Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
3 : 0
Chrobry GłogówChrobry Głogów
94'

Koniec meczu! Chojniczanka pewnie pokonuje Chrobrego Głogów aż 3:0. Dubletem popisał się Damian Piotrowski, a jedno trafienie dołożył Jakub Bąk

92'

Było groźnie pod bramką gospodarzy! Janukiewicz jednak dalej zachowuje czyste konto, broniąc groźny strzał. Wcześniej skuteczną interwencją uprzedził Stolca!

90'

Bartosz Frankowski dolicza aż 4 minuty do drugiej odsłony.

89'

A gospodarzom ciągle mało - wolejem na listę strzelców chciał się wpisać Zawistowski. Znacznie się pomylił - posyła piłkę wysoko nad bramką gości.

87'

Wykończenie akcji rodem z Turbokozaka. Bez wysiłku "objechał" Janickiego, po czym kieruje piłkę do pustej bramki!

87'

DUBLET DAMIANA PIOTROWSKIEGO!!!

85'

Wchodzi Jakub za Jakuba, a dokładniej - Biskup za Bąka. Limit zmian wykorzystany.

81'

Boczek góruje w polu karnym po centrze Szczepaniaka. Niebezpieczeństwo zażegnane.

79'

Rzut wolny dla głogowian za faul na Boreckim. Przewinił Paprzycki.

77'

Skuteczna interwencja Janickiego poza "szesnastką". Uprzedza w ostatniej chwili rozpędzonego Podgórskiego.

75'

Za Macieja Górskiego na ostatni kwadrans na murawie melduje się Jacek Podgórski.

69'

Uderzenie Paprzyckiego z ostrego kąta zblokowali głogowianie, ale wobec dobitki Bąka z bliskiej odległości Janicki musi wyciągać piłkę z siatki!

69'

GOSPODARZE PODWYŻSZAJĄ PROWADZENIE! JAKUB BĄK!!!

68'

... a w Chojniczance Sebastian Steblecki zastępuje Emila Drozdowicza.

68'

Za Damiana Kolwalczyka pojawia się Konrad Kaczmarek...

67'

Stolc przecina podanie Pietruszki w pole karne do napastników.

66'

Żółta kartka dla Emila Drozdzowicza za dyskusje z sędzią.

65'

po chwili Napolov znowu w roli głównej. Po dwójkowej akcji z Koną podaje na lewą stronę... do nikogo.

65'

Fila radzi sobie na skrzydle z Napolovem i zapoczątkował kontrę. Jednak zagranie z pominięciem drugiej linii do Górskiego było bardzo anemiczne.

62'

Boczek wybija piłkę z pola karnego po centrze Danielaka. Poprawka zawodnika Chrobrego i znowu pewna interwencja Boczka.

61'

Zagłębie Sosnowiec podwyższa prowadzenie po trafieniu Banasiaka w 63. minucie.

58'

Centra Napolova nie znajduje adresata w "szesnastce" gospodarzy. Tak (niedokładnie) grając trudno zaskoczyć gospodarzy.

19:18

W równolegle toczonym spotkaniu Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Podbeskidziem,

A o 20 kolejne mecze: Miedź Legnica - Pogoń Siedlce i Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów

55'

Gospodarze w komplecie po tym, jak na murawę wrócił Górski.

54'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu u gości. Maciej Kona zmienia Roberta Mandrysza.

52'

Przerwa w grze. Górski potrzebuje pomocy medycznej po starciu z jednym z piłkarzy Chrobrego.

51'

Kowalczyk minimalnie pudłuje! Posyła piłkę tuż obok słupka bramki Janukiewicza!

50'

Pietruszka przerywa akcję Ilkowa-Gołąba wybiciem poza linię boczną.

49'

zblokowany strzał Piotrowskiego wychodzi na rzut rożny. Szybkie rozegranie i uderzenie głową Drozdowicza mija w bezpiecznej odległości od bramki gości.

47'

I od razu pierwsza interwencja Janickiego. Pewnie i spokojnie łapie piłkę po strzale Zawistowskiego z rzutu wolnego.

46'

Na drugą połowę wychodzi Przemysław Trytko kosztem Marcela Gąsiora.

46'

Druga odsłona rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

45'

Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka prowadzi z Chrobrym Głogów po golu Piotrowskiego

43'

Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na Bąku. Janicki pewnie chwyta piłkę.

40'

Siadło i tak senne tempo tego spotkania. Czy bramka strzelona już w 7. minucie przez gospodarzy będzie jedyną w tym meczu?

39'

Napolov w indywidualnej akcji poradził sobie bez problemu z Piotrowskim i Pietruszką. Za to strzał... Posłał piłkę w okolice chorągiewki.

34'

Strzał Gąsiora przelatuje wysoko nad poprzeczką. Większość strzałów piłkarzy Grzegorza Nicińskiego przelatuje w dalszej odległości od bramki Jakuniewicza.

