Hannover 96Hannover 96
17:26

Na dziś to wszystko! Dziękuje pięknie za uwagę!!

17:25

Bayern wygrywa dzisiejszy mecz z Hannoverem 3:1, chociaż wcale nie było tak łatwe spotkanie dla gospodarzy jak mogło się wydawać. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji sprawiło, że do 67 minuty utrzymywał się wynik remisowy. Koniec końców trzy punkty zostają w Monachium, a Robert Lewandowski zdobyła 14 bramkę w tym sezonie!

93'

Ostatni gwizdek arbitra, który zakończył nam dzisiejszy pojedynek!!!!!

90'

Trzy minuty doliczone przez arbitra.

89'

Mamy ostatnią zmianę w drużynie Bayernu. Boisko opuszcza Coman, w jego miejsce na placu gry pojawia się Ribery.

86'

GOOOOOOOL!!!!! To było wręcz oczywiste !!!! Pewny strzał i mamy 14 trafienie Lewandowskiego!!!

85'

Mamy jedenastkę!!!! Faulowany w polu Coman!!!! Stanie przed szansą strzelenia gola Lewandowski!!!

81'

Kolejny piekielnie mocny strzał z dystansu Vidala broni Tschnauer!

80'

Zmiana również w Bayernie. Na murawie pojawia się Alaba, który zastąpił Mullera.

80'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu w drużynie gości. Murawę opuszcza Sorg, w jego miejsce na boisku pojawia się Alboronz.

79'

Uderzenie Fossuma z dystansu obok bramki Bayernu.

77'

Znowu pudło Roberta, który wyszedł sam na sam z bramkarzem Hannoveru, ten jednak skrócił kąt i obronił strzał Polaka.

75'

Ależ bliski szczęścia Lewy!!!! Próba uderzenia z powietrza wewnętrzną częścią stopy po znakomitym dograniu Comana. Niestety uderzenie Lewego było niecelne i piłka przeleciała obok bramki.

73'

Gra się nieco uspokoiła Bawarczycy próbują ataku pozycyjnego.

68'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił strzelec bramki dla Hannoveru - Benschop, w jego miejsce na murawie pojawia się Harnik.

67'

Dośrodkowanie w pole karne, Coman jednym przyjęciem piłki zmylił dwóch obrońców po czym huknął jak z armaty z ostrego kąta zdobywając bardzo ładną bramkę!!

67'

Aleeeeeż GOOOOOOOOOOL Comana !!!!!! Bayern w końcu trafia!!!!

66'

Wciąż znaczna przewaga w posiadaniu piłki przez Bawarczyków - 67% - 33%

63'

Niebywałe!!!!!! Tolisso uderzył głową po fantastycznym dośrodkowaniu Comana, jednak znakomitą interwencją popisał się golkiper Hannoveru, który broniąc strzał Tolisso wyciągnął się jak struna!!!!

59'

Muller ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

58'

Mamy zmianę w Bayernie. Boisko opuszcza Martinez, w jego miejsce na placu gry melduje się Tolisso.

54'

Coś niesamowitego!!! Ależ ma pecha dzisiaj James!!! Kolejny strzał, który tym razem musnął poprzeczkę!!!

53'

Znakomita szansa Comana!!! Pomknął Francuz lewą flanką znalazł się sam na sam z bramkarzem, który wybronił uderzenie Comana!!!

51'

I James po raz trzeci!!!!!! Mierzony strzał z dystansu niemal musnął słupek bramki Hannoveru!!!

50'

Kolejna próba Jamesa!!! Złe wybicie jednego z defensorów Hannoveru, piłka spadła pod nogi znajdującego się w polu karnym Kolumbijczyka, który zdecydował się na strzał. Uderzenie Jamesa zostało jednak zablokowane i piłka po rykoszecie minęła słupek bramki Hannoveru.

47'

I na dzień dobry mamy pierwszy groźny strzał z dystansu Rodrigueza. Piłka przeleciała jednak obok słupka.

46'

Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Na drugie 45 minut w miejsce Schmiedebacha na boisku pojawia się Fossum.

46'

No to lecimy z drugą połową!!! Zaczynają gospodarze!!!

16:21

Co tu się działo proszę państwa!!! Niesamowite 45 minut pierwszej części spotkania!!! Z wielką niecierpliwością czekamy na drugą połowę!!!!

47'

Koniec pierwszej części spotkania!!

46'

Kolejna zmarnowana znakomita sytuacja przez Mullera!!!! Dośrodkowanie w pole karne wyskoczył w walce o piłkę Muller, który uderzał piłkę z 4,5. metrów. Znakomitą interwencją popisał się jednak bramkarz Hannoveru, który sparował futbolówkę na poprzeczkę!!

45'

Faulowany Coman, ukarany żółtkiem Korb.

