1. połowa2 : 0
15:25

Na dzisiaj to wszystko! Dziękuję pięknie za uwagę !

15:25

Kanonierzy wygrali swój szósty mecz z rządu na własnym boisku w tym sezonie, przedłużając tym samym znakomitą serię !!!

15:23

Arbiter zagwizdał po raz ostatni!!! Arsenal ogrywa Tottenham w Derbach Północnego Londynu 2:0. I robi to absolutnie zasłużenie !!! Kanonierzy byli lepsi i wykorzystali bardzo bierną postawę Kogutów, którzy kompletnie nie przypominali tej samej drużyny, która ogrywała w Lidze Mistrzów Real Madryt.

94'

KONIEC MECZU!!!!!!!!!!!!!!!!!

93'

Strzał Sona z 16 metrów, zablokowany przez Mustafiego, który wykazał się bardzo ofiarną interwencją !

92'

Jeszcze z dystansu huknął Iwobi. Piłka przeleciała jednak obok bramki !!!

92'

Przegrywa pojedynek sam na sam z Llorisem Alexis Sanchez!!!!!!!!

90'

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu.

87'

Mógł zaliczyć wejście smoka Alex Iwobi. Strzał Nigeryjczyka, który uderzał piłkę z naprawdę dogodnej pozycji w jedenastce zostaje zablokowany !

84'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Oezil, który zaliczył w dzisiejszym meczu asystę przy golu Mustafiego, w jego miejsce na murawie melduje się Iwobi.

83'

Kontra Arsenalu !!! Kanonierzy wyszli z kontratakiem czterech na dwóch i nie potrafili wykorzystać swojej szansy

82'

Była szansa !!!!! Eric Dier uderzał piłkę głową. Fantastyczną paradą popisał się jednak Cech !

81'

Próbują swoich sił w ataku pozycyjnym podopieczni Mauricio Pochettino. Niewiele jednak z tego wychodzi.

78'

Chociaż patrząc na dzisiejszy występ zawodników Tottenhamu ciężko jest wierzyć w to, że będą w stanie odmienić losy meczu.

77'

Jeszcze niecały kwadrans plus to co doliczy arbiter do regulaminowego czasu. Tylko tyle, a może aż tyle mają Koguty by spróbować nawiązać jeszcze walkę z Arsenalem.

74'

Natomiast drugą zmianę da Son, który wejdzie w miejsce Alliego.

74'

Podwójna zmiana w Tottenhamie. Pierwsza z nich to wejście na boisko Llorente w miejsce Kanea.

73'

Arsen Wenger zamierza bronić wyniku. Za Lacazetta na murawie melduje się Coquelin.

72'

Mike Dean po raz kolejny wyciąga kartonik. Tym razem ukarany za przewinienie Monreal.

70'

Nieczysty strzał Sancheza z 16. metrów. Powinno być 3:0 dla podopiecznych Arsena Wengera.

69'

Nie tym razem, chociaż Kanonierzy mają kolejny stały fragment gry - rzut rożny. Wykonanie jednak nie najlepsze.

68'

Będzie szansa na 3:0 Rzut wolny dla Arsenalu !!

63'

Ależ koszmarnie przestrzelił Eriksen. Strzał Duńczyka, który poszybował wysoko na bramką Arsenalu pokazuje bezsilność Kogutów.

62'

Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Murawę opuszcza Dembele, w jego miejscu na boisku melduje się Winks.

61'

Nerwowo grają zawodnicy Tottenhamu. Dużo niecelnych podań, prostych strat, a czas ucieka nieubłaganie.

53'

Piękna kontra Arsenalu!!! Gra na jeden dwa kontakty zakończona jednak niecelnym ostatnim podaniem!!

52'

Znakomita interwencja w defensywie Davinsona Sancheza, który powstrzymał Lacazetta. Dzięki dobrej interwencji obrońcy Tottenhamu Francuz nie znalazł się sam na sam z Hugo Llorisem.

50'

Mamy kolejne żółtko. Zbyt agresywne wejście Kanea, który chciał odebrać piłkę.

47'

Żółta kartka dla Mustafiego.

46'

Czas na drugie 45 minut derbowego pojedynku !!! Od środka rozpoczęli gospodarze !

14:20

Czy Koguty będą w stanie podnieść się po dwóch ciosach i nawiążą jeszcze walkę z Arsenalem? Przekonamy się o tym za niecały kwadrans !

