Hubert Adamczyk został złapany na pozycji spalonej.

Piotr Marciniec zmienił Josipa Soljicia.

84'

Długie zagranie w kierunku Banaszewskiego, ale gracz Stali nie opanował piłki.

82'

Ante Vukusić wpakował piłkę do bramki Stali, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej i przerwał grę!

80'

Tomasz Wełna został ukarany żółtą kartką.

79'

Świetna interwencja Patryka Królczyka, który obronił uderzenie Jakuba Araka z ostrego kąta!

76'

Na uderzenie zdecydował się Tomasz Wełna, ale piłka znacznie minęła bramkę strzeżoną przez Małeckiego.

75'

Olimpia coraz mocniej naciska na Stal, ale dobrze obroną kieruje Krzysztof Kiercz.

72'

Tomasz Swędrowski zmienił Bartosza Nowaka.

71'

GOOOOL! Bramka samobójcza Josipa Solijicia! Szykuje się bardzo ciekawy ostatni fragment meczu!

70'

Zmiana w drużynie gospodarzy: Matej Podlogar wchodzi na boisko, a opuszcza je Eusebio Bancessi.

69'

Bardzo mocne uderzenie Soljica, ale kapitalnie interweniuje Królczyk!

68'

Martinez napomniany żółtą kartką.

66'

Feruga zagrywa w pole karne, ale Majecki pewnie łapie piłkę.

61'

Łukasz Wroński melduje się na murawie.

60'

Banaszewski uderza z dystansu, ale kolejny raz broni Królczyk.

58'

Janota otrzymuje podanie przed pole karnego i strzela z pierwszej piłki, ale dobrze interweniuje Królczyk.

56'

Obyło się bez większego zagrożenia.

55'

Martinez faulowany tuż przy linii pola karnego, będzie dobra okazja do uderzenia.

51'

Adamczyk uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki.

51'

I gol kontaktowy! Zdobywcą bramki Hubert Adamczyk!

48'

Arak decyduje się na strzał, ale piłka przelatuje nad bramką.

47'

Ciechanowski centruje w szesnastkę, ale Małecki łapie piłkę.

47'

Eusebio prostopadle zagrywa do Vukusicia ale dobrze reaguje Małecki.

46'

Od początku drugiej połowy oglądać będziemy Daniela Ferugę, zmienia on Marcina Kaczmarka.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45'

Arbiter gwiżdże ostatni raz i zaprasza zawodników na przerwę. Stal prowadzi w Grudziądzu 0:2 po bramkach Banaszewskiego i Araka.

40'

Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne, ale bez większego zagrożenia.

40'

Soljić uderza zza pola karnego, futbolówka odbija się od jednego z przeciwników i goście mają rzut rożny.

35'

0:2! Jakub Araka podwyższa prowadzenie Stali!

31'

Jakub Arak zagrywa do Banaszewskiego w szesnastkę, a ten pewnym mocnym strzałem pokonuje bramkarza Olimpii.

31'

Gol dla Stali! Goście prowadzą po bramce Maksymiliana Banaszewskiego!

27'

Skoflek w próbie indywidualnej akcji, ale zostaje zatrzymany przez Zitko.

23'

Kaczmarek centruje w pole karne, ale pewnie łapie Majecki.

21'

Skoflek w indywidualnej akcji, ogrywa Kaczmarka jednak ostatecznie wypuszcza sobie za mocno futbolówkę, która wychodzi za linię końcową.

20'

Kamil Kurowski uderza z dystansu, ale dobrze broni Majecki.

18'

Krzysztof Kiercz napomniany żółtą kartką.

13'

Jazvić decyduje się na strzał jednak jego uderzenie zostaje zablokowane.

10'

Vukusić próbuje indywidualnej akcji jednak zostaje powstrzymany przez Majeckiego, który daleko wybija futbolówkę.

9'

Walka o górną piłkę, Tomasz Wełna faulowany.

8'

Vukusić zagrywa płasko w pole karne, do piłki zmierzali Martinez i Adamczyk jednak przeszkodzili sobie nawzajem i żaden z nich nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

5'

Początek meczu spokojny, bez zagrożenia pod żadną z bramek.

1'

Sędzia daje znak, ruszamy!

18:44

Stal zajmuje aktualnie 5. lokatę z dorobkiem czterdziestu trzech punktów, piłkarze Olimpii bronią się przed spadkiem i są na 15. pozycji z dwudziestoma czterema oczkami na koncie.

18:43

W meczu rundy jesiennej lepsza okazała się Stal, która zwyciężyła 1:0 po bramce Djermanovica.

18:42

Gospodarze przegrali swój ostatni mecz 0:1 z Chojniczanką, a piłkarze z Mielca zremisowali 2:2 z Odrą Opole.

18:36

Stal Mielec: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Rafał Grodzicki, Dominik Sadzawicki, Bartosz Nowak, Josip Soljic, Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Ziga Skoflek, Jakub Arak

Rezerwowi: Rafał Strączek, Tomasz Swędrowski, Przemysław Lech, Kacper Sadłocha, Dejan Djermanović, Piotr Marciniec, Łukasz Wroński

18:34

Olimpia Grudziądz: Patryk Królczyk, Kamil Kurowski, Marcin Kaczmarek, Mario Martinez Rubio, Ante Vukusic, Eusebio Gomes Bancessi, Hubert Adamczyk, Matic Zitko, Damian Ciechanowski, Tomasz Wełna, Filip Jazvic

Rezerwowi: Wojciech Muzyk, Robert Candrea, Volodymyr Koval, Daniel Feruga, Matej Podlogar, Daniel Boateng, Konrad Handzlik

18:32

Witamy i zapraszamy na relację z meczu 20. kolejki NICE 1. Ligi w którym zmierzą się zespoły Olimpii Grudziądz i Stali Mielec. Pierwszy gwizdek już o 19:00.