Koniec spotkania! Puszcza wygrała i ma 1 ligę na kolejny sezon.

86'

Zawadzki zmienił Ryndaka.

87'

Prusak obronił pierwszą próbę Ryndaka, ale wobec dobitki okazał się już bezradny. 2:0!

86'

Jarecki zmienił Bonina.

84'

GOOOOOOL! 2:0, czyli pozamiatane.

81'

Jak podaje klub z Niepołomic na trybunach zasiada dzisiaj 710 widzów.

76'

Autor bramki opuścił murawę. Za niego wszedł Mikulec.

74'

Karbowy w miejsce Mosnikova.

73'

Zamurował bramkę Prusak! Trzecia sytuacja Puszczy na podwyższenie i znowu górą bramkarz z Łęcznej.

68'

Prusak utrzymuje Górnika w grze. Znowu dobra obrona!

58'

Prusak bardzo dobrze broni uderzenie Mikołajczyka. W odpowiedzi Szewczyk, ale już nie tak udanie.

55'

Suchanek zmienił Lebedyńskiego.

46'

Teraz za Uwakwe pojawił się Stępień.

48'

W obu drużynach nie doszło do zmian.

46'

Druga część właśnie się rozpoczęła.

45'

Goście domagali się jeszcze karnego, ale gwizdek sędziego milczy. Pierwsza część zakończyła się. Gospodarzem prowadzą dzięki bramce z rzutu wolnego. Wracamy za kwadrans.

45'

Kartka dla Kasperkiewicza.

42'

Bonin dzisiaj nadzwyczajnie aktywny. Oddał kolejny strzał, ale tak jak poprzedni okazał się on niecelny. Za chwilę koniec pierwszej odsłony.

35'

Bonin bardzo blisko trafienia na 1:1. Zabrakło niewiele!

32'

Zupełnie nieudana próba Łuszkiewicza z rzutu wolnego.

28'

Puszcza się odgryza! Po szybkiej akcji piłka obija boczną siatkę.

25'

Nie ustają ataki przyjezdnych. Tym razem celny strzał oddał Szewczyk.

23'

Strzela Mosnikov, ale broni Staniszewski. Dobra akcja przyjezdnych. Powinno być 1:1.

17'

Kolejna próba zagrania piłki w pole karne Puszczy kończy się interwencją bramkarza.

15'

Za nami kwadrans gry. Puszcza na razie stara się kontrolować to spotkanie.

11'

Skuteczna interwencja Staniszewskiego, który wyłapał piłkę po dośrodkowaniu.

6'

To się dopiero nazywa wejście w mecz. Pierwsza okazja i od razu gol. Bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Mikołajczyk! Urokliwe trafienie

4'

GOOOOOOOOOOOOL! Ależ szybko. 1:0 dla gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu - zaczynamy.

16:55

Ławka Górnika: Podleśny, Komor, Tymiński, Kosznik, Suchanek, Karbowy, Jarecki.

16:54

Ławka Puszczy: Stępień, Kotwica, Drzazga, Mleczko, Zawadzki, Zagórski, Mikulec.

16:46

Pozostał kwadrans do gwizdka sędziego. Zawody poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy.

16:21

A oto jedenastka Górnika. Zawodnicy na niej przedstawieni nie są jednak ustawieni pozycjami:

16:20

Tak graficznie przedstawia się skład Puszczy:

16:19

Po wczorajszym zwycięstwie Stomilu Olsztyn łęcznianie zostali zepchnięci na pozycję spadkową. Mają 32 punkty i aż cztery straty do bezpiecznego miejsca.

16:17

Niewiele ponad pół godziny pozostało do pierwszego gwizdka w Niepołomicach. Puszcza dzisiaj może zapewnić sobie utrzymanie. Wystarczy nawet remis. W przypadku Górnika sytuacja tak kolorowa nie jest.