Bayern MonachiumBayern Monachium
17:23

Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

94'

Koniec spotkania na Weser-Stadion! Bayern wygrywa z Werderem po dwóch golach Roberta Lewandowskiego!

93'

W końcówce spotkania Bayern spokojnie, z wyrachowaniem wymienia podania na połowie przeciwnika.

91'

Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy meczu w Bremie.

89'

Dośrodkowanie Kingsleya Comana opuszcza boisko przez linię końcową bez kontaktu z żadnym z kolegów.

87'

85'

Ostatnia roszada w dzisiejszym meczu. Wygwizdany przez kibiców Werderu Arturo Vidal zmieniony przez Sebastiana Rudy'ego.

83'

Po chwili ostatnia zmiana w Werderze. Fina Bartelsa zmienia Johannes Eggelstein, brat Maximiliana.

81'

...a Florian Kainz zastąpił Jerome Gondorfa.

81'

W ferworze walki umknęły nam dwie zmiany w zespole gospodarzy. Maximiliana Eggesteina zmienił Philipp Bargfrede...

79'

Werder grał naprawdę dobrze, ale po stracie bramki wyraźnie zgasł i nie ma pomysłu na kolejne ataki. Robert Lewandowski samodzielnie zabił mecz.

77'

Druga bramka naszego snajpera, nie mniej efektowna! Doskonałe przyjęcie Polaka piłki przed polem karnym, Robert Lewandowski posłał ją do siatki między nogami Roberta Bauera oraz Jiri Pavlenki!

75'

Co za minuty Roberta Lewandowskiego! Drugie trafienie Roberta Lewandowskiego, Bayern podwyższa prowadzenie!

73'

Thomas Muller pojawia się na boisku z Francka Ribery'ego.

73'

Efektowny drybling Kingsleya Comana, podanie pod samą bramkę do napastnika reprezentacji Polski, który strzałem piętą efektownie posyła piłkę do siatki!

72'

Gooool! Piękne wykończenie Roberta Lewandowskiego, 1:0 dla Bayernu!

70'

Za moment kolejne zmiany w zespole Bayernu.

68'

Robert Lewandowski efektownie zbiegał na bliższy słupek do podania Kingsleya Comana, Polaka interwencją ubiegł Jiri Pavlenka!

66'

Co za okazja Werderu! Maximilian Eggestein po kontrze gospodarzy zamiast mocno uderzyć na bramkę decyduje się na podanie, które okazało się niecelne!

66'

Fin Bartels ponownie urwał się na połowie Bayernu, ale w pięknym stylu wślizgiem zatrzymał go Mats Hummels!

64'

Już wiadomo, że tak się jednak nie stanie. Carlo Ancelotti zdejmuje z boiska Arjena Robbena, zmieni go Kingsley Coman.

62'

60'

Arturo Vidal z żółtą kartką za ostre zatrzymanie rywala na własnej połowie - to już druga kartka tego zawodnika w tym sezonie Bundesligi.

59'

Fin Bartels przejął piłkę na połowie Bayernu, po chwili jednak doskoczył do niego David Alaba, odbierając mu piłkę.

57'

Bayern zaczyna irytować nieefektywnością. Tutaj potrzebne są zmiany.

55'

Prosta strata Thiago Alcantary, który próbując rozegrać piłkę przed polem karnym podał ją prosto pod nogi rywala.

53'

Gospodarze imponują wysokim pressingiem, który stosują przeciwko Bayernowi.

51'

Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gości, którzy wciąż nie osiągnęli swojego celu na ten mecz.

49'

Wrzutka kolejny już raz wybita przez Jiri Pavlenkę.

48'

Franck Ribery faulowany na lewym skrzydle, groźny rzut wolny dla Bayernu.

47'

Bez zmian w składach obu zespołów.

46'

Mecz wznowiony, piłkę mają gospodarze!

16:34

Piłkarze już na murawie.

16:30

Już za moment wracamy na drugą połowę!

16:17

Kibice Bayernu mogą być zdenerwowani przez słabą skuteczność swojej drużyny. Werder natomiast gra mądrze i skutecznie w defensywie. Czekamy na gole po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy w Bremie. Do przerwy bez bramek.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy spotkania w Bremie.

44'

Końcówka pierwszej połowy to ponownie dominacja piłkarzy Carlo Ancelottiego.

