Sobota, 21 października 2017, godz. 18:30
Bayern MonachiumBayern Monachium
20:26

Za uwagę dziękuje Bartłomiej Modzelewski i zapraszam na nasze kolejne relacje!

20:26

Czerwona kartka ustawiła ten mecz! Bayern notuje szczęśliwe, ale bardzo ważne zwycięstwo!

94'

I koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

93'

Jeszcze zmiana w Bayernie. Kingsley Coman zmieniony przez Joshue Kimmicha!

93'

Robert Lewandowski oddaje strzał z 5 metra i myli się o milimetry! SZKODA!

89'

Arjen Robben uderza mocno, ale niecelnie! Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów!

86'

Dużo zamieszania w polu karnym HSV! Najpierw Thiago nie trafia w piłkę, a później Vidal uderza prosto w bramkarza!

84'

Thiago świetnie kończy dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale po raz drugi HSV ratuje słupek!

83'

Bardzo nieudane uderzenie Davida Alaby. Austriak miał dużo miejsce, ale zdecydowanie piłka mu nie siadła.

81'

Szalona próba Kosticia. Nie miało to szansy powodzenia.

77'

Oraz Filip Kostić zmienia Andre Hahna.

77'

Podwójna zmiana w HSV! Tatsuya Ito zmienia Ricka van Drongelena.

76'

Posypały się kartki. Teraz ukarany Corentin Tolisso.

74'

Gotoku Sakai ogląda żółty kartonik.

73'

Dużo prób z dystansu gości. Teraz niecelnie uderzał Sule.

72'

Thiago oddaje cudowny strzał, który niestety trafia tylko w słupek!

71'

Arjen Robben zagrywa fajną piłkę w pole karne, ale Coman uprzedzony przez golkipera gospodarzy.

68'

Kinsley Coman oddaje dobry strzał, który jednak dobrze broni Christian Mathenia.

65'

Robert Lewandowski długo holował piłkę, aby zaraz ją wycofać. Nikt nie pokazał się naszemu reprezentantowi.

64'

Rafinha bardzo fajnie wchodzi w pole karne rywala, po czym niedokładnie dogrywa do Vidala.

63'

Aaron Hunt schodzi, a Lewis Holtby wchodzi!

59'

Kyriakos Papadopoulos powstrzymuje dośrodkowanie Tolisso! Już za plecami Greka czaił się Lewandowski!

59'

Lewandowski znakomicie wyszedł na pozycję, ale źle przyjął futbolówkę! Aj aj aj!

56'

Thomas Mueller dostaje kontuzji i po 10 minutach gry musi zejść z boiska! W jego miejsce Thiago Alcantara!

55'

Gotoku Sakai oddaje znakomity strzał, ale Ulreich popisuje się świetną paradą!

53'

Dobre dośrodkowanie spada pod nogi Muellera, który przedłuża podanie, a Tolisso z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Corentin Tolisso daje upragnioną bramkę Bayernowi!

52'

Zbyt mocne podanie do Muellera, który starał się jak mógł, ale jednak nie dobiegł do podania.

49'

Bardzo groźne uderzenie Arturo Vidala! Zabrakło dosłownie centymetrów!

46'

Wracamy po przerwie! Teraz Bayern musi przycisnąć osłabionego rywala!

46'

Zmiana w przerwie! Thomas Mueller zmienia Jamesa Rodrigueza!

46'

Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobry wynik dla HSV. Nie ma co ukrywać, że Bayern odbija się dzisiaj od ściany. Cały czas liczymy na gola Lewandowskiego!

45'

James Rodriguez za przerwanie kontry rywala ogląda żółty kartonik.

44'

Prostopadłe podanie do Davida Alaby. Zabrakło niewiele, a Austriak miałby bardzo dobrą okazję do dośrodkowania.

43'

Przepychanka zawodników obu drużyn. Sędzia jednak szybko rozgania zbiegowisko.

39'

Gideon Jung ukarany czerwoną kartką za brutalny faul na Comanie

37'

HSV przycisnął trochę mocniej, ale z ich dośrodkowań nic nie wychodzi.

34'

Duże zamieszanie w polu karnym Bayernu! Na szczęście dla gości na posterunku był Hummels, który wyjaśnia sytuacje!

30'

Kinglsay Coman dogrywa w pole karne i Lewandowski mija się z piłką. Szkoda, naprawdę szkoda!

27'

Niklas Sule dobrze blokuje Santosa, który groźnie rozpędzał się na lewym skrzydle.

22'

Arjen Robben oddaje strzał z ostrego kąta, który zatrzymuje się na bocznej siatce.

20'

Bardzo niedokładne są dzisiaj dośrodkowania Bayernu. Nie tworzą żadnego zagrożenia.

17'

James miał dobrą okazję do fajnego dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zagrał jednak zbyt płasko i obrońcy HSV przejmują piłkę.

13'

Arjen Robben w swoim stylu, zszedł na lewą nogę, lecz jego strzał został zablokowany w ostatnim momencie!

12'

Robert Lewandowski pędził już w stronę bramki rywala! Szkoda, że otrzymał zbyt mocne podanie!

9'

Kingslay Coman oddaje bardzo nieudane uderzenie na bramkę.

7'

Swoją szansę dostał dzisiaj James Rodriguez. Czy Kolumbijczyk w końcu wykorzysta swoje umiejętności?

3'

Dobre, mocne uderzenie gracza HSV, ale odległość byłą zbyt daleka i Ulreich spokojnie łapie futbolówkę.

1'

Rozpoczynamy to spotkanie! Od środka gospodarze!

18:32

Przy pięknej oprawie kibiców gospodarzy, sędzia wyprowadza obie drużyny!

18:26

W składzie Bayernu nie mogło zabraknąć Roberta Lewnadowskiego! Ile bramek strzeli dzisiaj kapitan naszej reprezentacji!?

18:24

Skład HSV!

18:21

Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka Bayernu Monachium.

18:20

Zapraszamy na relację na żywo z meczu na Volksparstadion, gdzie Hamburger SV zmierzy się z Bayernem Monachium.