Koniec meczu!

87'

Szewczyk wywalczył rzut rożny i kradnie cenne sekundy.

84'

Klemenz w polu karnym Puszczy - dośrodkowanie Błąda i minimalnie zabrakło obrońcy GKS-u, by wyrównać.

76'

Dawid Ryndak w miejsce Patryka Fryca.

74'

Ależ blisko był Błąd! Piłka posłana w pole karne nie została przez niego przecięta!

71'

Mateusz Kamiński przerwał groźną akcję gospodarzy. Żółta kartka.

70'

Prokić znów niecelnie dośrodkowuje.

66'

Słomka w miejsce Skrzecza.

62'

Krzysztof Szewczyk zastąpi Żurka na boisku.

59'

Piłka odbiła się od nóg obrońców Puszczy. Szkoda dla Gieksy, bo już czekał na nią Goncerz.

58'

Foszmańczyk w miejsce Zejdlera.

54'

Maciej Wierzbicki broni uderzenie z kilkunastu metrów.

52'

Błąd wszedł z piłką w pole karne, ale została ona wybita.

51'

Skrzecz stara się dośrodkować piłkę w pole karne, ale zostaje zablokowany.

46'

W przerwie doszło do zmiany w zespole gości: Maciej Wierzbicki zastąpił na bramce Mateusza Abramowicza.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

PRZERWA! Katowiczanie jak na razie marnują doskonałą okazję, by powiększyć przewagę nad rywalami w tabeli.

44'

Krzysztof Drzazga odniósł kontuzję. Zastąpi go Maciej Domański.

43'

Staniszewski popełnia błąd! Futbolówkę przejmuje Zejdler, ale niecelnie podaje do Goncerza. Zmarnowana okazja gości.

41'

Lewym skrzydłem próbował Prokić - po raz kolejny niecelnie.

37'

Marcin Stefanik! Bardzo mocne uderzenie z dystansu i tylko świetna interwencja Abramowicza uchroniła GKS od straty drugiego gola!

33'

Kolejna wrzutka z rzutu rożnego, ale tym razem nie ma zagrożenia.

27'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego - najwyżej w polu karnym skacze Bartków, który pewnym strzałem głową pokonuje Abramowicza!

26'

GOOOOOOOOL! MATEUSZ BARTKÓW!

25'

Grzegorz Goncerz wybił piłkę na rzut rożny.

23'

Drzazga próbował posłać cięte dośrodkowanie w pole karne, ale znów lepszy w tej sytuacji był Abramowicz.

18'

Faul na Prokiciu na wysokości pola karnego. To szansa dla gości.

16'

Gospodarze są wręcz zakopanie we własnym polu karnym. Nawet wyprowadzanie piłki do przodu im nie wychodzi. GieKSa jest doskonale ustawiona i tylko czeka na swoją szansę.

12'

Prokić spróbował przyjąć piłkę klatką piersiową i od razu zacząć sprint w pole karne rywali. Popełnił jednak błąd techniczny i arbiter odgwizdał zagranie ręką.

8'

Abramowicz chwyta strzał zza pola karnego.

5'

Adrian Błąd za mocno wrzuca futbolówkę w szesnastkę i łapie ją bez problemu Staniszewski.

3'

Pierwsza groźna akcja gości! Prokić zagrał prostopadle do Skrzecza, który z dosyć ostrego kąta uderza w boczną siatkę! Ostrzeżenie dla gospodarzy.

2'

Rzut wolny dla Puszczy - dośrodkowanie w pole karne, ale piłka nie jest przejęta przez żadnego zawodnika.

17:02

Rozpoczynamy!

16:58

W pierwszym meczu między tymi drużynami padł wynik 2:1 dla GKS-u.

16:42

Ławka rezerwowych gospodarzy: Mleczko, Kotwica, Domański, Mikołajczyk, Ryndak, Nowak, Szewczyk

16:41

Ławka rezerwowych gości: Wierzbicki, Kalinkowski, Midzierski, Mączyński, Foszmańczyk, Kędziora, Słomka

16:39

Katowiczanie w przypadku wygranej wskoczą na fotel lidera Nice 1 Ligi.

16:39

Przed nami starcie pretendentów do awansu z drużyną, która gra w tym sezonie o utrzymanie. Puszcza zajmuje bowiem 13. miejsce w tabeli, natomiast GieKSa jest wiceliderem.