Koniec meczu! Pogoń Siedlce - Stal Mielec 1:2!

Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

Arkadiusz Górka zmienił Maksymiliana Banaszewskiego.

87'

Mateusz Gancarczyk został ukarany żółtą kartką.

86'

GOOOOOOL! Dariusz Zjawiński strzelił kontaktową bramkę! Napastnik Pogoni wykorzystał dogranie Płachety i trafił do siatki!

83'

Stal rzuca wszystkie swoje siły do ataku!

78'

GOOOOOOL! Jakub Arak podwyższa prowadzenie Stali Mielec! Napastnik gości znalazł się w dobrej sytuacji i płaskim uderzeniem pokonał Misztala!

76'

Przemysław Płacheta zmienił Dominika Kuna.

73'

Pogoń przeszła do ataku pozycyjnego i dąży do zdobycia wyrównującej bramki. Stal cofnęła się na własną połowę i czeka na kontrataki.

69'

Piotr Marciniec zmienił Michała Janotę.

67'

Grzegorz Tomasiewicz zmienił Andrzeja Rybskiego.

64'

GOOOOOOOOL! Bartosz Nowak otwiera wynik spotkania! Pomocnik Stali najlepiej odnalazł się pod bramką Pogoni i dobił uderzenie swojego kolegi! 1:0 dla Stali Mielec!

63'

Szymon Sobczak zmienił Josipa Soljicia.

63'

Michał Janota z rzutu wolnego trafił w..poprzeczkę! Wielkie szczęście gospodarzy!

61'

Tym razem żółta kartka dla Macieja Wichtowskiego.

59'

Jakub Szrek zmienił Damiana Świerblewskiego.

54'

To powinna być bramka dla Stali! Do dośrodkowania najwyżej wyskoczył Krzysztof Kiercz, ale piłka zatrzymała się na słupku!

51'

Josip Soljić został ukarany żółtą kartką.

49'

Pierwszy strzał w drugiej połowie meczu - Jakub Arak popisał się dobrym uderzeniem głową, ale Misztal był na posterunku!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec I połowy. Pogoń - Stal 0:0.

45'

Dawid Polkowski został ukarany żółtą kartką.

45'

Do regulaminowego czasu gry została doliczona jedna minuta.

42'

Znowu próbował Świerblewski, ale piłka znacznie minęła bramkę gości.

38'

Odpowiedź Stali! Bartosz Nowak znalazł się w dobrej pozycji i przymierzył z dalszej odległości, ale Misztal popisał się dużymi umiejętnościami!

35'

Kolejny raz szczęścia szukał Świerblewski, ale tym razem jego uderzenie było zbyt słabe i Majecki spokojnie złapał piłkę.

31'

Sędzia podjął kilka kontrowersyjnych decyzji i upust swoich emocji dał trener Zbigniew Smółka. Paweł Pskit przerwał zawody i upomina szkoleniowca Stali.

28'

Pogoń wyszła z kontratakiem - Świerblewski zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale Majecki tylko w sobie znany sposób obronił to uderzenie!

25'

Obraz meczu powoli się zmienia. Teraz to Stal dłużej utrzymuje się przy piłce i powoli zaczyna dyktować warunki.

21'

Kapitalna okazja dla Stali! Goście w końcu groźnie zaatakowali i w wyśmienitej sytuacji znalazł się Bartosz Nowak, ale jego uderzenie z kilku metrów obronił Misztal!

19'

Ładna akcja Pogoni. Świerblewski minął obrońcę i dograł do Rybskiego, a ten wystawił piłkę Zjawińskiemu, ale napastnik Pogoni uderzył nad bramką!

17'

Michał Janota musiał uciec się do faulu i w ten sposób powstrzymał Dariusza Zjawińskiego.

14'

Podopieczni Dariusza Banasika dłużej utrzymują się przy piłce, ale rozgrywają ją głównie w środku pola.

12'

Nowak ruszył prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie okazało się zbyt mocne i poszybowało nad bramką Misztala.

10'

Gra się uspokoiła. Obie drużyny nie otwierają się, ponieważ boją się kontrataków. Pogoń po dynamicznym początku wyraźnie spuściła z tonu.

7'

Andrzej Rybski przesadził z ostrością i słusznie został ukarany żółtą kartką.

6'

Świetny początek gospodarzy, którzy raz po raz atakują bramkę Stali. Tym razem centymetrów zabrakło Rybskiemu, aby wbić piłkę do siatki gości!

4'

Pogoń miała rzut wolny z prawie 40 metrów. Do piłki podszedł Meik Karwot, ale jego uderzenie minęło bramkę gości.

2'

Josip Šoljić zdecydował się na uderzenie, ale Misztal nie miał problemów z obroną tego strzału.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

16:53

W poprzedniej kolejce Pogoń przegrała z Wigrami 0:2, a Stal wygrała z Górnikiem Łęczna 1:0.

16:46

Sędziowie:Paweł Pskit - Piotr Szubielski, Paweł Smyk (Łódź)

16:41

Z mieleckiego obozu dobiegają dobre wieści kadrowe. – Przemek Lech trenuje na pełnych obciążeniach. Wrócił do nas Łukasz Wroński, on i Waldek Gancarczyk trenują już indywidualnie z piłką. Czekamy jeszcze na Krystiana Getingera, który przechodzi rehabilitację. Za 2-3 tygodnie będzie mógł wrócić do zajęć z piłką – relacjonuje trener Smółka.

Dodaje jednak, że to kwestia przyszłości, a teraz wszyscy zajmują się wyłącznie wyjazdem do Siedlec. – Jak powiedziałem zespołowi: 1/15 pokonana, teraz przed nam 1/14 i na tym musimy się skupiać – podkreśla Zbigniew Smółka.

16:34

Pogoń to wyjątkowo niewygodny rywal dla Stali Mielec. Dość powiedzieć, że od 2013 roku oba zespoły mierzyły się ze sobą pięć razy. Cztery razy lepsza była Pogoń, a raz (we wrześniu 2013 roku) padł remis.

16:31

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stal - Pogoń 2:3 (1 Liga, 23.08.2017) Stal - Pogoń 1:2 (1 Liga, 04.06.2017) Pogoń - Stal 1:0 (1 liga, 23.11.2016)

16:24

16:22

16:16

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Pogoń Siedlce - Stal Mielec!