Bayern MonachiumBayern Monachium
20:29

Za wspólnie spędzony wieczór z Bundesligą dziękuje Bartłomiej Krawczyk. Życzę dobrego wieczoru!

20:27

Bayern nie zasłużył dzisiaj na zwycięstwo, ponieważ to piłkarze Hoffenheim byli dużo bardziej konkretni pod bramką rywali. Bayern zagrał za wolno, bez błysku i pomimo posłania do boju w drugiej połowie Robbena, Ribery'ego i Jamesa Rodrigueza musi uznać wyższość Hoffenheim.

90'

Z wolnego Demirbay uderzył wysoko ponad bramką, a sędzia zakończył spotkanie!

95'

Mats Hummels, ewidentnie sfustrowany, fauluje Amiriego, za co zostaje słusznie ukarany żółtą kartką.

94'

Thiago fauluje Kramaricia. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Bayernu.

93'

Bayern już się nie broni, przez co coraz groźniejsze są zalążki kontrataków gospodarzy.

91'

Mogła być groźna akcja gospodarzy, ale Kramarić nie doszedł do podania od Schulza.

90'

Sędzia przedłuża mecz o 5 minut.

89'

Robben do Lewandowskiego, który chyba niepotrzebnie strzelał z trudnej pozycji. Polak trafił jeszcze w Ribery'ego i grę wznowią gospodarze.

87'

Za mocne dośrodkowanie Jamesa z lewej strony. Będzie aut dla gospodarzy z drugiej strony boiska.

85'

Baumann świetnie zatrzymuje Lewandowskiego, a kilka sekund później Robbena!

84'

Bayern musi atakować, ale jak na razie niewiele wynika z prób Bawarczyków.

80'

James dośrodkowywał z rzutu wolnego, a do najwyżej piłki wyskoczyli Lewandowski i Martinez. Strzał oddał reprezentant Hiszpanii, ale bramkarz popisał się świetną interwencją.

78'

Franck Ribery zmienia natomiast Rafinhę.

78'

James Rodriguez debiutuje w Bayernie. Kolumbijczyk zmienia Muellera.

77'

James i Ribery są już gotowi do wejścia na boisko.

75'

Konieczna była zmiana. Strzelec dwóch goli dla gospodarzy zmieniony zostaje przez Ochsa.

75'

Opatrywany jest teraz strzelec dwóch goli, Mark Uth.

73'

Nie wiadomo, czy Mueller chciał odgrywać, czy lobować bramkarza - efekt jest taki, że piłka po jego zagraniu głową przeleciała nad bramką.

72'

Rzut rożny dla Bayernu.

72'

Polanski uderzał mocno lewą nogą zza pola karnego, jednak bardzo niecelnie.

71'

Lewandowski dostał w polu karnym piłkę od Comana, minął obrońcę i oddał strzał, który jednak był za słaby, żeby pokonać bramkarza.

69'

Zmiana w Hoffenheim: Nico Schulz zmienia Zubera.

66'

Jeśli taki wynik utrzyma się do końca meczu, Hoffenheim zajmie 2 miejsce w tabeli, a Bayern spadnie na 5.

65'

Kaderabek fauluje Lewandowskiego, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

64'

Żółta kartka dla Stevena Zubera.

63'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku melduje się Eugen Polanski, który zmienia Dennisa Geigera.

62'

Bayern zamknął Hoffenheim we własnym polu karnym, ale ostatecznie zakończyło się to jedynie niecelnym strzałem Comana.

60'

Mueller ładnie zabrał się z piłką, zmuszając obrońców do ratowania się faulem.

60'

Robben do Muellera, który z ostrego kąta uderzył tylko w boczną siatkę!

59'

Dośrodkowanie Kimmicha, po nodze rywala, ląduje w rękach Baumanna.

57'

Pierwsza zmiana w Bayernie. Holender zmienia Sebastiana Rudy'ego.

56'

Gotowy do wejścia na boisku jest już Arjen Robben.

55'

Coman znowu dośrodkowywał do Lewandowskiego, który tym razem faulował obrońcę.

54'

Dośrodkowanie Comana do Lewandowskiego, który twierdzi, że był faulowany. Sędzia pozostał niewzruszony na słowa Polaka

51'

GOL! Uth trafia po raz drugi - po kapitalnej, kombinacyjnej akcji, którą zwieńczył mocnym strzałem, tuż pod poprzeczkę!

50'

Zza pola karnego niecelny strzał oddał Coman.

49'

Ależ akcja! Thiago do Muellera, a ten sprytnie do Lewandowskiego, który spudłował w świetnej sytuacji! Na szczęście dla Polaka był spalony.

47'

Z lewej strony wrzucał Coman, ale w polu karnym nie było nikogo, kto mógłby wykorzystać to dośrodkowanie. Pewna interwencja Baumanna.

