolenko.

85'

Thomas Kraft bohaterem dzisiejszego meczu! Niemiec teraz przepięknie broni strzał Toljana

84'

Bardzo marny występ Salomon Kalou kończy się właśnie teraz. W jego miejsce Vladimir Darida.

82'

Alexander Isak pięknie piętą podaje do Sancho, który strasznie psuje sytuacje sam na sam.

78'

Ondrej Duda schodzi z boiska, a zmienia go Mathew Leckie.

75'

Ukarany żółtym kartonikiem jest również Mitchell Weiser

73'

Valentino Lazaro ukarany żółtą kartką.

72'

Jadon Sancho notuje przepiękna asystę! Młody Anglik dograł idealne na głowę Kagawy, który dobił tylko piłkę do pustej bramki!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Shinji Kagawa daje remis swojej drużynie!

70'

Zablokowany strzał Omara Topraka. Na razie nie mogę przebić przez Mur Berliński gracze BVB.

67'

Pierwsza zmiana tego meczu Alexander Isak zmienia Mario Gotze.

63'

Piłka wpada do bramki, ale Ondrej Duda był na zdecydowanym spalonym!

61'

Znowu golkiper Herthy ratuje swoją ekipę! Jeremy Toljan dograł idealne do Kagawy, który oddaje średni strzał i Kraft zdołał to wypiąstkować!

57'

Christian Pulisić oddaje świetny strzał, ale jeszcze lepszą interwencją popisuje się Kraft!

56'

Mario Gotze wpadł w pole karne, jednak nie zdołał oddać strzału...

53'

Andre Schuerrle świetnie urwał się defensorom rywala, zagrał w pole karne, gdzie na piłkę czyhał Kagawa, ale Japończykowi zabrakło centymetrów.

50'

Toprak ratuje swoją drużynę wybijając głową piłkę z własnego pola karnego.

49'

Ten gol dał gospodarzom wiatr w skrzydła! Prowadzą grę i chcą szybko podwyższyć prowadzenie!

47'

Przepiękna wymiana podań Herthy. Duda podał do Lazaro, który zagrał z pierwszej piłki w pole karne i Selke musiał tylko dopełnić formalności z bliskiej odległości!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Devie Selke! Świetnie zaczyna się druga połowa dla gospodarzy!

46'

Sędzia główny rozpoczął drugą część meczu! Oby lepszą od pierwszej!

47'

Bądźmy szczerzy, pierwsza połowa bardzo słaba. Praktycznie nie było żadnej 100% okazji. Ogląda się to bardzo ciężko....

45'

Koniec pierwszej części meczu!

42'

Bardzo sprytne podanie Dudy, ale Torjan w ostatniej chwili przerywa to zagranie! Gdyby to przeszło....

38'

Strzał Omara Topraka zostało zablokowane. Szkoda, bo zapowiadało się bardzo dobrze!

36'

Jadon Sancho zagrał fajną piłkę w pole karne, i znowu nikt nie zdołał przeciąć podania!

33'

Niklas Stark wyskoczył najwyżej i jego strzał głową minimalnie mija bramkę Burkiego.

30'

Valentino Lazaro oddał bardzo groźny strzał z rzutu wolnego, ale piłka uderzyła w boczną siatkę.

29'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Christian Pulisić.

27'

Fatalne wyprowadzenie kontrataku przez Pulisicia. Strasznie zmarnowana szansa na zdobycie bramki.

24'

Ondrej Duda fajnie pędził w stronę bramki rywala, ale za mocno wypuścił sobie i piłkę i bardzo łatwo ją traci.

22'

Marvin Plattenhardt uderzył z rzutu wolnego i piłka śmignęła ciut nad poprzeczką!

20'

Mitchell Weiser oddaje mocny, ale bardzo niecelny strzał! Od bramki zacznie Burki.

16'

Bardzo dobra indywidualna akcja Sancho, jednak młody Anglik nie zdołał dobrać do swoich kolegów.

15'

W końcu groźna szansa BVB! Pulisić zagrał prosto na głowę Kagawy, który jednak uderza niecelnie!

14'

Na razie gra obu drużyn, bardzo chaotyczna i niedokładna. Bardziej przypomina to Lotto Ekstraklasę niż Bundesligę.

9'

Hertha próbuje ataku pozycyjnego, lecz świetnie ustawiona defensywa Borussii wyjaśnia sytuację.

5'

Lazaro dograł w pole karne, ale centymetrów zabrakło Dudzie, aby wykończyć akcję strzałem.

3'

Na razie Hertha daje grać Borussii i wyczekuje co zrobią wyżej notowani rywale.

1'

Gramy! Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

20:30

Obie drużyny już są na murawie!

20:28

BVB zagra dzisiaj bez swojego kluczowego gracza. Pierre-Emerick Aubameyang odesłany został na trybuny w związku z zamieszeniem jego transferu do Arsenalu Londyn.

20:26

Do lidera z Monachium, Borussia traci aż 15 punktów. Jest to strata nie do odrobienia, jednak jeżeli dzisiaj wygrają to przynajmniej do jutro wskoczą na drugie miejsce.

20:23

Również w drużynie gospodarzy wystąpi dzisiaj znany nam bardzo dobrze zawodnik. Jest nim Ondrej Duda, który spędził kilka sezonów w Legii Warszawa

20:18

W Borussii od pierwszej minuty zagra dzisiaj Łukasz Piszczek! Cieszy, że doświadczony defensor wraca do gry!

20:15

20:12

20:10

Wracająca na właściwe tory Borussia jedzie do Berlina, aby zmierzyć się z tamtejszą Herthą. Strata do Bayernu jest ogromna, ale każda porażka oddalać ich będzie od wicemistrzostwa Niemiec!