Błąd opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawi się Foszmańczyk.

Szrek zmienił Świerblewskiego.

80'

Zaraz pojawi się na placu Foszmańczyk.

77'

Tomasiewicz wstrzelił futbolówkę przed bramkę Nowaka, ale nikt nie zamknął, akcji.

75'

Cerimagić zastępuje Prokicia.

74'

Misztal wyciął rywala z lewej strony poza "szesnastką".

74'

1355 widzów ogląda mecz z wysokości trybun.

70'

Przed nami ostatnie 20 minut. Czekamy na kolejne bramki.

67'

Bajdur zastąpił Garygę.

67'

Błąd był osamotniony na 25 metrze, ale uderzył wysoko, wysoko nad bramką.

65'

Naprawdę druga część na solidnym, pierwszoligowym poziomie mimo zimna.

64'

Kuliński uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale nie zaskoczył Misztala.

62'

Wichtowski faulował Kędziorę.

62'

W drugiej części siedlczanie oddają sporo strzałów, w przeciwieństwie do pierwszej.

61'

Niecelny strzał Garygi sprzed pola karnego.

60'

Teraz przeważają zawodnicy z Katowic.

59'

Misztal piąstkuje futbolówkę po centrze z rzutu wolnego.

54'

Dobra akcja siedlczan zakończona ciekawym uderzeniem Paluchowskiego.

54'

Fatalna próba lobowania Nowaka przez Polkowskiego.

52'

Żytko głową minimalnie przestrzelił z kilku metrów!

51'

Dosyć żywo poczynają sobie zawodnicy obydwu drużyn. Brakuje klarownych sytuacji bramkowych.

47'

Niecelna próba Paluchowskiego. Piłka wyleciała za stadion.

46'

Rozpoczynają siedlczanie! Gramy, gramy!

46'

Mandrysz zastąpił Skrzecza.

46'

KONIEC! Do przerwy Pogoń remisuję z GieKSą 1:1!

44'

Skutecznie bronią się katowiczanie.

44'

Będzie korner dla miejscowych.

41'

GOOL! Kędziora skuteczny z 11. metra!

40'

Tomasiewicz ukarany.

39'

Karny dla gości!

38'

Miejscowi starają się długo utrzymywać przy piłce.

37'

Indywidualny rajd Skrzecza. Sam zakończył go strzałem, ale to nie była dobra próba.

34'

Midzierski skiksował będąc kilka metrów przed bramką Pogoni!

31'

Zbyt lekki strzał Tomasiewicza z dystansu.

28'

Ofiarnie przed "szesnastką" interweniują miejscowi.

26'

Kąśliwa centra Chyły, to mogło zaskoczyć Nowaka.

24'

Celny strzał Kędziory, ale za lekki by zaskoczyć Misztala.

21'

Pogoniści przejęli inicjatywę w spotkaniu.

20'

To był pierwszy strzał miejscowych w meczu.

18'

GOOL!!! Pewny strzał Tomasiewicza!

17'

Kartka dla winowajcy.

17'

KARNY DLA POGONI!

17'

Będzie korner dla Pogoni.

16'

To nie jest jak na razie porywający pojedynek.

15'

Misztal świetnie interweniuje po uderzeniu Błąda!

13'

Prostopadła piłka do Zjawy, ale szybszy okazał się Nowak.

11'

Ponownie w natarciu Katowice.

10'

Pressing Tomasiewicza się opłacił. Siedlczanie atakują.

8'

Garyga przerwał szybki atak rywali.

8'

Inicjatywa w spotkaniu należy do katowiczan.

5'

Miejscowi prezentują się dziś w biało-niebieskich kompletach. GieKSa natomiast w czarno-żółtych.

4'

Misztal tym razem na raty łapie piłkę po centrze z rzutu rożnego.

2'

Pierwszy korner dla przyjezdnych. Futbolówkę wybijają siedlczanie, którzy ruszyli z kontrą, ale Zjawiński nie zdążył dopaść do niej.

17:01

Od środka rozpoczynają goście! Gramy, gramy!

16:55

Paweł Pskit wyprowadza obie jedenastki!

16:51

W poprzedniej serii gier Pogoń przegrała z Rakowem Częstochowa 0:3, a katowiczanie w Łęcznej ograli Górnik 3:1.

16:47

Ciekawe, czy na siedleckim obiekcie uzbiera się 1000 osób. Jest naprawdę bardzo zimno.

16:28

Ławka rezerwowych GieKSy: Wierzbicki (GK), Goncerz, Foszmańczyk, Cerimagić, Mandrysz, Plizga, Kamiński

16:27

Ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak (GK), Ratajczak, Bajdur, P. Krawczyk, Jegliński, Czarnecki, Szrek

16:25

Zimno, zimno w Siedlcach. Ledwie dwie kreski ponad zerem. Oby piłkarze rozgrzali tych, którzy nie przestraszą się chłodu!

13:59

Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią rywalizacji na siedleckim obiekcie. Pogoń Siedlce - GKS Katowice LIVE! Ta ostatnia sobota...

13:54

Witamy serdecznie! Przed nami cztery, sobotnie mecze 18. kolejki Nice 1 Ligi. Pogoń o godz. 17 podejmie GieKSę! Serdecznie zapraszamy na spotkanie!