Bayern MonachiumBayern Monachium
4 : 0
FSV MainzFSV Mainz
90'

Arbiter nie dodał do regulaminowego czasu gry ani minuty. Chyba chciał oszczędzić piłkarzom Mainz cierpienia. Koniec meczu! Robert Lewandowski pięknie uczcił swój jubileusz

86'

Obrońcom Bayernu uchodzi kolejna pomyłka na sucho. W łatwy sposób traci piłkę Hummels, ale w sytuacji sam na sam myli się Muto.

83'

Ribery pada w polu karnym, ale nie ma mowy o "jedenastce". Aż dziw, że Sascha Stegemann nie ukarał skrzydłowego zółtą kartką

79'

Co za strzał Rudego! Zawodnik Bayernu z powietrza uderzył na bramkę, ale trafił jedynie w słupek!

78'

Akcja lewą stroną boiska, wycofanie na dwudziesty metr, wrzutka z głębi pola i Robert Lewandowski głową wykańcza akcję!

78'

GOOOOOOOL! LEWANDOWSKI PO RAZ DRUGI!

77'

Muto w miejsce Diallo

75'

Ribery schodzi do środka i mocno strzela prawą nogą. Wyczuł go jednak Adler.

72'

Za Vidala wchodzi Rudy

68'

Jakim cudem obronił to Neuer?! Potężna bomba z dystansu w wykonani Freia i bramkarz Bayernu - zasłonięty przez kilku zawodników - popisuje się fenomenalną interwencją!

67'

Mueller przewrotką! Naprawdę niewiele brakowało!

66'

Druga zmiana w ekipie z Moguncji. Jean-Philippe Gbamin w miejsce Daniela Brosinskiego

65'

Coman do Muellera, ten do Lewandowskiego i w ostatniej chwili Diallo zażegnał niebezpieczeństwo.

64'

Balogun ucierpiał w starciu z...kolegą z drużyny. Rzut rożny dla Bayernu skończył się rzutem wolnym dla Mainz.

63'

Ribery w miejsce Robbena

63'

Niklas Sule w miejsce ukaranego wcześniej kartką Boatenga

58'

Quaison uderzył intuicyjnie z jedenastego metra, ale nie trafił w bramkę.

56'

Boateng ciągnie za koszulkę Quaisona - żółta kartka

55'

Diallo fauluje rozpędzonego Robbena

55'

Donati w dwójkowej akcji z Oztunalim, ale uprzedził ich Boateng.

55'

TAK padła bramka na 3:0

54'

Kimmich uruchomił na prawym skrzydle Muellera, który bez namysłu posłał piłkę w pole karne. Tam Robert Lewandowski wślizgiem zaatakował futbolówkę i umieścił ją w bramce Adlera.

51'

81. ligowa bramka w 100. meczu! To się nazywa świetna statystyka!

51'

GOOOOOOOOOL! ROBERT LEWANDOWSKI!

46'

W przerwie doszło do jednej zmiany. Danny Latza w miejsce Pablo De Blasisa.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

16:33

Pierwsza połowa stała pod znakiem dominacji Bayernu. Druga odsłona tego meczu również tak się zapowiada. Nasuwa się jednak pytanie: Czy Robert Lewandowski strzeli bramkę z okazji setnego występu dla Bayernu w Bundeslidze?

16:16

Pierwsze 45 minut za nami

44'

Rafinha ukarany żółtą kartką. Zawodnik Bayernu dał się łatwo ograć i był zmuszony do faulu.

43'

Lewandowski rozpoczyna kontratak w okolicach koła środkowego, ale akcja zatrzymana przez Baloguna.

40'

Oztunali przedarł się na prawej stronie i dośrodkował w pole karne. Mueller bezpiecznie wybił piłkę na rzut rożny.

37'

Znów Hummels próbuje dalekim podaniem obsłużyć kolegę z drużyny, lecz znów zagrywa za mocno.

37'

Posiadanie piłki - 71% - 29%

37'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Stefan Bell ostro wszedł w Roberta Lewandowskiego - słuszna żółta kartka.