14:19

Do przerwy absolutnie zasłużenie prowadzą Kanonierzy, którzy oddali na bramkę Llorisa dwa strzały, które zamienili na dwie bramki!!!

47'

KONIEC pierwszej części spotkania !!!

45'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'

Próba Kanea, który minął dwóch przeciwników i uderzył zza pola karnego. Strzał Anglika jednak zbyt słaby i niecelny przeleciał obok bramki.

43'

Najpierw Bellerin prostopadłą piłką obsłużył Lacazetta, który wbiegł w pole karne, a następnie dograł piłkę w środek pola karnego gdzie do piłki dopadł Sanchez i umieścił ją w siatce !

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!! Alexis Sanchez i mamy 2:0!!!!!!!!!

38'

Ostre wejście Davinsona Sancheza. Sędzia musiał ukarać obrońcę Tottenhamu żółtą kartką.

37'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, które wykonywał Oezil. Niemiec fantastycznie dograł w pole karne a znakomitym strzał głową popisał się Mustafi !!!!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Mustafi !!!!!!!!!!!

33'

Strzał zza szesnastki Eriksena i znakomita interwencja Petra Cecha, który wyciągnął się jak struna, żeby wybronić strzał Duńczyka. Na dodatek sędzia nie przyznał Tottenhamowi rzutu rożnego.

32'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Ukarany zostaje Xhaka

31'

Gdyby zliczyć wszystkie ostatnie podania, które dzisiaj nie wychodzą Arsenalowi, to Kanonierzy powinni prowadzić już w tym momencie przynajmniej 2:0 !

29'

Kolejna wspaniała akcja Arsenalu!! Płaskie dogranie Oezila w polu karnym. Doskonałą interwencją popisał się Dier, który wybił futbolówkę na rzut rożny.

27'

Ależ błąd Davinsona Sancheza, który zbyt delikatnie zagrywał piłkę do Llorisa. Z prezentu skrzętnie chciał skorzystać Lacazette , który przegrał jednak sprinterski pojedynek z bramkarzem Tottenhamu.

23'

Mamy okres gry w której zdecydowanie przeważają Kanonierzy. Brakuje jednak ostatniego celnego podania do pełni szczęścia.

20'

Mocne dogranie w pole karne po ziemi przez Bellerina. Futbolówka jednak nie dotarła do adresatów i przeszyła pole karne wzdłuż.

19'

Aleeeż mieli znakomitą szanse Kanonierzy !!!!!

16'

Kwadrans gry za nami. Wciąż czekamy na pierwszą klarowną sytuacje w dzisiejszym spotkaniu.

11'

Coraz lepiej zaczynają sobie poczynać na boisku gospodarze.

6'

Odpowiedź Tottenhamu. Strzał Kanea prosto w Petra Cecha.

5'

Pierwszy groźny strzał w dzisiejszym spotkaniu. Miał szanse na strzelenie swojego siódmego gola Lacazette, który uderzył jednak nad poprzeczką

4'

Jak na razie obie drużyny grają spokojnie i zachowawczo. Żaden z zespołów nie rzucił się do szaleńczych ataków na swojego rywala.

1'

Od środkowej linii rozpoczęli dzisiejszy pojedynek goście.

1'

Gotowi?! Pierwszy gwizdek arbitra! Startujemy !!!

13:26

Piłkarze wychodzą na murawę jeszcze moment i będziemy mogli rozpocząć prawdziwą piłkarską ucztę!!

13:14

Trzeba jednak pamiętać, iż na własnym podwórku podopieczni Arsena Wengera wygrali wszystkie 5 spotkań jakie rozgrywali do tej pory w lidze. Czy Koguty będą wstanie przerwać tą fantastyczną passę? Przekonamy się o tym już za niecały kwadrans !

13:09

Kanonierzy, którzy w poprzedniej kolejce musieli również mierzyć się w meczu na szczycie ( porażka z Manchesterm City 1:3) znajdują się obecnie na 6. miejscu w rozgrywkach mając 19 punktów.

13:08

Faworytem dzisiejszego starcia wydają się być goście, którzy obecnie znajdują się 3. miejsce w tabeli mając na swoim koncie 23 punkty.

13:07

Dzisiejszy mecz sprawi, że senna i nudna popołudniowa sobota zamieni się w pełną najlepszych piłkarskich emocji futbolową ucztę !!!