1. połowa3 : 0
91'

KONIEC! BVB demoluje M'Gladbach 6:1! To było kapitalne widowisko!!!!

89'

Tak jak wcześniej wspominaliśmy. Aubameyang z dorobkiem 8 bramek objął prowadzenie w klasyfikacji strzelców.

87'

Nie ma co ukrywać. Dzisiejszy mecz, to demonstracja siły gospodarzy przed starciem z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

83'

Barta zastąpił Sokratisa.

82'

Kibice świętują już pozycję lidera Bundesligi.

79'

GOOL!!!!! WEIGL!!!! KAPITALNE UDERZENIE SPRZED POLA KARNEGO!!!

77'

Limit zmian w zespole gości wyczerpany.

75'

Hofmann zmienia Kramera.

74'

Miejscowi nadal dominują. Czy doczekamy się kolejnych bramek?

72'

Hermann zmienił Johnsona.

69'

Zagadou melduje się w miejsce Piszczka.

68'

Kagawa zastąpił Pulisicia.

68'

Cuisance zmienił kilka minut temu Raffaela.

67'

Niemiec zachował zimną krew i pokonał Burkiego. Kapitalny mecz!

66'

GOOOL!!!! HONOROWE TRAFIENIE STINDLA!!!!!

66'

To jest 8 gol w tym sezonie Gabończyka, który jest już samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców!

64'

Snajper BVB wykorzystał prostopadłe podanie i trafił po raz trzeci dzisiejszego wieczoru do bramki rywali!

62'

GOOL!!!! AUBAMEYANG!!!!! TRZECIA BRAMKA GABOŃCZYKA!!!

61'

Miejscowi nie zwalniają tempa. Zobaczymy kolejne bramki?

58'

Elvedi ukarany kartonikiem.

58'

Burki odbija bombę Hazarda! Belg stara się jak może, ale to Szwajcar po raz czwarty górą!

56'

Sippel ma pełne ręce roboty. Golkiper gości raz po raz zmuszony jest interweniować.

53'

Ciekawa próba Zakarii z dystansu, ale zawodnik Źrebaków nie trafił w światło bramki.

51'

Najpierw Gabończyk trafił z kilku metrów w słupek, ale przy dobitce był już skuteczny!

49'

GOOL!!!! AUBAMEYANG X2!!!!

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Zaczynamy drugą część zawodów! Gramy, gramy!

45'

Koniec pierwszej, kapitalnej odsłony! BVB - M'Gladbach 3:0!

45'

Sokratis zagrał prostopadle do Philippa, a ten wyłożył futbolówkę Gabończykowi!

45'

GOOOL!!!! AUBAMEYANG!!!!!!

44'

Burki odbija strzał Hazarda, a dobitka Belga nie leci w światło bramki! Ale mecz!

43'

Dalej nacierają miejscowi! Sippel i słupek ratują gości przed utratą bramki!

42'

Kapitalna kontra gości! Stindl stanął oko w oko z Burkim, ale nie potrafił pokonać Szwajcara!

39'

Niemiec wykorzystał podanie Toljana i mocnym strzałem pokonał Sippela!

38'

GOOOL!! PHILIPP X2!!!!!

37'

Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej. Goście nadal nie potrafią przeciwstawić się sile miejscowych.

35'

Fatalna próba Toljana z dystansu.

34'

Znów Gabończyk w dogodnej sytuacji nie trafił w światło bramki!

32'

BVB dalej naciera.

29'

Niemiec wykorzystuje zagranie Aubameyanga!

28'

GOOOL!!!!! MAXIMILIAN PHILIPP!!!!

26'

Teraz Gabończyk po rzucie rożnym trafił w słupek!

26'

Aubameyang z bliskiej odległości nie potrafił pokonać Sippela!

26'

Gospodarze są stroną przeważającą, ale to goście stworzyli sobie najdogodniejszą okazję do zdobycia bramki.

24'

Sippel wybija futbolówkę po strzale Pulisicia! Po drodze piłka odbiła się od jednego z defensorów Źrebaków i zmieniła tor lotu piłki!

23'

Czekamy na bramki! Kibice na Signal Iduna Park świetnie się bawią.

21'

Niecelny strzał Philippa.

20'

Strzał Sokratisa z kilkunastu metrów odbity przez Sippela!

18'

Kolejny korner.

18'

Dortmundczycy jeszcze bez próby strzeleckiej.

16'

Sippel nie był zmuszony do interwencji po stałym fragmencie gry.

16'

Piszczek wywalczył korner.

15'

Dziesiątki podań gospodarzy. Ładnie to się ogląda.

12'

Przyjezdni wyszli delikatnie wyżej, już nie bronią się tak głęboko.

12'

Właśnie na takie okazje czekają podopieczni Heckinga. Burki natomiast przykrył bliższy słupek!

10'

Kontra gości! Stindl zagrał do Hazarda, a strzał Belga obronił golkiper miejscowych!

9'

Goście na razie biegają jedynie za piłką.

7'

Od początku zawodów, to gospodarze częściej operują futbolówką.

5'

rezerwowi Gladbach: Nicolas – Oxford, Herrmann, J. Hofmann, Jantschke, Bobadilla, Cuisance

4'

Pierwsza akcja miejscowych. Piszczek zacentrował w pole karne do Philippa, ale golkiper gości nie był zmuszony interweniować.

2'

rezerwowi BVB: Weidenfeller – Zagadou, Bartra, Şahin, Jarmolenko, Isak, Kagawa.

18:31

Pierwszy gwizdek rozjemcy zawodów! Gramy, gramy!

18:28

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

18:19

3 punkty dadzą miejscowym pozycję lidera. Ponadto, golkiper - Roman Buerki zagra dziś po raz setny w Bundeslidze!

18:17

BVB ograła w poprzedniej kolejce HSV 3:0. Źrebaki natomiast pokonały VfB Stuttgart 2:0.

18:06

zestawienie gości:

18:05

zestawienie gospodarzy:

18:04

Witamy serdecznie! Przed nami kolejne emocje związane z Bundesligą! O godz. 18:30 rozpocznie się mecz Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach. Od pierwszej minuty w zespole gospodarzy zobaczymy Łukasza Piszczka!