34'

Kingsley Coman uderza z około 27 metrów na bramkę Adlera - pewnie wyłapuje piłkę bramkarz.

32'

Mueller otrzymuje wysokie zagranie ze środka pola, ale w ostatniej chwili uprzedza go bramkarz gości.

28'

Thiago uderza z dystansu! Wysoko nad poprzeczką.

25'

TAK padł gol na 2:0

24'

Thomas Mueller wygrał pojedynek fizyczny na skrzydle, zagrał do środka, do Kimmicha. Ten uruchomił w prawym narożniku pola karnego Robbena, który postanowił sam wykończyć akcję i przeniósł piłkę nad Adlerem! Już 2:0!

23'

GOOOOOOOOOOL! ROBBEN!

23'

Jak to nie wpadło?!

21'

Co za pudło Comana! Skrzydłowy otrzymał piłkę od Robbena i wystarczyło trafić w pustą bramkę! Zawodnik Bayernu chciał jednak efektownie wykończyć akcję i umieścić futbolówkę pod poprzeczką, a zamiast tego trafił w nią!

19'

Efektownie teraz Bayern! Coman wstrzelił piłkę w pole karne do Lewandowskiego. Polak piętką odegrał do Robbena, ale na posterunku Adler. Gdy wydawało się, że dobitka Vidala zmieni wynik na 2:0, znów świetnie popisał się bramkarz gości!

19'

TAK padła bramka na 1:0

18'

Pospieszył się z tym strzałem Quaison

16'

OJ POSTRASZYLI TERAZ GOŚCIE! Quaison otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i wyszedł sam na sam z Neuerem! Świetna interwencja bramkarza Bayernu!

15'

Po pierwszym kwadransie Mainz jak na razie bezradne. Bawarczycy prezentują futbol totalny.

12'

Gospodarze rozgrywali piłkę wszerz boiska tuż przy polu karnym Mainz. Rafinha dośrodkowuje do osamotnionego Kimmicha, który wycofał do Muellera, a reprezentant Niemiec wykończył świetne zagranie kolegi z drużyny! Rene Adler został zmylony, gdyż piłka po drodze musnęła jeszcze nogę Arjena Robbena.

11'

GOOOOOOOOOL! THOMAS MUELLER!

9'

Cóż za pomyłka Vidala! Bawarczycy szybko wznawiają piłkę, ale Chilijczyk traci w głupi sposób piłkę na rzecz Quaisona. Ten uderza z piętnastego metra i w ostatniej chwili interweniuje Rafinha!

8'

Brosinski! Uderzył "rogalem" na bramkę Neuera i niemiecki bramkarz sparował strzał na rzut rożny.

5'

Robben zagrywa do Kimmicha, ale ten nie potrafił dobrze ocenić odległości i został wyprzedzony.

4'

Hummels stara się zagrać długą piłkę na prawe skrzydło, ale przesadził z siłą.

3'

Gospodarze nie są skorzy do oddania piłki. Konsekwentnie rozgrywają akcję na połowie rywali.

2'

Kingsley Coman predarł się lewym skrzydłem, minął obrońców i zagrał do Robbena. Holender - o dziwo - próbował znaleźć w polu karnym Lewandowskiego, ale jego zamiary przeczytał Diallo.

15:32

ZACZYNAMY!

15:27

Piłkarze są już w tunelu - zaraz zaczynamy

15:19

Ławka rezerwowych gości: Fischer, Gbamin, Latza, Maxim, Muto, Samperio, Zentner.

15:14

Ławka rezerwowych gospodarzy: Martinez, Ribery, Rodriguez, Rudy, Sule, Tolisso, Ulreich.

15:10

Goście z Mainz mają o trzy punkty mniej i zajmują 13. miejsce.

15:04

Bayern jako mistrz Niemiec już zdążył się potknąć po trzech kolejkach. Ma obecnie sześć punktów i plasuje się na 6. miejscu w tabeli.