Kontuzja Zapolnika! Po uderzeniu z główki upadł na murawę i schodzi z boiska przy asyście lekarzy.

73'

GOOOOOL ZAPOLNIKA Z GŁÓWKI!

73'

Świetny strzał Grzeszczyka z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza obrona Leszczyńskiego!

72'

"Żółtko" również dla Lecha za protesty.

71'

Faul Bucholca blisko pola karnego, za co otrzymał żółtą kartkę.

69'

Strzał z główki Biernata nad poprzeczką!

68'

Groźny strzał Grzesczyka zablokowany przez piłkarzy gości.

65'

Zapolnik bliski wpakowania piłki do pustej siatki, ale "zabrakło" mu nogi i piłka przeleciała przez pole karne.

62'

Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy.

61'

Zamieszanie w polu karnym GKS-u, ale gospodarze ostatecznie wybijają piłkę.

59'

Strzał z dystansu Daniela, ale zablokowany przez defensywę Stomila.

54'

Tanżyna strzela wysoko nad poprzeczką.

51'

Żółta kartka dla Wróblewskiego za faul w środku pola.

49'

Grzeszczyk wparował w pole karne i przejął piłkę. Następnie minął jednego obrońcę i oddał strzał, ale trafił w boczną siatkę.

46'

Pierwsza zmiana w drużynie Stomila!

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Koniec pierwzej połowy. Remis 0:0

41'

Łukasz Kubań wylatuje z boiska! Zaatakował nakładką Wróblewskiego, za co otrzymał drugą żółtą kartkę.

39'

Widać ewidentnie, że mróz nie motywuje piłkarzy do otwartej i szybkiej gry.

33'

Rzut rożny Wróblewskiego łapie Leszczyński.

30'

Kubań dosyć wyraźnie przeszkadzał Wróblewskiemu w wznowieniu gry z autu, za co dostał żółtą kartkę.

29'

Strzał Wróblewskiego spoza pola karnego z problemami łapie Leszczyński.

23'

Blisko gola samobójczego, który dałby prowadzenie dla GKS-u Tychy! Jeden z obrońców Stomila przez przypadek uprzedził swojego bramkarza i prawie umieścił piłkę w bramce.

21'

Wrzutkę z lewej strony Fernandeza wyłapuje Jałocha.

19'

Cóż za parada Jałochy! Siemaszko uderzył z bliskiej odległości, ale bramkarz GKS-u popisał się niesamowitym refleksem.

17'

Na razie sporo mniejszych i większych fauli po obu stronach. Dosyć agresywna gra piłkarzy.

14'

Biernat wywalczył pierwszy rzut rożny dla Tychów.

12'

Lech próbował się przedrzeć lewą stroną ,ale Biernat go zablokował. Sfrustrowany tym faktem Głowacki sfaulował obrońcę GKS-u i dostał żółtą kartkę.

11'

Kamil Zapolnik ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

10'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Stomila, ale ostatecznie piłka została wybita.

10'

Wełnicki fauluje Zapolnika na własnej połowie i dostaje żółtą kartkę.

8'

Gospodarze z pierwszym strzałem, ale piłka wysoko nad poprzeczką.

8'

Kolejna indywidualna akcja Siemaszki w polu karnym tyszan, ale piłka ląduje w rękach bramkarza.

6'

Stomil ponownie wstrzelił piłkę w pole karne GKS-u. Jałocha wyszedł, ale uprzedził go Siemaszko, który był bliski zdobycia gola.

5'

Rzut rożny dla Stomila, piłka wybita.

5'

Wróblewski odebrał piłkę na swojej połowie Siemaszko i wybił piłkę na połowę rywala.

2'

Dośrodkowanie z cornera Lecha zablokowane.

1'

Pierwsze dośrodkowanie Siemaszko, zablokowane - rzut rożny dla Stomila

1'

Mateusz Złotnicki rozpoczyna mecz. Pierwsze podanie dla: gości!

17:36

Stomil Olsztyn na wyjeździe w tym sezonie wygrał tylko 1 mecz i tylko raz remisował. 8 spotkań przegrał.

17:30

W poprzednim, sierpniowym spotkaniu Stomil Olsztyn pokonał u siebie GKS Tychy 2:0.

17:25

Kamil Kiereś wraca do Tychów. Trener Stomila prowadził GKS w latach 2015-2016. To za jego sprawą Trójkolorowi powrócili do I Ligi.

17:23

Obie ekipy nie grały swoich ligowych meczów tydzień temu. Tychy miały zagrać na wyjeździe z Bytovią, zaś Stomil miał podjąć u siebie Ruch Chorzów. Jednak oba obiekty nie poradziły sobie z zimą i były w fatalnym stanie.

17:22

Ławka rezerwowa gości: Skiba, Mosakowski, Sołowiej, Mętlicki, Zając, Karankiewicz, Biedrzycki

17:20

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Igaz, Mańka, Matusiak, Fidziukiewicz, Vojtus, Kaczmarczyk, Piątek

17:19

Pogoda nie rozpieszcza dzisiaj zawodników. Jest wietrznie i mroźnie. Jak widać na zdjęciu, również murawa stadionu w Tychach nie jest w idealnym tanie, ale na pewno wygląda lepiej niż boisko Stomila tydzień temu.

Stadion GKS TYCHY

17:14

Witamy serdecznie na relacji LIVE z meczu 22. kolejki Nice 1 ligi GKS Tychy - Stomil Olsztyn!