32'

W ciągu niespełna minuty było groźnie pod obiema bramkami! Najpierw podanie Piotrowskiego w stronę napastników wybija Danielak w taki sposób, że zapoczątkował groźną kontrę! W jej finalnej części niebezpieczny strzał broni Janukiewicz!

31'

Za to Bąk przymierzył z woleja. Pomysł dobry, ale wykonanie już dalekie od ideału.

30'

Nieudany strzał Danielaka po akcji w stylu Arjena Robbena. Posłał piłkę obok słupka bramki gospodarzy.

28'

A w Sosnowcu Zagłębie prowadzi już z Podbeskidziem. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się Lewicki

27'

Było groźnie pod bramką Janukiewicza! Uratował swoich kolegów przed utratą gola po główce Stolca z bliskiej odległości!

26'

Górskiemu w roli skrzydłowego udało się wywalczyć rzut rożny. Z dośrodkowaniem radzi sobie obrona Chrobrego.

23'

Drozdowicz na spalonym po zagraniu Zawistowskiego z głębi pola.

21'

Ciekawie zapowiadała się akcja Chojniczanki. Jednak Drozdowicz zagrywa nie w tempo do Górskiego.

18'

Kowalczyk faulowany przez Paprzyckiego ok. 30 metrów od bramki Janukiewicza. Źle rozegrany stały fragment gry i prosta strata.

16'

Przydał się Zawistowski we własnej "szesnastce" przy rzucie wolnym rywala. Bez kalkulacji wybija piłkę na uwolnienie.

12'

Źle rozegrany rzut rożny przez Chojniczankę zapoczątkował kontrę Chrobrego. Byłoby ciekawiej, gdyby Napolov lepiej zagrał do Szczepaniaka.

10'

Próba odpowiedzi przyjezdnych. Napolov nie sięgnął piłki po zagraniu Ilkowa-Gołąba.

10'

Niesieni wsparcie kibiców piłkarze Krzysztofa Brede idą za ciosem. Tym razem Jończy uderza z daleka nad poprzeczką.

7'

Zabójcza kontra gospodarzy! Po bardzo dobrym prostopadłym podaniu Zawistowskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem (Janickim) Piotrowski uderzył płasko z pola karnego po dalszym rogu. Piłka jeszcze odbiła się od słupka!

7'

GOL DLA CHOJNICZANKI! DAMIAN PIOTROWSKI!!!

5'

Było blisko gola dla Chorbrego! Boreckiemu brakowało niewiele, by skierować piłkę do siatki z pola karnego tuż przy słupku. Nie od tej strony, od której by chciał!

4'

Głogowianie domagają się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką Boczka we własnym polu karnym. Sędzia nie widział podstaw do wskazania na "wapno".

3'

W odpowiedzi próba Mandrysza. Uderzył z dalszej odległości daleko od bramki Janukiewicza.

2'

Od razu do ataku rzucili się gospodarze. Drozdowicz ruszył do dośrodkowania Piotrowskiego, ale szybszy był Michalec.

1'

Bartosz Frankowski gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

17:58

Obie "jedenastki" powoli wychodzą na murawę. Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

17:53

Rzut oka na tabelę - liderem jest Miedź Legnica z dorobkiem 56 punktów. Za plecami "Miedzianki" jest Zagłębie Sosnowiec ze stratą czterech "oczek". Za tymi miejscami premiującymi grę w Ekstraklasie jest już ciekawie - Stal, GKS Katowice* i Chojniczanka mają po 50 punktów a Raków, Wigry* oraz GKS Tychy* - po 49. Będzie się działo.

* rozegrane 32 mecze, pozostałe 31

17:46

Za nami 2 z 7 sobotnich spotkań na zapleczu Najlepszej Ligi Świata. GKS Tychy pokonało w Katowicach GieKSę 2:1, a Stomil Olsztyn wygrał właśnie w takim samym stosunku w Suwałkach z Wigrami.

17:43

Rezerwowi Chojniczanki: Grzegorz Wnuk - Maciej Dampc, Hubert Wołąkiweicz, Jakub Biskup, Adam Ryczkowski, Sebastian Steblecki, Jacek Podgórski.

17:40

Postawa Chojniczanki i Chrobrego w ostatnich tygodniach

17:38

Rezerwowi Chrobrego Głogów: Anatoli Gospodinov - Bartosz Machaj, Maciej Kona, Daniel Wojsak, Szymon Nowicki, Przemysław Trytko, Konrad Kaczmarek.

17:35

Walka o miejsca premiujące grę w Ekstraklasie trwa w najlepsze. Kandydatów jest kilku, ale po sezonie w Nice 1 lidze cieszyć się będą w dwóch miastach. By być jednym z nich, trzeba wywalczyć jak najwięcej punktów w trzech ostatnich spotkaniach. Łatwo powiedzieć (czy napisać), trudniej może być z wykonaniem.

Za 25 minut piąta w tabeli Chojniczanka (50 punktów) zmierzy się z dziewiątym Chrobrym Głogów!