Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
19:55

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji z tego spotkania i już teraz zapraszamy na kolejne.

90'

Arbiter kończy spotkanie! Olimpia zdobywa trzy punkty po dwóch bramkach Jazvicia!

90'

Trener Kubicki zostaje wyrzucony na trybuny!

90'

Zmiana w drużynie gospodarzy: Daniel Feruga w miejsce Michalika.

90'

Arbiter dolicza cztery minuty.

89'

Sędzia napomina żółtą kartką Gonzaleza.

88'

Żółtą kartką napomniany Kamil Kurowski.

86'

Michalik dośrodkowuje, a dobrze wykańcza całą sytuację Jazvić! 2:1 dla Olimpii!

85'

Olimpia wychodzi na prowadzenie! Filip Jazvić!

84'

Centra Kamińskiego, ale Stasiak nie sięga piłki.

82'

Ostatnia zmiana w drużynie gości: Sławomir Duda w miejsce Michała Rzuchowskiego.

80'

Zmiana w zespole Olimpii: Matej Podlogar melduje się na boisku. Murawę opuszcza Koval.

79'

Jazvić próbuje zdobyć gola, ale kolejny raz swój zespół ratuje Szromnik!

78'

Zmiana w drużynie gospodarzy: Eusebio Bancessi w miejsce Marcina Kaczmarka.

77'

Michalik uderza, ale kapitalnie broni Szromnik!

76'

Żółtą kartką napomniany Koval.

74'

Zagranie w pole karne, gdzie nastąpiło zamieszanie. Piłka po jednym ze strzałów odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Wróbla, który umieścił futbolówkę w siatce.

74'

Mamy wyrównanie! Łukasz Wróbel!

70'

Zmiana w drużynie gości: Michał Jakóbowski w miejsce Marka Opałacza.

70'

Dalekie wyjście Szromnika zakończone przerwaniem akcji Kaczmarka!

69'

Dośrodkowanie Kamińskiego, ale Jazvić wybija piłkę.

66'

Koval zdobywa bramkę jednak sędzia dopatruje się pozycji spalonej i nie uznaje gola!

64'

Zmiana w drużynie gości: Kamil Adamek za Kamila Wacławczyka.

61'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dochodzi Kamiński i minimalnie pudłuje!

60'

Centra Klimczaka, ale piłkę przejmują obrońcy drużyny przeciwnej.

56'

Koval uderza zewnętrzną częścią stopy, ale Szromnik ratuje swój zespół!

53'

Moment w którym żadna z drużyn nie zagraża przeciwnikowi. Oglądamy więcej walki w środku boiska.

50'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze, ponieważ na boisku leżał Jazvić.

46'

Piłkarze już na boisku, zaczynamy drugą połowę!

45'

Arbiter zakończył właśnie pierwszą część spotkania.

44'

Wilczyński niecelnie uderza z dystansu.

43'

Kaczmarek przejął piłkę w okolicach środka boiska i zagrał prostopadle do Kovala. Ten nie ruszył do futbolówki, ponieważ myślał, że jest na pozycji spalonej.

40'

Żółtą kartką napomniany Jakub Kuzdra.

38'

Dośrodkowanie Kaczmarka z rzutu wolnego, ale Kamiński oddala zagrożenie.

33'

Obyło się bez zagrożenia. Goście zaczynają od bramki.

32'

Jazvić dogrywa piłkę wzdłuż pola karnego, ale Koval zostaje uprzedzony przez obrońcę i tylko rzut rożny.

31'

Jazvić dośrodkowuje do Kovala, ale ten uderza piłkę nad bramką!

30'

Kamiński próbował wymusić faul po tym jak przegrał pojedynek z przeciwnikiem. Arbiter nakazał kontynuować grę.

28'

Próba dośrodkowania Wilczyńskiego zostaje zablokowana przez Klimczaka

24'

Goście próbują szybko odrobić straty jednak nie potrafią przebić się przez defensywę Olimpii.

20'

Rzut rożny dla gospodarzy, do piłki dochodzi Jazvić. Jego strzał broni Szromnik. Futbolówkę przejmuje Michalik i dogrywa ją do Jazvicia, który już się nie myli! 1:0 dla Olimpii!

20'

Gol dla gospodarzy! Filip Jazvić!

18'

Centra Kamińskiego, ale piłkę wybija Zitko.

15'

Kurowski ogrywa Rzuchowskiego i dośrodkowuje piłkę w okolice dalszego słupka jednak żaden z jego partnerów nie zamknął akcji.

12'

Kaczmarek dogrywa piłkę w pole karnego z rzutu wolnego, ale Szromnik dobrze interweniuje.

9'

Kaczmarek próbuje z dystansu, ale Michał Szromnik na posterunku i pewnie broni.

7'

Groźna akcja gości! Jazvić dośrodkowuje piłkę w pole karne do Kaczmarka, który zgrał jeszcze futbolówkę do Kovala. Ten strzałem głową przeniósł piłkę nad bramką!

3'

Pierwsza akcja gospodarzy, ale Adrian Bielawski za mocno wypuszcza sobie piłkę i od bramki zaczynają goście.

18:01

Drużyny już na murawie, sędzie daje znak! Ruszamy!

17:46

Ostatnie spotkanie tych drużyn odbyło się w sierpniu ubiegłego roku. Lepsi okazali się zawodnicy z Grudziądza, którzy wygrali tamten mecz 0:1 po bramce Mateusza Klichowicza.

17:44

Dzisiejsi gospodarze zgromadzili na ten moment 18 punktów, z kolei goście mają 6 oczek więcej.

17:43

Ławka Drutex-Bytovii: Andrzej Witan, Jakub Wilk, Michał Jakóbowski, Edgaras Żarskis, Kamil Adamek, Maksymilian Hebel, Sławomir Duda

17:43

Ławka Olimpii Grudziądz: Patryk Królczyk, Mario Martinez, Mateusz Klichowicz, Eusebio Bancessi, Daniel Feruga, Matej Podlogar, Michael Olczyk

17:42

Drutex-Bytovia: Michał Szromnik - Wojciech Wilczyński, Michał Stasiak, Łukasz Wróbel, Marek Opałacz, Sebastian Kamiński, Jakub Kuzdra, Michał Rzuchowski, Fran Gonzalez, Kamil Wacławczyk, Janusz Surdykowski

17:42

Olimpia: Wojciech Małecki - Adrian Bielawski, Robert Candrea, Damian Michalik, Kamil Kurowski, Marcin Kaczmarek, Volodymyr Koval, Matic Żitko, Tomasz Wełna, Filip Jazvić, Adrian Klimczak

17:41

Zapraszamy na naszą relację minuta po minucie ze spotkania Olimpii Grudziądz z Drutex-Bytovią Bytów. Pierwszy gwizdek już o 18!