Manchester CityManchester City
4 : 1
WCTottenham Hotspur
20:24

Niesamowity pokaz siły Manchesteru City! 16 zwycięstwo z rzędu w Premier League!

93'

KONIEC MECZU!

93'

Eriksen płaskim, mierzonym strzałem zza pola karnego pokonał Edersona!

93'

GOL DLA TOTTENHAMU! CHRISTIAN ERIKSEN!

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Dier nie przeciął piłki zagranej z głębi pola, dopadł Sterling, zdołał zagrać pod nogami Llorisa i wpakował do pustej bramki!

90'

NIESAMOWITE! STERLING PO RAZ DRUGI!

89'

Ben Davies za Rose'a.

88'

Sterling z ponad 20. metrów, Lloris przenosi piłkę nad poprzeczkę!

87'

Lloris pewnie łapie piłkę po centrze Fodena.

86'

Z pewnością odetchnie Kieran Trippier, którego dziś niemiłosiernie ogrywał Sane. Niemiec zanotował dziś dwie asysty i zaliczył wiele udanych dryblingów.

85'

Jeszcze jedna zmiana. Bernardo Silva za Leroya Sane.

84'

Moussa Sissoko zmienia Dele Alliego.

83'

Philip Foden zmienia Gundogana.

81'

Dzisiejsze spotkanie ogląda 54 214 widzów.

80'

GUNDOGAN ZAGRAŁ DO SANE, TEN REWELACYJNIE ODEGRAŁ DO STERLINGA, KTÓRY WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI!

80'

STERLING WRESZCIE TRAFIA DO SIATKI! 3:0!

79'

Lamela sfaulował Fernandinho w środku pola.

77'

Erik Lamela za Sona.

76'

JESUS Z RZUTU KARNEGO TRAFIŁ W SŁUPEK, DO PIŁKI DOPADŁ STERLING I ZNÓW PRZESTRZELIŁ!

75'

DE BRUYNE SFAULOWANY W POLU KARNYM GOŚCI! BĘDZIE RZUT KARNY!

74'

Sane zagrał piłkę w pole karne, wybija ją defensywa gości.

72'

Tottenham wygląda jak drużyna, której podcięto skrzydła. Gra toczy się w środku pola.

70'

Jesus zagrał do Gundogana, ten na lewo do De Bruyne, Belg wpadł w pole karne i potężnym uderzeniem pokonał Llorisa!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! POTĘŻNA BOMBA DE BRUYNE!

68'

Brutalny faul Dele Alliego na Kevinie De Bruyne. Sędzia mógł równie dobrze dać czerwoną kartkę.

67'

Sane łatwo ograł Trippiera i uderzył, piłkę przed siebie odbił Lloris, dopadł do niej Sterling i z kilku metrów chybił!

66'

Walker pokazał doświadczenie i dał się sfaulować atakującemu Rose'a.

64'

Son złamał z prawej strony do środka i uderzył lewą nogą, lecz chybił.

63'

Niecelne zagranie De Bruyne, od bramki Lloris.

62'

Dembele ukarany za faul na Fernandinho.

61'

Walker do Sterlinga, a ten na spalonym.

60'

Sane sfaulowany przez Trippiera. Anglik nie ma dziś łatwego życia ze skrzydłowym Obywateli.

59'

Sterling zagrał do Sane, a ten niecelnie uderza.

58'

De Bruyne prostopadle do Jesusa, któremu zabrakło niewiele aby opanować zagranie. Piłkę chwycił Lloris.

57'

Gabriel Jesus zmienia Kuna Aguero.

56'

Sterling zablokował Rose'a i aut dla gości.

55'

Kane uderza z dystansu, kapitalnie na rzut rożny odbija Ederson!

54'

Kane mocno wypuścił sobie piłkę, skorzystał z tego Mangala i wybił piłkę za linię boczną.

52'

Kane bardzo brzydko sfaulował Sterlinga, który wychodził z kontratakiem i został ukarany.

51'

Delph ukarany za brzydki faul na Trippierze.

50'

Kane zauważył wychodzącego na pozycję Sona, ale zagrał zbyt mocno piłkę. Od bramki Ederson.

49'

Świetny powrót Sane, który w ostatniej chwili zablokował Sona, dzięki czemu piłkę mógł złapać Ederson.

47'

Rose znalazł się na połowie gospodarzy, ale przekombinował i stracił piłkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

19:20

Za nami pierwsza połowa hitowego meczu pomiędzy Manchesterem City i Tottenhamem Hotspur, po której Obywatele prowadzą 1:0, a gola strzelił Ilkay Gundogan. Gospodarze mieli kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku, ale na drodze stawał dobrze dysponowany dziś Hugo Lloris.

47'

Koniec I połowy. Wracamy do Państwa za kwadrans!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

44'

Rose zagrał piłkę w pole karne do Alliego, Anglik w ostatniej chwili uprzedzony przez Edersona!

42'

Sprytne zagranie od Fernandinho do Aguero w pole karne, Argetyńczyk na pozycji spalonej.