46'

Strzelał Thiago, ale został zablokowany przez mur obrońców.

46'

Piłka już w posiadaniu Bayernu.

46'

Hoffenheim rozpoczęło drugą połowę!

19:29

Wracamy do Hoffenheim - już za chwilę początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Hoffenheim niespodziewanie prowadzi z Bayernem po golu Marka Utha!

45'

Pewna interwencja Baumanna - z rzutu wolnego piłkę wrzucał Rudy, a głową uderzał Tolisso.

45'

Lewandowski świetnie podał w polu karnym do Comana, ale Francuz nie zdołał ani oddać strzału, ani dokładnie oddać piłki kolegom.

44'

Rozgrzewkę rozpoczął James Rodriguez.

42'

Zuber oddał groźny strzał, świetnie zatrzymany przez Neuera. Gracze gospodarzy wywalczyli rzut rożny.

41'

Hoffenheim ponownie broni się całym zespołem, ale Bayern nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Olivera Baumanna.

38'

Było groźnie pod bramką Hoffenheim! Z prawej strony dośrodkowywał Kimmich, piłkę głowę zgrywał Robert Lewandowski, a w polu karnym dopadł do niej Thomas Mueller, który w ostatniej chwili został zablokowany!

37'

Gospodarze po zdobyciu gola grają dużo odważniej. Rzut rożny dla Hoffenheim.

35'

Lewandowski szukał dośrodkowaniem Muellera, ale w ostatniej chwili podanie przecina Zuber.

33'

Ładny sprint Utha z lewej strony boiska, ale dośrodkowywał już zza linii końcowej.

30'

Z rzutu wolnego uderzył Robert Lewandowski. Minimalnie niecelnie!

29'

Żółtą kartką ukarany zostaje Hubner, który faulował Tolisso, a następnie dyskutował z sędzią.

27'

GOL DLA HOFFENHEIM! Hummels nie zauważył szybko wykonanego autu - Kramarić zagrał za jego plecami do Utha, który płaskim strzałem w krótki róg pokonuje Manuela Neuera!

24'

Ładna, kombinacyjna akcja Bayernu pod polem karnym gospodarzy zakończyła się za płaskim dośrodkowaniem, obrońcy Hoffenheim wybijają piłkę.

23'

Z dystansu uderzał Rafinha. Uderzenie zostało jednak przyblokowane przez defensora i wylądowało w rękach bramkarza.

22'

Bayern spokojnie wymienia podania w okolicy środka boiska.

19'

Niedokładne dośrodkowanie z lewej strony do Lewandowskiego. Baumann wznowi grę od bramki.

18'

Hoffenheim pierwszy raz większą liczbą zawodników znalazło się pod polem karnym Bayernu, ale akcję zakończyło niedokładne podanie Geigera.

16'

Tolisso szukał długim podaniem Comana, ale obrońcy w ostatniej chwili przecinają podanie.

15'

Rudy zatrzymuje indywidualny zryw Kramaricia. Aut.

13'

Mogło być bardzo groźnie pod bramką Neuera! Gospodarze zagrali bardzo długie podanie do wybiegającego za plecy obrońców Utha, który będąc sam na sam z bramkarzem nie opanował piłki!

12'

Obrońcy wybijają dośrodkowanie Muellera.

11'

Dryblingu pod polem karnym Hoffenheim próbował... Mats Hummels, ale obrońcy gospodarzy poradzili sobie z tą próbą.

10'

Gospodarze nie potrafią na razie wyjść z własnej połowy. Piłkarze Bayernu wysoko obierają piłkę gospodarzom.

7'

Świetna szansa Lewandowskiego! Dośrodkowywał Mueller, a Polak zdołał trącić piłkę, która ociera się o poprzeczkę i wychodzi poza boisko!

5'

Teraz na boisku siedzi Robert Lewandowski, który ucierpiał w pojedynku powietrznym z Hubnerem.

4'

Rafinha do Muellera, ten spróbował dośrodkować, ale został zablokowany w polu karnym. Rzut rożny dla gości.

3'

Na boisku leży Rafinha, goście wybijają piłkę na aut.

2'

Bayern rozgrywa piłkę na połowie rywala, całe Hoffenheim na własnej połowie.

1'

Piłkarze Bayernu rozpoczęli mecz!

18:29

Sędziować będzie dzisiaj Daniel Siebert.

18:29

Piłkarze są już na boisku. Trwa powitanie obu zespołów, za chwilę losowanie stron i zaczynamy.

18:27

Eugen Polański zasiądzie dzisiaj na ławce rezerwowych gospodarzy.

18:25

Dzień dobry! Zapraszamy na bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Bundesligi! Bayern Monachium, z Robertem Lewandowskim w składzie, zagra na wyjeździe z TSG 1899 Hoffenheim.