39'

Znakomite dośrodkowanie Comana w pole karne!! Piłkę próbował strącić Rodriguez, jednak zabrakło jednak paru centymetrów!!!

37'

Coś niesamowitego!!! Odpowiadają piłkarze Hannoveru!! Piłka po rzucie rożnym spadła na głowę Benschopa, który umieścił ją precyzyjnym strzałem głową w siatce Bayernu!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Mamy wyrównanie!!!!BENSCHOP!!!

34'

Znakomity strzał z dystansu Fulkruga!! Piłkę jednak wybronił Urleich!

33'

Żółta kartka dla Bakalorza na ostudzenie emocji

32'

Muller i nie ma gola!!! Niemiecki napastnik znalazł się sam na sam z bramkarzem gości i strzelił obok słupka!!! To była setka!!

31'

Wracając do decyzji sędziego o nieprzyznaniu gola Lewandowskiemu można mieć spore wątpliwości czy rzeczywiście był spalony!

30'

Coś niebywałego co się tutaj dzieje!!! Arbiter jak na razie kradnie show w dzisiejszym meczu!

28'

I nie ma gola!!!!!! Broni tym razem strzał Fulkruga Ulreich!!!! Drugi raz się nie udało pokonać bramkarza Bayernu!!!!

27'

Faulował Urleich! Wykonany rzut karny, jednak będzie powtórka!!! Za szybko wbiegli zawodnicy w pole karne! POWTÓRKA!!!!

26'

Rzut karny dla Hannoveru!!!!!

27'

Lewandowski był na spalonym!

26'

A jednak nie ma gola!!!!! Sędzia wykorzystał system VAR po którym nastąpiła zmiana decyzji!!!

21'

Kolejna próba Bayernu. Płaski strzał Rafinhi ląduje w koszyczku Tschnauera.

18'

Dośrodkowanie Mullera z prawej strony boiska, piłka spada na głowę Vidala, który wygrał pojedynek w polu karnym z obrońcą Hannoveru. Piłkę po strzale Vidala próbował jeszcze dobijać Lewandowski, który jednak nie trafił i gola zapisujemy na koncie Chilijczyka.

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Mamy pierwszą bramkę do Bayernu!!!!! Strzelcem Gola Vidal !!!!!

16'

Po kwadransie gry posiadanie piłki wygląda następująco - Bayern 70% - Hannover 30%

16'

Wciąż atakują szaleńczo Bawarczycy, których przewaga w tym spotkaniu od pierwszych minut meczu nie podlega najmniejszej dyskusji.

13'

Uderza Muller, który wpadł w pole karne po prostopadłym podaniu od kolegi z drużyny. Strzał z ostrego kąta wybił jednak na rzut rożny bramkarz gości!!

8'

Piłka trafia w słupek bramki strzeżonej przez Tschnauer!!! Uderzenie z dystansu Arturo Vidala!

5'

Kolejna próba Bayernu. Tym razem na uderzenie z 14. metra zdecydował się Lewandowski. Uderzenie Polaka jednak poszybowało nad poprzeczką.

4'

Fantastyczną sytuację przed chwilą zmarnował Arturo Vidal. Dogranie w pole karne z prawej strony, piłka idealnie spadła pod nogi niepilnowanego Vidala, ten jednak uderza zbyt słabo i dobrą interwencją popisuje się bramkarz gości.

4'

Od pierwszych minut spotkania, co nie jest większą niespodzianką atakują Bawarczycy.

1'

Gwizdek arbitra! Startujemy!!! Pojedynek od linii środkowej rozpoczęli goście z Hannoveru.

15:29

Piłkarze wychodzą na murawę!! Jeszcze chwila i będziemy mogli zaczynać!!

15:17

My oczywiście liczymy na kolejne trafienia Roberta Lewandowskiego. Jak na razie licznik naszego super snajpera zatrzymał się na 13 strzelonych bramkach w lidze.

15:15

Czy dzisiaj zawodnicy Hannoveru będą w stanie po raz kolejny sprawić sporą niespodziankę? Przekonamy się o tym już za kwadrans !!!

15:10

Ostatni raz ze zwycięstwa Hannover cieszył się 28.10 kiedy to pokonał dość niespodziewanie Borussię Dortmund aż 4:2!

15:08

Goście przed którymi czeka dzisiejszego popołudnia bardzo trudne zadanie znajdują się obecnie na 10. miejscu w tabeli. Piłkarze Hannoveru nie potrafią odnieść zwycięstwa w lidze od 3 spotkań.

15:05

Bawarczycy, którzy przodują w tabeli niemieckiej Bundesligi zaliczyli w poprzedniej kolejce wpadkę. Lewy i spółka ulegli Borussii Monchengladbach 1:2. Tym samym Bayern zakończył w tamtym spotkaniu znakomitą serię 5 wygranych meczów z rzędu.