Miedź LegnicaMiedź Legnica
2 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
22:38

W drugiej połowie Wigry opadły z sił co skrzętnie wykorzystali gracze gospodarzy! Tym samym umacniają się na pozycji lidera!

94'

Koniec meczu! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

93'

Dobry płaski strzał Gąski, jednak piłka minimalnie mija słupek!

88'

Kornel Osyra mógł ustrzelić dublet, ale jego strzał głową minimalnie mija słupek bramki Wigier.

87'

Indywidualna akcja Mystkowskiego! Już się wydawało, że młody pomocnik straci piłkę, ale udało mu się wywalczyć rzut rożny!

85'

Mladen Bartulović pojawia się w miejsce Omara Santany.

84'

Kornel Osyra po mały zamieszaniu w polu karnym pakuje piłkę z bliskiej odległości! Wigry na kolanach!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kornel Osyra na 2:0!

81'

Bardzo słabe uderzenie Spychały. Sapela obroniłby to z zamkniętymi oczami.

80'

Daniel Kruczyński wyciąga żółty kartonik i pokazuje go Frankowi Adu Kwame.

78'

Robert Dadok zmienia Mariusza Rybickiego.

77'

Mateusz Piątkowski świetnie odnalazł się w polu karnym i precyzyjnym strzałem głową pokonuje bramkarza rywali!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Piątkowski zdobywa bramkę!

75'

Przemysław Mystkowski wchodzi, a Marquitos schodzi.

74'

Piłka po strzale Augustyniaka wpada do bramki, ale wcześniej sędzia liniowy pokazuje pozycję spaloną.

72'

Na razie sypią się tylko żółte kartki. Tym razem ogląda ją Patryk Klimala.

70'

Omar Santana uderza na bramkę i piłka ląduje wysoko ponad bramką.

69'

Adrian Purzycki zostaje ukarany żółtą kartką.

66'

Rafał Augustyniak pojawia się na murawie w miejsce Petteriego Forsella.

65'

Hieronim Zoch broni zarówno strzał Forsella jaki dobitkę Konrada Osyry!

64'

Patryk Sokołowski ukarany żółtym kartonikiem.

62'

Siergiej Pilipczuk wchodzi w miejsce Laurentiu Lorgi.

60'

Mateusz Radecki ładnie ograł przeciwnika, ale nikt nie zdołał dobić futbolówki.

55'

Petteri Forsell w pole karne, lecz Marquitos nie potrafił dopaść do futbolówki.

53'

W drugiej połowie zrobił się nam mecz walki. Na razie zawodnicy obu drużyn częściej w walce fizycznej niż piłkarskiej.

49'

Tomislav Bożić zapędził się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia.

46'

Obie drużyny przystępują bez zmian do drugiej części meczu! Czekamy na bramki w tym meczu!

21:34

Pierwsza połowa niezła, ale przez stan nawierzchni ciężko o ładną grę z obu stron. Brakuje trochę dokładności zarówno jeżeli chodzi o podanie jak i strzały na bramkę. Widzimy się za 15 minut!

47'

Koniec pierwszej części tego meczu!

45'

Marquitos zagrał piłkę w pole karne, ale Piasecki nie zdołał do niej dopaść.

44'

Już obie drużyny wyczekują gwizdka kończącego pierwszą część meczu.

40'

Dobre wstrzelenie piłki przez Piaseckiego, ale znowu na posterunku stoją stoperzy Wigier.

36'

Mateusz Żyro bardzo dobrze asekurował Zocha, który bez sensu wyszedł poza pole karne.

33'

Forsell z dystansu, jednak zdecydowanie obok słupka.

29'

Artur Bogusz mocno i niecelnie. Zdecydowanie zabrakło celności.

26'

Mateusz Spychała ukarany żółtą kartką.

24'

Patryk Klimala zablokowany. Miał szansę na dobry strzał.

20'

Dobre uderzenie Damiana Gąski i piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki Miedzi.

19'

Rzut wolny dla Wigier tuż sprzed pola karnego rywala.

17'

Nieudana przewrotka Radeckiego. Łukasz Sapela spokojnie złapał piłkę.

14'

Piątkowski versus Zoch! Tym razem górą golkiper gości!

11'

Artur Bogusz wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie Patryk Klimala mógł uderzyć na pustą bramkę, ale minimalnie nie zdążył!

10'

Marquitos uderzył z bardzo ostrego kąta, ale gdyby nie blok Mateusza Żyro to mogłoby być groźnie!

7'

Marquitos czekał na piłkę zagraną przez Piąkowskiego, ale uprzedził go jeden z zawodników Wigier.

4'

Mateusz Piątkowski próbował urwać się defensywie rywala, ale mocno przeszkodziła mu nawierzchnia i był gracz Jagiellonii traci piłkę.

1'

Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

20:43

Oba zespoły już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

20:38

Mecz się odbędzie mimo wręcz fatalnych warunków atmosferycznych. Pada bardzo mocny śnieg i na pewno nie będzie to korzystne dla Wigier, które lubią grać piłką po ziemi. Jaki to będzie miało wpływ na wynik tego spotkania? Przekonamy się już za nieco ponad 2 godziny!

20:35

20:31

Chociaż Wigry Suwałki nie są faworytem do awansu to od jakiegoś czasu wykonują świetną robotę. Drużyna z województwa podlaskiego nie przegrała od 1 października! Czy Miedzi uda się przerwać tą świetną serię?

20:28

20:26

Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski!

20:25

Fanów I ligi czeka nie lada gratka! Liderująca w tabeli Miedź Legnica gościć będzie na własnym stadionie Wigry Suwałki, którzy znajdują się w znakomitej formie! Kto dziś wygra!?