42'

W powietrznym starciu poszkodowani zostali Mats Hummels i Robert Lewandowski, na szczęście obyło się bez kontuzji.

40'

Znakomite podanie prostopadłe Roberta Lewandowskiego do Arjena Robbena, ten dojrzał Francka Ribery'ego uciekającego na lewym skrzydle, Francuz dośrodkowuje prosto pod nogi rywala!

38'

Świetna wrzutka Francka Ribery'ego na głowę Arjena Robbena, były reprezentant Holandii uderza minimalnie niecelnie!

36'

Kompletnie niewidoczny jest Robert Lewandowski - obrona Werderu skutecznie przygotowała się do krycia Polaka.

34'

Pierwsze pół godziny to początkowa dominacja Bayernu, po której przyszła całkiem odważna gra Werderu i kilka ciekawych akcji gospodarzy.

32'

Maximilian Eggestein z żółtą kartką za faul na wychodzącym z kontrą Thiago Alcantarze.

31'

Zawodnicy Werderu domagali się odgwizdania rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką w polu karnym przez Matsa Hummelsa, ale powtórki pokazały, że sędzia nie popełnił błędu nie dyktując jedenastki.

29'

Rzut wolny dla Werderu, wielkie zamieszanie w polu karnym i piłkę w ostatniej chwili spod samej bramki na rzut rożny wybija Niklas Sule!

27'

Za mocne zagranie Arturo Vidala do Arjena Robbena, Chilijczyk przeprasza teraz kolegę.

25'

Mocne, kąśliwe uderzenie Arturo Vidala sprawiło Jiri Pavlence nieco problemów, bramkarz ostatecznie zdołał obronić ten trudny strzał.

23'

Dośrodkowanie Joshua'y Kimmicha spod własnej bramki wybija Jiri Pavlenka.

21'

Mocna piłka w pole karne do Fina Bartelsa wybita w górę przez Matsa Hummelsa.

19'

Kontratak gospodarzy kończy się jedynie wywalczeniem autu na połowie Bayernu.

17'

Bardzo mocne uderzenie Francka Ribery'ego z dystansu przelatuje tuż obok słupka - to mógł być przepiękny gol!

15'

Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy. Thomas Delaney popisał się efektownym, indywidualnym rajdem, w ostatniej chwili w polu karnym zatrzymał go Niklas Sule.

13'

Dominacja gości w pierwszych minutach tego meczu nie podlega dyskusji - Werder póki co kompletnie nie może się odnaleźć na boisku, nie opuszczając swojej połowy.

11'

Dośrodkowanie w pole karne Werderu pewnie wybija Lamine Sane.

9'

Ekwilibrystyczny strzał Arturo Vidala po koźle mija słupek o nieco ponad metr.

7'

Petarda Corentina Tolisso po rzucie rożnym trafia tylko w poprzeczkę, po czym opuszcza boisko!

6'

Mocny strzał Arjena Robbena z boku pola karnego świetnie paruje Jiri Pavlenka!

5'

Bayern długo rozgrywa akcję przed polem karnym Werderu.

4'

Jerome Gondorf próbował mocnym podaniem na skrzydło uruchomić kontrę gospodarzy, ale posłał piłkę poza plac gry.

3'

Pierwszy rzut rożny dla gości i tuż nad poprzeczką główkuje Mats Hummels!

2'

Pierwsze mocne podanie w pole karne Werderu przechwycił pewnie Jiri Pavlenka.

1'

...i zaczynamy spotkanie, piłkę ma Bayern!

15:29

Piłkarze już na murawie, czas na losowanie stron...

15:26

Zawodnicy już ustawiają się w tunelu Weser-Stadion!

15:22

Bayern musi wygrać dzisiejsze spotkanie, by zrównać się punktami ze spisującym się niespodziewanie dobrze HSV.

15:20

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Bastian Dankert.

15:12

Rezerwowi Bayernu: Sven Ulreich, Javi Martinez, Rafinha, Sebastian Rudy, Thomas Muller, Kingsley Coman i Marco Friedl.

15:08

Rezerwowi Werderu: Philipp Bargfrede, Luca Caldirola, Ulisses Garcia, Johannes Eggestein, Florian Kainz, Aron Johannson i Michael Zetterer.

15:05

Znamy składy obu zespołów - gospodarzy tradycyjnie straszyć będzie Robert Lewandowski.

15:00

Dzień dobry Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Werder Brema - Bayern Monachium!