Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 2
GKS KatowiceGKS Katowice
90'

Koniec meczu! Mimo zaciętych ataków piłkarzy Chojniczanki, to GKS Katowice wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.

90'

GOOOOL! WOJCIECH KĘDZIORA!

85'

Spokojnie przeprowadzona zmiana przez GKS. Mokwa w miejsce Kalinkowskiego.

82'

To koniec meczu dla Piotra Kieruzela! Druga żółta kartka ląduje na konto obrońcy gospodarzy, którzy mają coraz mniejsze szanse na osiągnięcie dobrego wyniku w tym meczu.

80'

Krzysztof Brede stawia wszystko na jedną kartę. Jakub Biskup pojawił się w miejsce w Karola Fili.

79'

Puszczają nerwy gospodarzom! Sebastian Steblecki ukarany kartką.

77'

Mikołajczak uderza z niedaleka! Po raz kolejny świetnie broni Abramowicz!

71'

Czas na doświadczenie! Wojciech Kędziora zastąpi Grzegorza Goncerza.

70'

Mikołajczak w miejsce Podgórskiego.

68'

Kolejna kontrowersja! Tym razem zawodnik GKS-u dotknął w polu karnym piłki ręką! Sylwester Rasmus znów nie używa gwizdka.

65'

Akcja Ryczkowskiego z Pietruszką. Ten drugi wpadł w pole karne, ale niecelnie uderzył.

64'

Ofensywna zmiana w Chojniczacne: Emil Drozdowicz zastąpi Pawła Zawistowskiego.

62'

Czy to już chwila na kradnięcie czasu? Kamil Słaby przeszkadza bramkarzowi we wznowieniu gry i ogląda kartkę.

57'

Niezbyt groźna piłka w stronę Goncerza pada łupem Kieruzela. Obrońca Chojniczanki nie potrafił sobie poradzić z kozłującą futbolówkę i na raty wybił piłkę na aut.

54'

Od kilku minut możemy oglądać jeden obrazek: wrzutka któregoś ze skrzydłowych Chojniczanki i albo dośrodkowanie pada łupem bramkarza, albo piłkę wybijają obrońcy.

49'

Aj! To była akcja na remis! Kombinacyjna akcja gospodarzy, wrzutka na głowę Górskiego, który z pięciu metrów trafia prosto w bramkarza!

47'

Zawistowski dośrodkował w pole karne, Tomasz Podgórski przedłużył je w pole karne, lecz najwyżej wyskoczył Abramowicz.

46'

Zaczynamy II połowę!

45'

Przerwa.

44'

Goście poczuli wiatr w żaglach! Teraz to oni zdecydowanie atakują. Tym razem mocny strzał Goncerza poszybował daleko od bramki.

42'

Pomocnik gości zdecydował się na strzał z 16 metrów, futbolówka leciała nisko nad ziemią i Radosław Janukiewicz nie był już w stanie wybronić tego uderzenia! Znakomita końcówka GieKSy w pierwszej połowie.

40'

GOOOOOOOL! ADRIAN BŁĄD!

32'

Oba zespoły nie kwapią się do zdecydowanych ataków, stąd oglądamy dużo walki w środku pola.

30'

Spokojne, żeby nie powiedzieć nudne, pierwsze 30 minut meczu

29'

Fila spróbował samodzielnie przebrnąć przez defensywę gości, jednak są znakomicie dysponowani. Podgórski po chwilę poprawia dośrodkowanie, ale futbolówka wylądowała na aucie.

26'

Bartłomiej Kalinkowski odgrywa się zawodnikowi Chojniczanki. Tym samym ogląda kartkę.

17'

Seria rzutów rożnych gospodarzy nie zakończyła się golem.

15'

Paweł Zawistowski wybija piłkę z pola karnego, jednak zawodnicy GKS-u dopatrzyli się zagrania ręką. Sędzie niewzruszony każe kontynuować grę.

9'

Kieruzel otrzymuje żółtą kartkę.

8'

Główka Kieruzela. Zagrożenie oddalają rywale.

7'

Steblecki! Uderzenie z woleja zawodnika gospodarzy zmierzało w okno bramki, ale znakomicie broni Abramowicz

5'

Zawistowski próbował zagrać prostopadłą piłkę za plecy obrońców, ale czujność zachował Abramowicz.

3'

Podgórski upomina się o piłkę, ale nie dociera do niego długie podanie.

2'

Rzut wolny dla gości, po którym Adrian Błąd oddaje groźny, aczkolwiek niecelny strzał. Od bramki rozpocznie Janukiewicz.

1'

Spotkanie rozpoczął GKS, ale szybko traci piłkę na rzecz gospodarzy.

19:01

Zaczynamy!

18:58

Zawodnicy są już na murawie.

18:55

Boisko opustoszało, a to znaczy, że niebawem zawodnicy wyjdą już w oficjalnych trykotach.

18:54

Ławka rezerwowych gospodarzy: Wnuk, Lisowski, Jończy, Biskup, Danielewicz, Drozdowicz, Mikołajczak

18:54

Ławka rezerwowych gości: Wierzbicki, Mandrysz, Midzierski, Mokwa, Kędziora, Foszmańczyk, Kędziora

18:51

GKS w 24 meczach zgromadził 40 punktów i zajmuje 7. miejsce. Chojniczanka ma tyle samo rozegranych spotkań – 41 punktów i 5. miejsce. Drużyny, które zajmują miejsca premiowane awansem to Miedź Legnica (26 meczów, 48 pkt) i Chrobry Głogów (25/43)