Bayern MonachiumBayern Monachium
17:26

Na dzisiaj to wszystko! Dziękuję serdecznie za uwagę!

17:25

Bayern wymęczył dzisiaj skromne zwycięstwo!!! Mecz nas nie zachwycił tak samo jak gra Bawarczyków. Dla gospodarzy należą się brawa za walkę do samego końca o wyrównującego gola. Tak się jednak nie stało. Trzy punkty wracają do Monachium!

95'

Zabrzmiał ostatni raz gwizdek arbitra!!! KONIEC meczu!!!

92'

Wścieka się teraz Lewandowski i wydaje się, że ma rację!! Walczył o górną piłkę z obrońcą Eintrachtu i pojedynek wygrał absolutnie w przepisowy sposób. Sędzia jednak dopatrzył się faulu, gdyby nie to, Lewy mógłby znaleźć się oko w oko z bramkarzem gospodarzy!

90'

5 minut do końca spotkania!

89'

To już ostatnie minuty spotkania. Widać, że zawodnicy Eintrachtu bardzo chcą zdobyć bramkę na wagę jednego punktu. Czas jednak płynie nieubłaganie a Bawarczycy skrupulatnie go próbują kraść.

83'

Nareszcie!!! Mamy zmianę na którą czekaliśmy!!! Boisko opuszcza Coman, w jego miejsce pojawia się na murawię LEWANDOWSKI!!!

82'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Barkoka na murawie melduje się Stendera.

81'

Ależ huknął z dystansu Kevin Boateng!!!! Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

80'

Ostanie 10 minut przed nami, czy gospodarze, którzy dzisiaj naprawdę walczą jak równy z równym z Bawarczykami znajdą sposób na zdobycie wyrównującej bramki?

78'

Mamy drugą zmianę w drużynie Eintrachtu. Willems opuścił plac gry, w jego miejsce na boisku pojawił się Tawataha.

77'

Ależ z dużych opresji wyszli teraz Bawarczycy. Zakotłowało się najpierw w polu karnym. Strzały zawodników gospodarzy ofiarnie jednak bronili defensorzy Bayernu.

75'

Wydaje się, że pierwsza decyzja sędziego była zdecydowanie bardziej sprawiedliwa.

73'

Niesamowita sytuacja!!!! Wolf w bardzo ostry sposób wchodząc w nogi Jamesa od tyłu fauluje i dostaje czerwoną kartkę!!! Chwilę później sędzia decyduje się na zweryfikowanie swojej decyzji za pomocą VAR-u, po czym zmienia decyzję i pokazuje Wolfowi tylko żółty kartonik!!!

71'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Gelsona, na boisku pojawia się Jović.

67'

Druga zmiana w Bayernie. Ribery opuszcza plac gry, w jego miejsce na murawię pojawia się Alaba.

66'

Żółta kartka Muellera za niesportowe zachowanie. Niemiecki napastnik nie zgodził się z symulowaniem przez jednego z zawodników Eintrachtu. Wyrażając bardzo ekspresyjnie swój sprzeciw

65'

Jak na razie druga połowa to czas oczekiwań. Oczekiwań na groźną sytuację w drugiej części spotkania, oraz na pojawienie się na boisku Roberta Lewandowskiego.

63'

Próbują stworzyć sobie sytuację pod bramką zawodnicy gospodarzy, wciąż jednak znakomicie w defensywie spisują się zawodnicy gości.

55'

Trener Heynckes zapewne chciał uniknąć sytuacji w której Vidal otrzymałbym drugą żółtą kartkę, tym samym osłabiając zespół Bayernu.

54'

Mamy pierwszą zmianę. Boisko opuszcza wcześniej wspomniany Vidal, za jego miejsce na murawie pojawia się Tolisso.

54'

Fauluje Vidal Wolfa, sędzia jednak nie zdecydował się na pokazanie Chilijczykowi drugiej żółtej kartki. Wydaje się, że decyzja arbitra jak najbardziej słuszna!

52'

Ukarany żółtą kartką Rafinha. Spóźnione wejście Brazylijczyka i słuszna decyzja sędziego.

50'

Druga połowa rozpoczęła się nieco sennie. Czekamy na pierwszą groźną sytuację. Jak na razie częściej przy piłce utrzymują się gospodarze.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!!

16:20

Wracamy za kwadrans!