41'

Defensywa Tottenhamu łatwo wybiła piłkę po wrzutce Belga.

40'

Jeszcze jeden faul. Poszkodowany Gundogan. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkuje Kevin De Brune.

39'

Kolejne starcie. De Bruyne odepchnął Rose'a przy linii bocznej, tym razem bez kartki.

38'

Argetyńczyk ukarany za swoje zachowanie.

38'

Niebezpieczna sytuacja. Kane kopnięty w twarz przez Otamendiego.

36'

Statystyki odzwierciedlają sytuacje na boisku. Strzały: 8-2. Strzały celne: 4-0.

35'

Eriksen zagrał do Kane'a, a ten chytrym uderzeniem próbował pokonać Edersona, jednak chybił.

34'

Manchester City dalej naciera! De Bruyne zagrał do Sane, ten zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, z czego skorzystał Lloris, po chwili dopadł do niej Aguero, ale chybił.

32'

Trippier podniósł się o własnych siłach, jednak ze względu na udzielaną pomoc musiał zejść poza linię boczną.

31'

Na boisku leży Trippier, który ucierpiał w starciu z Delphem. Na boisku fizjoterapeuci Spurs.

30'

Za nami pół godziny spotkania. Wynik może nie odzwierciedla, ale przewaga jest po stronie Manchesteru City. Na wielkie słowa uznania zasługuje postawa Leroy'a Sane, który robi "wiatrak" z Kierana Trippiera.

29'

Prosta strata Tottenhamu. De Bruyne zagrał długą piłkę do Sane, ten łatwo ograł Trippiera i dośrodkował w kierunku Aguero, którego uderzenie zablokował Rose!

28'

Kolejna sytuacja! Tym razem uderza Gundogan, ale znów broni Lloris!

27'

Eriksen z rzutu wolnego zagrał w pole karne Obywateli, ale zrobił to za mocno i piłkę ma Ederson.

25'

De Bruyne z dystansu, pewnie broni Lloris.

24'

Ładne uderzenie Aguero, pewnie broni Lloris! Do piłki dopadł jeszcze Sterling, ale przestrzelił!

23'

Zagranie do Eriksena w pole karne, Duńczyk na pozycji spalonej i grę wznowi Ederson.

21'

Sane wbiegł w pole karne i próbował zagrać do Aguero, wybija na rzut rożny Dier.

20'

Trippier wrzucił z głębi pola, niestety żaden z jego kolegów nie dopadł do piłki.

18'

Sane ograł Trippiera i zagrał niecelnie do Aguero.

17'

Spurs po straceniu bramki nieśmiało próbują przeprowadzać ataki na połowie rywali, ale skutecznie im to uniemożliwia dobrze zorganizowana defensywa.

15'

Co ciekawe, Ilkay Gundogan jest już 11. zawodnikiem Manchesteru City, który w tym sezonie zdobył bramkę. Drużyna Pepa Guardioli jest niesamowita w tym sezonie!

14'

Z RZUTU ROŻNEGO DOŚRODKOWAŁ SANE, DO PIŁKI DOPADŁ BĘDĄCY BEZ KRYCIA GUNDOGAN I OTWYRZYŁ WYNIK SPOTKANIA!

14'

GOOOOOOOOOOL! ILKAY GUNDOGAN!

13'

Długie podanie do Sona, ale ten na pozycji spalonej.

12'

Niecelne zagranie Kane'a. Od bramki Ederson.

11'

Sterling próbował wstrzelić piłkę w szesnastkę gości, znów wybija Vertonghen.

10'

Niezła wrzutka De Bruyne z rzutu wolnego, jednak Aguero uderza niecelnie głową.

9'

Sane łatwo ograł Trippiera i zagrał wzdłuż bramki do Aguero, którego w ostatniej chwili uprzedził Vertonghen!

7'

De Bruyne zagrał na wolne pole do Sterlinga, ale czujny Ederson wyszedł z bramki i wybił piłkę w aut.

6'

Gra zaczyna się rozkręcać. Zarówno Manchester City jak i Tottenham szukają okazji do zdobycia pierwszego gola w spotkaniu.

4'

Son nie zdołał opanować podania i grę wrzutem z autu wznowi Walker.

2'

Kane sfaulował Delpha. Rzut wolny dla Obywateli.

1'

ZAPINAMY PASY I STARTUJEMY!

18:27

Zaraz gramy!

18:26

Cztery minuty do meczu!

17:37

PYTANIE DNIA! CZY TOTTENHAM POWSTRZYMA GOSPODARZY, KTÓRZY MAJĄ NA KONCIE 15 ZWYCIĘSTW Z RZĘDU W PREMIER LEAGUE? Dowiemy się tego za niespełna trzy godziny. Bądźcie z nami!

17:34

Zaś tak zagrają goście:

17:32

Skład Manchesteru City na dzisiejsze spotkanie:

17:30

Witamy Państwa! O godzinie 18:30 rozpocznie się hitowe spotkanie Premier League pomiędzy Manchesterem City i Tottenhamem Hotspur! Zachęcamy do śledzenia naszej relacji.