Koniec spotkania ! Korona Kielce - Górnik Zabrze 2:2 !

93'

Korona świetnie się broni, wybijając futbolówkę w głąb boiska.

91'

Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry. Zmiana! Olszewski w miejsce Kądziora !

90'

Doliczone 3 minuty do końcowego gwizdka, będzie korner dla gości.

90'

Faul na Wolsztyńskim, drobne przepychanki, Rymaniak ukarany kartką.

87'

Kurzawa teraz nie porozumiał się z Kądziorem, piłka opuściła boisko.

85'

Angulo ukarany żółtą kartką, faulowany jest Rymaniak.

82'

Prostopadła piłka na lewą stronę boiska do Kądziora, ten złapany został na spalonym !

81'

Pierwsza zmiana w ekipie Marcina Brosza, Urynowicz zastąpił Wolniewicza.

78'

Rymaniak wyszedł teraz z kontratakiem, minął trzech rywali ale to jest tylko aut w środkowej strefie boiska.

77'

Korona grając w osłabieniu jest zmuszona do ciągłej defensywy, Górnik szuka kolejnej akcji bramkowej.

75'

Kądzior do Koja - dośrodkowanie w pole karne idealnie na głowę Wieteski i Alomerović bez szans na obronę tego strzału !

74'

GOL !!! Mateusz Wieteska i jest już remis ! 2:2

71'

Korona próbowała wyjść z kontratakiem, Bochniewicz wślizgiem świetnie powstrzymuje Rymaniaka !

69'

GOOL !!! Górnik zdobywa bramkę kontaktową ! Kądzior dośrodkowuje piłkę w pole karne, a głową piłkę do siatki pakuje ....... Ken Kallaste !

68'

Górnik grając w przewadze teraz niemal całą drużyną na połowie rywala, to będzie walka do ostatnich minut !

65'

Jakub Żubrowski dostaje drugą, a w konsekwencji czerwoną kartę za wślizg na Szymonie Matuszku ! Korona Kielce skończy ten mecz w dziesiątkę !

64'

Kurzawa miał jakieś pretensje do arbitra, ten ukarał go żółtą kartką.

64'

Dwójkowy kontratak Możdżenia z Niką Kaczarawą, ten drugi wyszedł na czysta pozycję oko w oko z Loską, początkowo golkiper zdołał to obronić, ale dobitka była już na pusta bramkę !

63'

GOOL !!! Nika Kaczarawa !!

62'

Walka w powietrzu o futbolówkę ostatecznie wybijają defensorzy Korony

61'

Rymianiak teraz fauluje Kądziora i kolejny rzut wolny. Idealna sytuacja na dośrodkowanie.

61'

Akcja gości, Kurzawa w pole do Angulo jego strzał zablokowany.

57'

Faulowany w środku boiska Kądzior, żółtą kartką za to przewinienie ukarany Żubrowski

56'

Ależ teraz zapachniało remisem! Kapitalnie Alomerović broni uderzenie głową Matuszka, a dobitka Koja z 5 metrów od bramki przelatuje nad poprzeczką! To musiał być gol..

54'

Rzut rożny dla Zabrzan !

54'

Kontratak Górnika Zabrze, Angulo dostał prostopadłe podanie w pole karne i w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Alomeroviciem !

50'

Kolejna akcja Górnika, Kurzawa na lewą flankę do Angulo, ten płasko dośrodkowuje w pole karne, nikogo tam nie było !

48'

Zagranie Wieteski na 16 metr do Angulo, Hiszpan zagrał jednak futbolówkę ręką.

45'

Zaczynamy drugą połowę !

45'

A Kiełb Aankoura.

45'

Gardawski zastąpił Cvijanovicia

45'

Dwie zmiany w zespole Korony Kielce w przerwie spotkania.

45'

45+1' Nie było zagrożenia pod bramką, Koj wybija futbolówkę a arbiter kończy tą pierwszą połowę.

45'

45+1' Teraz rzut wolny dla Korony, Cvijanović będzie wrzucał w pole karne.

45'

Pierwsza odsłona tego spotkania potrwa o minutę dłużej.

45'

Dośrodkowanie Damiana Kądziora w pole karne, upada Suarez, faulu jednak nie było.

43'

Wieteska z ogromnej odległości decyduje się na strzał, piłka o dobre kilka metrów mija bramkę.

41'

Sporo dzisiaj goście mieli tych rzutów wolnych, ale żaden z nich nie przyniósł zagrożenia..

40'

Dośrodkowanie Kurzawy ze stałego fragmentu gry, zbyt słabo i wybijają gospodarze.

