Nowak uderza z dystansu, ale Sapela broni!

Gol! Bramka dla Stali! Jakub Arak wyrównuje!

Leandro uderza z dystansu, ale wysoko nad bramką.

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu: Łukasz Garguła melduje się na murawie.

83'

Żółtą kartką napomniany Łukasz Wroński.

82'

Piłka ląduje w bramce Miedzi po strzale głową Kiercza, ale zawodnik Stali sfaulował Sapelę i sędzia nie uznał tego gola.

81'

Janota znowu uderza z rzutu wolnego, ale tym razem prosto w mur.

79'

Bożić napomniany żółtą kartką.

78'

Rzut wolny dla Stali: Janota dobrze uderza, ale Sapela broni piłkę zmierzającą w okienko bramki.

77'

Ostatnia korekta w drużynie Stali: Łukasz Wroński za Banaszewskiego.

73'

Druga zmiana w drużynie gości: Rafał Augustyniak w miejsce Forsella.

72'

Forsell uderza z rzutu wolnego, ale tuż obok bramki!

67'

Zmiana w drużynie gości: Fabian Piasecki w miejsce Marquitosa.

66'

Druga zmiana w zespole Stali: Jakub Arak melduje się na murawie.

66'

Zmiana w drużynie Stali: Szymon Sobczak w miejsce Grodzickiego.

64'

Leandro uderza z rogu pola karnego, ale obok bramki.

63'

Żółtą kartką napomniany Marquitos.

60'

Kolejny kontratak gospodarzy! Zawodnicy Stali mieli przewagę trzech na dwóch, ale Bożić i Purzycki zatrzymali rywali!

59'

Dobra okazja dla gospodarzy! Janota uderza z kilku metrów od bramki, ale piłka po rykoszecie przelatuje nad poprzeczką!

55'

Dobrze zapowiadająca się kontra Stali zatrzymana przez Adu, który wygrał pojedynek z Banaszewskim.

53'

Rzut rożny dla Stali: dośrodkowanie w okolice 11 metra, do piłki najwyżej skacze Kiercz, ale futbolówka po jego strzale mija bramkę.

51'

Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce i próbują skonstruować groźną akcję.

47'

Kontratak gości zakończony dośrodkowaniem z prawej strony, piłkę głową uderza Santana, ale dobrze broni Majecki!

46'

Obie drużyny już na murawie, sędzia rozpoczyna drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Miedź po bramce Forsella prowadzi w Mielcu 0:1.

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

44'

Rafał Grodzicki napomniany żółtą kartką.

40'

Dobry moment zawodników Miedzi, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

36'

Żółtą kartką napomniany Martin Dobrotka.

35'

Marquitos ogrywa dwóch rywali i wystawia piłkę do Forsella na 20 metr przed bramką, a ten nie myli się i uderza tuż obok słupka! 1:0!

35'

Gol! Bramka dla Miedzi! Petteri Forsell daje prowadzenie gościom!

34'

Groźna akcja Miedzi! Bożić dobrze włączył się do akcji ofensywnej, zagrał do Forsella przed szesnastkę, a ten uderza minimalnie obok bramki!

31'

Piątkowski przyjmuje piłkę w polu karnym i pada na murawę podczas pojedynku z przeciwnikiem, ale arbiter nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego.

30'

Obie drużyny próbują dłużej utrzymać się przy piłce, czego efektem jest walka w środku boiska.

28'

Do piłki podchodzi sam poszkodowany, ale jego uderzenie broni Radosław Majecki.

27'

Forsell faulowany tuż przed linią pola karnego, będzie dobra okazja dla przyjezdnych.

22'

Łobodziński decyduje się na strzał z okolicy linii pola karnego, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

18'

Banaszewski otrzymuje piłkę w polu karnym Miedzi, ale nie potrafił dojść do sytuacji strzeleckiej i traci futbolówkę.

15'

Prostopadłe zagranie do Mateusza Gancarczyka, ale ten był na pozycji spalonej.

12'

Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska jednak Bożić daleko wybija piłkę.

12'

Gospodarze ruszyli z kontrą i ostatecznie udaje im się wywalczyć rzut rożny.

10'

Wojciech Łobodziński decyduje się na strzał, ale jego uderzenie zostaje zablokowane przez jednego z obrońców.

7'

Adu zagrywa piłkę w pole karne Stali jednak futbolówka wychodzi za linię końcową.

4'

Gracze Stali próbują prostopadłego zagrania, ale futbolówka ląduje w rękach Łukasz Sapeli.

2'

Petteri Forsell dogrywa piłkę w pole karne Stali, ale Mateusz Piątkowski nie sięga piłki.

1'

Sędzia daje znak, ruszamy! Rozpoczynają gospodarze!

18:59

Zawodnicy wychodzą już na murawę, za chwilę arbiter rozpocznie mecz.

18:47

Przypomnijmy, że Miedź zajmuje pozycję lidera z 44. punktami na koncie. Stal traci do dzisiejszego rywala sześć oczek.

18:45

W bezpośrednim starciu między tymi zespołami w trakcie rundy jesiennej padł bezbramkowy remis.

18:43

Ostatni mecz Stali zakończył się porażką 2:3 z Rakowem Częstochowa. Dzisiejsi gości wygrali swoje spotkanie 0:2 z Drutex-Bytovią.

18:38

Ławka rezerwowych Miedzi: Piotr Smołuch, Rafał Augustyniak, Łukasz Garguła, Fabian Piasecki, Mladen Bartulović, Przemysław Mystkowski, Paweł Zieliński

18:37

Ławka rezerwowych Stali: Rafał Strączek, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski, Przemysław Lech, Jakub Arak, Ziga Skoflek, Łukasz Wroński

18:37

Miedź: Łukasz Sapela, Wojciech Łobodziński, Frank Adu, Marcos Garcia Barreno, Adrian Purzycki, Omar Santana Cabrera, Grzegorz Bartczak, Jani Petteri Forsell, Tomislav Bożić, Kornel Osyra, Mateusz Piątkowski

18:36

Stal: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Josip Soljic, Bartosz Nowak, Dejan Djermanović, Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki

18:34

Witamy i zapraszamy na naszą relację LIVE ze spotkania 23. kolejki Nice 1. Ligi w którym zmierzą się Stal Mielec oraz Miedź Legnica. Pierwszy gwizdek już o 19:00.