16:20

Pierwszy kwadrans zdecydowanie na korzyść gospodarzy, później gol Bayernu, który nieco podciął skrzydła zawodnikom Eintrachtu. Miejmy nadzieje, że zawodnicy obu drużyn pomimo niekorzystnych warunków pogodowych będą wstanie w drugiej połowie zapewnić nam nieco więcej emocji!!!

45'

Sędzia zakończył pierwszą część spotkania! Do przerwy Bayern prowadzi na wyjeździe 1:0!

43'

Groźne dośrodkowanie w pole karne z prawej strony Kimmicha. Doskonale jednak piłkę wyłapał Hradecky, który ubiegł czyhającego w polu karnym Mullera.

40'

Ależ świetną kombinacją popisali się zawodnicy gospodarzy przy wykonywaniu rzutu wolnego. Piłka rozegrana krótko na dwa kontakty i strzał zza linii pola karnego Willemsa prosto w Starka.

36'

Częściej przy piłce utrzymują się goście. 54% - 46% na korzyść Bawarczyków.

34'

Dośrodkowanie w pole karne Jamesa, zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, całą akcję próbował wyjaśnić Javi Martinez próbując strzelać. Uderzenie Hiszpana zostało jednak zablokowane.

28'

Piękna indywidualna akcja Comana, który minął rywali i wpadł w pole karne! Strzał Francuza jednak w boczną siatkę!

25'

Groźny strzał Rebicia zza obrońcy w polu karny i znakomita interwencja Starke!!!!

23'

A jednak to Bayern cieszy się jako pierwszy ze zdobytej bramki, mimo iż w początkowych minutach spotkania lepiej prezentowali się zawodnicy Eintrachtu!

20'

Strzał głową Chilijczyka, który wykończył akcję Bawarczyków umieszczając piłkę w siatce po dośrodkowaniu w pole karne Kimmicha!!!

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! VIDAL!!!!

17'

Taktyczny faul Gelsona. Nie mogło być inaczej - żółta kartka!

15'

Niesamowicie skoncentrowani są zawodnicy gospodarzy, znakomicie grają wysokim pressingiem, doskakują do swoich rywali i próbują jak najszybciej odebrać piłkę Bawarczykom, którzy wciąż nie stworzyli zagrożenia pod bramką Hardeckiego.

10'

Wciąż próbują ataków gospodarze, którzy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie!!

8'

Stały fragment gry wykonywał Ante Rebić.

7'

Groźne wykonany rzut wolny!!! Strzał obronił jednak bramkarz Bawarczyków!! Pierwsza groźna sytuacja w meczu!

6'

Żółta kartka dla Vidala, który popełnił fatalny błąd!!!! Podawał Urlaich krótko do Vidala ten zgubił piłkę tuż przed polem karnym i faulował zawodnika gospodarzy!!!

1'

Gwizdek arbitra! Rozpoczęli Bawarczycy!

15:29

Zawodnicy wychodzą na murawę! Za chwilę będziemy mogli zaczynać!

15:17

Start spotkania już za niecały kwadrans!!

15:14

Piłkarze Eintrachtu grają w kratkę. Na ostatnie pięć spotkań zawodnicy z Frankfurtu zaliczyli dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę.

15:13

Lewy i spółka wydają się być dzisiejszego popołudnia zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Bawarczycy w ostatnich 5 spotkaniach w Bundeslidze wygrali 4 mecze i zaliczyli jedną porażkę.

15:11

Bawarczycy pokonali bowiem w ostatnim meczu fazy grupowej na własnym boisku PSG 3:1, mszcząc się niejako za porażkę w pierwszym starciu pomiędzy obiema drużynami kiedy to drużyna Bayernu przegrała z PSG aż 0:3.

15:09

Gospodarze, którzy znajdują się obecnie niemal w środku tabeli (9.miejsce) będą gościć na własnym obiekcie lidera rozgrywek, który w tygodniu odniósł ważne zwycięstwo w Champions League.

15:05

Niestety nie zobaczymy dzisiaj od pierwszej minuty Roberta Lewandowskiego. Nasz super snajper, który w środku tygodnia został sklasyfikowany przez France Football na 9. miejscu na najlepszego zawodnika na świecie (wynik ten pozostawimy bez komentarza...) rozpocznie dzisiejsze zawody na ławce rezerwowych.