39'

Możdżeń drasną korkami nogę Angulo, arbiter ukarał go żółtą kartką.

38'

Jest odpowiedź gości ! Angulo z lewej strony pola karnego podaje do niepilnowanego Kądziora, reprezentant polski fatalnie kiksuje.

37'

Aankour wygrał teraz w powietrzu z Suarezem, uderza futbolówkę głową łapie to Loska.

33'

Nika Kaczarawa ukarany żółtym kartonikiem

29'

Ależ teraz było groźnie w polu karnym Górnika ! Strzał Dejmka zza 16 metra, kierunek lotu piłki zmienił Kaczarawa, futbolówka uderza w poprzeczkę! Odgwizdany spalony !

27'

Wrzutka w pole karne, głową uderza Bochniewicz, ale nad poprzeczką.

26'

Każda akcja górnika przerywana jest faulem, tym razem ucierpiał Koj i kolejny rzut wolny dla gości.

24'

Uderzenie z 16 metra Kurzawy, rykoszet i piłka w rękach golkipera Korony.

23'

Przy piłce ciągle utrzymuje się Górnik Zabrze, głównie w środku pola i brakuje konkretów.

20'

Stoper Górnika jest już gotowy do gry.

19'

Leży na murawie Koj, potrzebna pomoc medyczna.

17'

Kurzawa przenosi piłkę nad poprzeczką. Rozpocznie od bramki Alomerović.

17'

Pomocnik zabrzan trafia w rękę Kovacevićia i jeszcze jeden stały fragment gry.

16'

Górnik dalej w natarciu, rzut wolny dla gości a przy piłce jest już Kurzawa.

15'

VAR ! Wolsztyński był na pozycji spalonej, nie ma bramki dla Górnika Zabrze !

15'

Dobra akcja Górnika Zabrze, Wolsztyński zagrywa piłkę głową do Igora Angulo a ten mocnym strzałem daje remis !

12'

Goście, szukają skutecznego ataku, teraz dwójkowa akcja Kurzawy z Kądziorem, Malarczyk wybija na aut.

10'

Zakotłowało się teraz w polu karnym po tym stałym fragmencie gry, defensorzy wybijają futbolówkę i jest aut dla gości

9'

Kądzior szuka dośrodkowania w pole karne, wywalczył korner.

8'

Angulo upada przed polem karnym, arbiter pozostaje niewzruszony !

7'

Rymaniak prostopadłym podaniem znalazł w polu karnym Kaczarwę, napastnikowi gospodarzy zabrakło centymetrów by przelobować Loskę !

6'

Dośrodkowuje w pole karne Kądzior, wypiąstkował to Alomerović !

5'

Atak pozycyjny Górnika, Wolsztyński nabija w prawym narożniku jednego z graczy Korony i rzut rożny !

4'

Świetnie rozpoczyna się to spotkanie dla gospodarzy, Górnicy muszą zacząć atakować, szykuje nam się otwarty mecz !

2'

GOOL !! Cvijanović idealnie przymierza w dolny lewy róg bramki ! Korona już na prowadzeniu !

2'

Pierwsza akcja Korony Kielce, Kaczarawa wpadł z piłką w pole karne i zostaje sfaulowany przez Suareza ! Rzut Karny !

0'

Krzysztof Jakubik gwiżdże i zaczynamy ! Od środka zawodnicy Górnika Zabrze.

20:29

Gospodarze w swoich tradycyjnych pasiastych żółto-czerwonych trykotach, Górnicy zagrają dziś na biało ! Czekamy na pierwszy gwizdek arbitra.

20:27

Piłkarze obu ekip już na murawie, trzeba przyznać, że boisko jest świetnie przygotowane do zawodów. Oby to były tak samo świetne zawody!

20:17

Czas poznać ławki rezerwowych obu ekip!

Korona Kielce: Hamrol, Kecskes, Gardawski, Cebula, Kiełb, Janjić

Górnik Zabrze: Pawłowski, Olszewski, Grendel, Urynowicz, Bartczuk, Gryszkiewicz, Smuga

20:10

20:09

20:07

W ostatniej kolejce gospodarze dzisiejszego pojedynku polegli w Płocku z miejscową Wisłą 0:2, natomiast Górnicy remisując 2:2 podzielili się punktami z Zagłębiem Lubin.

20:05

Witamy Państwa bardzo serdecznie! Punktualnie o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie w ramach 28 kolejki Lotto Ekstraklasy w którym Korona Kielce podejmuje Górnika Zabrze.