Odra OpoleOdra Opole
1 : 0
Stal MielecStal Mielec
14:40

Serdecznie dziękuje za uwagę i już w tym momencie zapraszam na Relację LIVE z meczu Bruk-Bet - Lechia Gdańsk!

14:40

Odra Opole zwycięża po bardzo kiepskim meczu i tym samym wskakuję na fotel lidera Nice 1 Ligi!

93'

Koniec! Sędzia kończy ten mecz!

93'

Michał Janota mimo, że opuścił boisko za dyskusje otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę! Niespotykana sytuacja!

89'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Michał Janota schodzi, a Dominik Sadzawicki wchodzi!

88'

Dobry przerzut do Rafała Niziołka, ale rezerwowy Odry nie dochodzi do piłki.

84'

Kolejna kara indywidualna w tym meczu. Tym razem ukarany Maksymilian Banaszewski.

81'

Szybka, ale dokładna wymiana podań przez zawodników Stali. Piłka dla gospodarzy.

78'

A także Dejana Djermanovicia zmienia Piotr Marciniec.

78'

Podwójna zmiana w ekipie gości. Arkadiusza Górkę zmienia Tomasz Swędrowski.

77'

Mateusz Gancarczyk zbyt mocno z rzutu wolnego i od bramki zacznie Odra.

77'

Kapitan Odry Tomasz Wepa zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

72'

Rafał Niziołek wleciał w pole karne, a Rafał Grodzicki nie zdołał wyhamować i przez to mamy 1:0 dla Odry!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Skrzypczak zamienia karnego na bramkę!

70'

Rzut karny dla Odry Opole! Rafał Niziołek faulowany przez Grodzickiego!

69'

Michał Janota ukarany żółtą kartką.

68'

Krystian Getinger kolejnym zawodnikiem ukaranym zółtą kartką.

65'

Od razu z boiska schodzi również Marcin Wodecki, który nie podwyższy swojego dorobku strzeleckiego. Na murawie melduje się Marek Gancarczyk.

64'

Nie zbyt aktywny dzisiejszego dnia Daisuke Matusi opuszcza boiska, a zmienia go Rafał Niziołek.

60'

Wodecki uprzedzony przez Kiercza! Jego strzał głową mógłby zagrozić Majeckiemu.

59'

Maksymilian Banaszewski wychodzi na świetną pozycję, ale wcześniej sędzia liniowy sygnalizuje ofsajd.

57'

Próba prostopadłego podania Michała Janoty, jednak żaden z jego kolegów nie dobiegł do zagranej piłki.

55'

Kolejne niecelne uderzenie Krystiana Getingera, którymi swoimi próbami próbuje zmotywować swoich kolegów.

51'

Krystian Getinger oddaje zaskakujący strzał z dystansu i piłka o kilka centymetrów mija słupek bramki Odry Opole.

49'

Daisuke Matsui wypuszcza w bój swojego kolegę, ale to Leandro wygrywa z nim pojedynek.

48'

Łukasz Winiarczyk ukarany żółtą kartką.

46'

Zmiana w ekipie Odry. Filipa Żagla zmienia Bartłomiej Maćczak.

46'

No i rozpoczynamy drugą część meczu!

13:35

Nie można powiedzieć, że to widowisko porywa. Winę na pewno ponosi również stan nawierzchni. Spodziewamy się jednak dużo lepszej postawy w drugiej połowie.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę!

44'

Maksymilian Banaszewski świetnie wbiega w pole karne, ale oddaje bardzo zły strzał i piłka leci bardzo wysoko ponad bramką.

42'

Kompletnie bez pomysłu i przygotowania akcji grają obydwie drużyny. Czy w końcu zobaczymy jakąś ciekawą akcję?

38'

Skrzypczak oddaje mocny strzał, lecz znowu dobrze broni Radosław Majecki.

35'

Kolejna akcja Janoty, zakończona strzałem prosto w bramkarza Odry.

31'

Bardzo aktywny jest dzisiaj Michał Janota, tylko że niedokładny. Niecelny strzał byłego gracza Korony Kielce.

29'

Michał Janota fauluje w ofensywnie. Szkoda bo mogła to być groźna akcja gości.

26'

Bardzo sprytne rozegranie rzutu rożnego przez Stal Mielec. Prawie wszyscy atakujący gracze gości stali w polu bramkowym rywala, na szczęście dobrze reaguje bramkarz Odry.

21'

Ależ świetne uderzenie z dystansu Marcina Wodeckiego. Z problemami, ale jednak broni Radosław Majecki.

18'

Radosław Majecki spokojnie broni strzał rywala.

16'

Martin Baran znakomicie przerywa akcję Stali. Mogło być groźnie gdyż już za jego pleców wyskakiwał Dejan Djermanović

13'

Michał Janota marnuje świetną okazję uderzając z rzutu wolnego prosto w mur. Gdyby zrobił to lepiej, mógłby spowodować na prawdę duże zagrożenie dla Tobiasza Weinzettela.

10'

Szymon Skrzypczak bardzo brzydko fauluje swojego rywala. Ma szczęście, że dostaje tylko żółtą kartkę.

9'

Bardzo ciężko rozgrywa się dzisiaj piłkę, która często zatrzymuje się w kałużach wody

3'

Daisuke Matsui dobrze dogrywa z rzutu rożnego, jednak obrona Stali spokojnie radzi sobie z tą sytuacją.

1'

Pierwsza groźna wrzutka Leandro, ale nikt z jego kolegów nie zdołał przeciąć dośrodkowania.

1'

No i rozbrzmiał pierwszy gwizdek! Od środka zaczynają goście!

12:43

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko w specjalnych koszulkach "Waldek trzymaj się!". Koledzy tym samym pozdrawiają poważnie kontuzjowanego Waldemara Gancarczyka.

12:33

Bardzo źle wygląda dzisiaj murawa w Opolu. Przez deszcz nawierzchnia zrobiła się bardzo grząska i będzie na prawdę ciężko grać dzisiaj piłką po ziemi.

12:26

12:21

Od pierwszej minuty zobaczymy dzisiaj Daisuke Matsui. Największy transfer w historii Odry Opole po raz pierwszy wyjdzie w podstawowej 11. Wszyscy jesteśmy ciekawy jak sobie poradzi były reprezentant Japonii.

12:17

Kto dziś urwie 3 punkty!?

12:13

12:10

Niewątpliwie dzisiejszy mecz można nazwać hitem Nice 1 Ligi. Mierzyć się bowiem będzie 4 i 5 drużyna w tabeli. Obie ekipy mają po 17 punktów, ale dzięki lepszemu bilansowi bramek to gospodarze są w tabeli o jedno oczko wyżej.

12:06

Skład Stali Mielec!

12:04

Skład Odry Opole!

12:00

Witam Państwa bardzo serdecznie w to sobotnie południe! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za kilka chwil rozpocznie się mecz Nice 1 Ligi! Odra Opole podejmować będzie Stal Mielec!