Niedziela, 1 października 2017, godz. 15:30
Hertha BerlinHertha Berlin
2 : 2
Bayern MonachiumBayern Monachium
94'

Koniec meczu! Czyżby to nie Carlo Ancelotti był największym problemem Bayernu? Monachijczycy zremisowali na wyjeździe z Herthą Berlin (2:2) w niedzielnym meczu 7. kolejki Bundesligi. Mistrz Niemiec prowadził już 2:0 (bramkę zdobył Robert Lewandowski), ale błyskawicznie roztrwonił okazałą zaliczkę. Bawarczycy stracili także dwóch zawodników, gdyż kontuzji doznali Franck Ribery i Jerome Boateng. Dziękujemy za uwagę.

91'

Cztery minuty doliczone przez sędziego.

87'

Alexander Esswein zastępuje Haraguchiego. To już ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

84'

Podłamany jest ewidentnie Bayern. Dwie stracone bramki i dwóch straconych zawodników zrobiło swoje.

81'

Fabian Lustenberger za Daridę.

79'

Jakiś uraz Boatenga. Musi wejść na boisko Niklas Suele.

78'

Szybka noga Lewandowskiego! Bez zastanowienia sprzed pola karnego kropnął "Lewy", ale obok lewego słupka.

76'

75'

Owacjami żegnany przez kibiców Duda. W jego miejsce pojawia się Valentino Lazaro.

72'

Kimmich dostał właśnie kartonik za dyskutowanie z arbitrem.

69'

Lewandowski ewidentnie uderzony w twarz przez Rekika, ale sędzia nawet nie dopatrzył się faulu.

68'

65'

Bardzo dobrze radzi sobie dzisiaj Karim Rekik, który najpierw zatrzymał Alabę, a po chwili Muellera.

62'

Kingsley Coman pojawia się za Ribery'ego.

61'

Ribery zwija się z bólu. Źle to wygląda dla Francuza.

59'

Thiago Alcantara zastępuje Arjena Robbena.

57'

57'

Zgranie piłki przez Rekika po rzucie wolnym i Kalou pokonuje Starka! Deja vu Bayernu!

56'

GOOOOOOL!!! KALOU DOPIĄŁ SWEGO!!! MAMY REMIS!!

55'

Kalou bardzo mocno z dalszej odległości, ale nie ma wyrównania.

53'

Corentin Tolisso ukarany żółtą kartką.

52'

Kapitalna akcja Genki Haraguchiego, który wystawił piłkę do Słowaka. Hertha łapie kontakt z Bayernem.

51'

GOOOOOL!! ONDREJ DUDA DLA HERTHY!! JUŻ TYLKO 1:2!!

49'

GOOOOOL!!! LEWY PORADZIŁ SOBIE Z OBROŃCĄ JAK Z JUNIOREM I POKONAŁ BRAMKARZA!

48'

Do ataku ruszyli gospodarze, którzy starają się szybko doprowadzić do wyrównania.

46'

Drugą część od środka rozpoczęła Hertha.

16:25

45'

Koniec pierwszej połowy. Wracamy za kwadrans, to na pewno jeszcze nie koniec emocji.

44'

Znowu strzelał "Lewy", po dograniu Alaby, ale zablokowana ta próba. Będzie korner.

43'

Dwójkowa akcja Lewandowskiego z Riberym, Polak obrócił się wokół obrońcy i jakimś cudem nie trafił w bramkę! To powinno wpaść.

40'

Z trudnej pozycji przymierzył Kalou i nieznacznie się pomylił. Dobra decyzja.

36'

Boateng uderzył z blisko 30 metrów, po ziemi, ale nie miał kłopotów bramkarz.

35'

Lewandowski o krok od bramki! Strzał podcinką Polaka wybił z linii bramkowej Niklas Stark!

34'

Znakomicie broni Sven Ulreich! Strzelał już z pola karnego Vladimir Darida, po tym jak przewrócony został Salomon Kalou.

33'

Główka Javiego Martineza tuż nad poprzeczką!

32'

Bayern zdecydowanie dłużej rozgrywa swoje akcje. Brakuje jednak monachijczykom celnego strzału. Lewandowski osamotniony z przodu, praktycznie nie otrzymuje podań.

29'

27'

Po kornerze uderzał głową Boateng, ale obok bramki.

23'

Odchylony mocno Ondrej Duda i niecelnie uderzenie byłego piłkarza Legii.

21'

Kombinacyjna akcja Bayernu, podciągnięcie pod linię końcową i nie doczekał się ostatecznie dogrania Lewandowski.

18'

17'

Nie ma jednak rzutu karnego dla Herthy! Sędzia podjął trudną decyzję po analizie VAR.

13'

Potężna bomba Arjena Robben, ale bardzo wysoko nad bramką. Goście w dalszym ciągu w natarciu.

11'

11'

11'

Jerome Boateng dośrodkował do Hummelsa, który ładną główką pokonał bramkarza gospodarzy.

10'

GOOOOOL!! HUMMELS I 1:0 DLA BAYERNU!!

7'

Świetna akcja Roberta Lewandowskiego, który wpadł w pole karne i wystawił piłkę do Thomasa Muellera. Ten jednak nie trafił w nią czysto.

5'

Po rzucie rożnym główkował Mats Hummels, ale piłka przeszła tuż obok dalszego słupka.

3'

Celna główka Francka Ribery'ego, ale Francuz nie miał trochę z czego uderzyć.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

15:29

Zawodnicy obu zespołów wychodzą na murawę. Za moment zaczynamy.

15:22

15:14

Faworytem dzisiejszego spotkania jest oczywiście Bayern, tyle że drużyna Roberta Lewandowskiego ma swoje problemy. "Lewy" ma w tym meczu o co walczyć. W klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi zajmuje bowiem drugie miejsce, tuż za Pierre-Emerickiem Aubameyangiem. Polak ma siedem bramek na koncie, a napastnik Borussii Dortmund osiem.

15:13

15:10

Co by powiedzieć, czarne chmury nad Ancelottim to wydarzenie bez precedensu w takim klubie jak Bayern, bo jeszcze nigdy nie doszło tam do zmiany trenera na tak wczesnym etapie sezonu. Ale też - dość nieoczekiwany epilog tego, co wydarzyło się tuż przed meczem. Gdy na konferencji prasowej zapytaliśmy włoskiego trenera o to czy potrafi sobie wyobrazić Bayern w przyszłym sezonie bez Lewandowskiego po tym jak ten ostatni skrytykował politykę transferową klubu w głośnym wywiadzie dla "Der Spiegel", usłyszeliśmy, że Polak ma jeszcze cztery lata kontraktu, a nawet że zostanie w Monachium... do końca kariery. Nikt nie przypuszczał wówczas, że daleko bardziej zagrożony jest w Bawarii pobyt samego trenera i będzie to dla niego ostatnie tango w Paryżu. Choć w tym przypadku mało sexy.

15:06

15:05

15:01

15:00

Tego się nikt nie spodziewał. Po wyraźnej porażce w Paryżu z PSG (0:3), Bayern zwolnił Carlo Ancelottiego, najbardziej utytułowanego trenera w Lidze Mistrzów. Ugasić pożar w drużynie mistrza Niemiec ma próbować tymczasowo Willy Sagnol. Dzisiaj monachijczycy wystąpią w Berlinie, gdzie czeka ich spotkanie z Herthą. Relacja na żywo w GOL24.pl!