KONIEC MECZU! Borussia ogrywa na Borussia Park Bayern 2:1!!!!

Miejscowi wybijają futbolówkę z linii bramkowej!

Drmić nie trafia w dogodnej sytuacji! To powinien być gol!

91'

Drmić zmienia Raffaela.

90'

Wreszcie miejscowi wymieniają futbolówkę między sobą, ale po chwili Stindl złapany na ofsajdzie.

87'

Kotłuje się pod bramką Źrebaków, a do końca meczu coraz bliżej.

87'

85'

Celny, ale zbyt lekki strzał Lewandowskiego sprzed pola karnego.

81'

Arbiter w drugiej części, często musi gwizdkiem przerywać grę.

79'

Sporo się dzieje na murawie. Hummels przetrzymał Raffaela, ten wytrącony z równowagi dziubnął Ulreicha.

78'

Czy Bayern stać na wyrównanie? Gospodarze za głęboko się cofnęli.

76'

Bramka z dystansu zawodnika Bayernu! Uderzenie z okolic 27 metra! 2:0 to niebezpieczny wynik!?

74'

GOOL!!! VIDAL DAJE NADZIEJĘ MONACHIJCZYKOM!!!

71'

Coman próbował po raz kolejny zaskoczyć Sommera. Jednak znów to Szwajcar był na posterunku.

69'

Miejscowi polują ewidentnie na kontry.

68'

Rudy opuszcza murawę, a w jego miejsce melduje się Wriedt.

66'

Coman zdecydował się na uderzenie z 16 metra! Piłka odbija się od słupka i trafia do Sommera!

64'

Elvedi skasował Lewandowskiego.

64'

Źrebaki mają ogromny problem, aby opuścić własną część boiska.

62'

Vestegaard był bliski samobójczego trafienia! Piłka otarła się o boczną siatkę!

57'

Nawet jak goście przegrają, to i tak nadal będą liderami Bundesligi.

57'

Zakotłowało się pod bramką gospodarzy, ale żaden z piłkarzy Bayernu nie dopadł do futbolówki.

53'

Lewandowski nie może się odnaleźć w spotkaniu, jak cały Bayern.

49'

Bawarczycy przeważają, ale nadal Sommer nie jest zmuszany do dużego wysiłku.

46'

Johnson melduje się w miejsce Jantschke.

46'

Friedl zastąpił Jamesa.

46'

Goście rozpoczynają drugą odsłonę.

45'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI! Do przerwy Borussia prowadzi z Bayernem 2:0!

45'

Bawarczycy zamknęli miejscowych w polu karnym M'Gladbach, ale jak na razie nic z tego nie wynika.

45'

45'

Odsłony, w której skuteczniej i efektywniej grają gospodarze.

45'

Arbiter doliczył do pierwszej odsłony aż 5 minut!

45'

Coman zmienia Bernata. Opiekun Bayernu reaguje.

45'

Miejscowi rozklepali rywali! Monachijczycy sygnalizowali pozycję spaloną stopera Borussii, ale ofsajdzie nie mogło być mowy!

44'

GOOL!!! GINTER FINALIZUJE AKCJĘ ŹREBAKÓW!!!

43'

Lewandowski piętą trafił w słupek! Było blisko! Bayern się obudził!

39'

Hazard po rękach Ulreicha trafia do monachijskiej bramki!

38'

Rzut karny za zagranie ręką jednego z zawodników Bayernu!

34'

Teraz Jantschke i James są opatrywani po zderzeniu głowami.

34'

33'

Bawarczycy nie mogą złapać odpowiedniego rytmu. Mecz jest szarpany.

31'

Kartka dla Tolisso.

29'

Mocny, celny strzał Rudego, ale golkiper Borussii bez problemu złapał futbolówkę.

26'

Przyjezdni nie potrafią zepchnąć rywali do głębokiej defensywy. Sommer nie jest zmuszony do pracy.

24'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, ale arbiter pozwala na męską grę.

22'

Opiekun Bayernu wścieka się na swoich podopiecznych.

20'

Oj Raffael fatalnie uderzył. Od autu rozpoczną mistrzowie Niemiec.

17'

To nie jest jak na razie spotkanie na porywającym poziomie.

15'

Tolisso uderzył futbolówkę głową po centrze Jamesa, ale nie trafił w bramkę.

13'

Kontra miejscowych! Raffael w wyśmienitej okazji nie trafił nawet w światło bramki!

11'

Jantschke zastępuje kontuzjowanego Niemca.

8'

Kramer nie podnosi się z murawy po zderzeniu z kolegą z zespołu.

7'

Pierwszy moment, w którym Źrebaki zdołały wymienić kilka podań.

6'

Raffael wyszedł z kontrą, ale miejscowi szybko stracili piłkę.

3'

Gospodarz od początku zamknięci na własnej połowie boiska.

2'

Lewandowski szukał w polu karnym Vidala, ale nie dośrodkował zbyt dobrze i stracił futbolówkę.

18:31

Od środka rozpoczynają miejscowi! Gramy, gramy!

18:28

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

18:13

Lewandowski stoi przed szansą powiększenia dorobku bramkowego w 2017 roku. Czekamy na 51 gola i każdego następnego.

18:12

Miejscowi są liderami. Obecnie Bayern z przewagą 3 oczek nad Lipskiem przewodzi w tabeli Bundesligi. Borussia natomiast plasuje się na 5. pozycji, a przy ewentualnym zwycięstwie zrówna się punktami z trzecim zespołem - Schalke.

18:05

Witamy! Za nami Derby Zagłębia Ruhry, ale to nie koniec emocji na dziś! O 18:30 Źrebaki podejmą Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim na czele!