VfB StuttgartVfB Stuttgart
0 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
98'

Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na wieczór razem z relacjami LIVE na gol24.pl

17:24

Ależ historia! Gdyby Stuttgart wykorzystał rzut karny to James i Robert Lewandowski pluliby sobie w brodę przez cały sezon! Niewiarygodne!

95'

Koniec! Sędzia kończy ten mecz! Końcówka zrekompensowała nam 90 minut okropnych nudów!

95'

Coś niesamowitego! Chadrac Akolo koszmarnie uderza i Sven Ulreich spokojnie broni!

94'

Za to ukarany kartką Niklas Sule!

94'

Rzut karny dla gospodarzy! Ależ historia! Nicklas Suler kopnął rywala w swoim polu karnym! Sędzia jeszcze obejrzał powtórkę video i wskazał na wapno!

92'

Co tu się wydarzyło! James Rodriguez biegł sam na sam z bramkarzem bez kompletnie żadnej obstawy. Miał bardzo dużo czasu, ale uderzył w bramkarza. Dobitkę Lewandowskiego, Zieler wybił z samej linii!

89'

Groźne uderzenie głową Holgera Badstubera! Na posterunku był jednak Zieler!

88'

Była szansa na zdobycie bramki dla gospodarzy, ale Asano uderza zdecydowanie zbyt mocno!

85'

Ostatnia roszada składu Bayernu. Kingsley Coman schodzi, David Alaba wchodzi.

83'

Pojawił się również Josip Brekalo, który zmienił Andreasa Becka.

82'

Podwójna zmiana w VFB Stuttgart! Dennis Aogo zmieniony przez Takume Asano.

80'

Thomas Mueller znakomicie opanował piłke w polu karnym i bez zastanowienia huknął z powietrza! W końcu coś się wydarzyło! Czekamy jeszcze na bramkę Lewandowskiego!

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Mueller w końcu daje prowadzenie Bayernowi!

75'

Thomas Muller notuje znakomity powrót we własne pole karne! Gdyby nie on, napastnik rywala miałbym 100% okazję!

72'

Andreas Beck ukarany żółtą kartką.

71'

Thomas Muller uderzył z dystansu, lecz piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

68'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Niklas Sule zmienia narzekającego na uraz Matsa Hummelsa.

67'

Huknął jak z armaty Jerome Boateng, ale dzisiaj nie do pokonania jest Zieler!

65'

Thomas Muller zmienia Corentina Tolisso.

64'

Robert Lewandowski czekał na długim słupku, ale wcześniej sfaulował w ofensywie Benjamina Pavarda

62'

Bardzo dobra centra Boatenga na głową Lewandowskiego! Polak został jednak w ostatniej chwili uprzedzony!

59'

Kingslay Coman oddaje groźny strzał na bramkę, ale pięknie interweniuje Zieler!

59'

Znakomicie pracuje dzisiaj defensywa Bayernu. Teraz Mats Hummels znakomicie powstrzymuje akcję przeciwnika. Cieżko jest zaskoczyć parę Hummels - Boateng.

57'

Zamieszanie w polu karnym Bayernu, ale gracze gospodarzy nie potrafili tego wykorzystać.

54'

Słabo wykonany rzut wolny przez Jamesa Rodrigueza. Uderzenie prosto w mur.

53'

Robert Lewandowski faulowany tuż przed polem karnym rywala. Za to ukarany kartką został Dennis Aogo!

49'

Co ciekawe Marcin Kamiński został ustawiony na ataku! Szok! Tak ustawionego stopera jeszcze nie widzieliśmy!

48'

Mamy kolejny polski akcent! Marcin Kamiński melduje się na boisku! Zmieniony został Simon Terodde!

46'

Obie drużyny bez żadnych roszad pojawiają się na murawie, więc możemy zaczynać!

16:17

Drugi mecz z rzędu Bayernu, który ogląda się bardzo ciężko.... Zawodnicy obu drużyn są bardzo ociężali, a ich gra przypomina bardziej Lotto Ekstraklasę niż Bundesligę. Chyba po prostu wyczekują przerwy zimowej...

46'

Koniec pierwszej części meczu.

44'

Javi Martinez bardzo ryzykowanie interweniuje w swoim polu karnym. Ma szczęście, że nie zakończyło się to rzutem karnym.

40'

Ależ zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Piłkarze Bayernu zasypali strzałami bramkę rywala, lecz każdy lądował na przeciwniku!

38'

Timo Baumgartl wykonuje piękny, dokładny i czysty wślizg przerywając akcję Bayernu. Klasa gry obronnej w jednym obrazku.

37'

Najgroźniejsza akcja tego meczu! Clorentin Tolisso został znakomicie wypuszczony do sytuacji sam na sam, ale Francuz popełnia fatalny błąd uderzając prosto w bramkarza!

35'

Robert Lewandowski wyskakuje najwyżej, oddaje strzał głową, lecz jego strzał był zdecydowanie zbyt lekki.

34'

Rafinha w ostatniej chwili wybija piłkę z własnego pola karnego. Było groźnie.

31'

Jerome Boateng przerywa kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

29'

Berkay Ozcan uderza bardzo słabo i bardzo niecelnie... Dalej czekamy na jakąś 100% okazję.

26'

Mats Hummels uderza głową, ale robi to minimalnie niecelnie...

22'

Świetna indywidualna akcja Roberta Lewandowskiego! Kapitan reprezentacji Polski minął 2 rywali i uderzył na bramkę. Końcówkami palców drużynę uratował Zieler!

20'

Sven Ulreich wychodzi z bramki i mocnym kopnięciem uspokaja sytuację swojej drużyny.

17'

Dośrodkowanie autorstwa Rafinhii ląduje w rękach Zielera.

15'

Bardzo powolna jest dzisiaj gra obu drużyn. Na razie grają piłkę nieprzyjemną dla oka.

11'

Andreas Beck bardzo interweniuje i powstrzymuje atak Bayernu.

8'

Jerome Boateng mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Oby to nie było nic poważnego.

6'

Świetna akcja gospodarzy, zakończona płaskim strzałem Akolo! Znakomicie broni jednak Sven Ulreich!

1'

Robert Lewandowski oddaje dobry strzał! Zabrakło niewiele!

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

15:25

Do bramki mistrza Niemiec wraca Sven Ulreich. Chociaż nie można narzekać na postawę Toma Starka, to trzeba przyznać, że jest to informacja istotna dla Bawarczyków.

15:22

15:20

Również w drużynie gospodarzy mamy polski akcent. Na ławce VFB Stuttgart usiądzie dzisiaj Marcin Kamiński. Były stoper Lecha Poznań wraca do pełnej dyspozycji po kontuzji.

15:16

W składzie Bayernu widzimy oczywiście Roberta Lewandowskiego. Polski gwiazdor w ostatnim meczu z FC Koln wpisał się na listę strzelców. Czy dzisiaj również zobaczymy jego trafienie?

15:12

15:07

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za nieco ponad 20 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek!

15:05

Czas na kolejny mecz Bayernu! Drużyna z Monachium podejmie dzisiaj beniaminka - VFB Stuttgart! Czy dalej pewnie utrzyma się na pozycji lidera!?