Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 2
lechiaLechia Gdańsk
19:55

Świetna historia! Wydawało się, że już Lechia wywiezie 3 punkty, ale Sandecji udało się uratować remis! Lechia znowu obchodzi się ze smakiem. Musi się coś zmienić bo coraz bardziej w Gdańsku widoczne jest widmo grupy spadkowej!

94'

Koniec! Sandecja drugi raz z rzędu remisuje wynikiem 2-2!

92'

Mateusz Żukowski zmienia jeszcze Marco Paixao.

92'

Zamieszanie w polu karnym Lechii wykorzystał Patrik Mraz, który strzałem z woleja pokonuje Dusana Kuciaka!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patrik Mraz daje remis swojej druzynie!

90'

Ależ sprytne zagranie Joao Oliveiry! Prawie przelobował Michała Gliwę strzałem z dalekiego dystansu!

88'

To co nie udało mu się chwilę wcześniej, udało mu się teraz! Znakomity drybling i gracz Lechii pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joao Oliveira!

84'

Joao Oliveira minął kilku rywali, lecz na którymś z kolei się zatrzymał i w posiadaniu jest teraz Sandecja.

83'

Joao Oliveira melduje się na boisku, a zmienia Romario Balde.

79'

Zmiana także w Sandecji. Adrian Danek zmieniony przez Tomasza Brzyskiego.

77'

Zmiana w Lechii. Steven Vitoria zmienia Jakuba Wawrzyniaka.

75'

Plamen Krachunov ukarany żółtą kartką.

75'

Simeon Sławczew bardzo źle kończy akcję swojej drużyny. Od bramki zacznie Gliwa.

71'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Wojciech Trochim schodzi, a w jego miejsce wchodzi Filip Piszczek.

68'

Słabo rozegrany rzut wolny przez graczy Lechii. Stracona okazja na zdobycie bramki.

65'

Świetna powstrzymana akcja przez defensywę gości.

61'

Niepotrzebne pyskówki Aleksandyra Kolewa, która zostaje ukarany żółtą kartką.

60'

Zamieszanie po rzucie rożnym, kończy się.... kolejnym rzutem rożnym dla Lechii. Goście nie pozwalają wyjść z własnego pola karnego swoim rywalom.

58'

Sławomir Peszko faulowany tuż przed polem karnym! Będzie dobra okazja dla graczy z Gdanska!

56'

Patrik Mraz zatrzymuje kontrę Lechii i dostaje żółtą kartkę.

55'

Dobra piłka zagrana w pole karne Lechii, lecz świetnie piąstkuje Dusan Kuciak.

54'

Kolejna dobra akcji Portugalskich braci! Tym razem jednak Marco Paixao uderza prosto w Michała Gliwę. Było groźnie.

53'

Świetnie wymienili kilka podań trójka Peszko - Marco - Flavio. Ten ostatni dostał piłkę przed polem karnym i mocnym, płaskim strzałem pokonuje Michała Gliwę!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Flavio Paixao doprowadza do remisu!

48'

Sławomir Peszko uderzał z ostrego kąta i piłka znacznie mija bramkę rywala.

46'

Wracamy po przerwie! Czekamy na lepsze 45 minut!

18:48

Ciężko coś powiedzieć o tym meczu. Kolew wykorzystał sytuacje i..... to tyle. Na razie ciężko się to ogląda. Trzeba mieć nadzieję, że po zmianie stron będzie lepiej.

47'

Koniec pierwszej części meczu!

47'

Zamieszanie w polu karnym Lechii, ale Małkowski fauluje w ofensywie.

45'

Michał Gliwa bardzo dobrze broni strzał Simeona Sławczewa.

42'

Wymiana kilku podań z pierwszej piłki graczy z Gdańska, kończy się wręcz tragicznym dograniem jednego z braci Paixao.

38'

Flavio nie zdołał dopaść do zagranej piłki i od bramki zacznie Michał Gliwa.

34'

Flavio Paixao oddaje bardzo, ale to bardzo słaby strzał na bramkę. Piłka ląduje na pobliskim polu.

31'

Indywidualna akcja lewym skrzydłem Sławomira Peszki. Reprezentant Polski dośrodkowuje mocno niedokładnie.

27'

Romario Balde pierwszym ukaranym żółtą kartką w tym meczu.

25'

Ojej... Koszmarne dośrodkowanie Aleksandyra Kolewa. Nie chcemy oglądać takich zagrań...

24'

Słabe dośrodkowania graczy Lechii... Bez szans na powodzenie.

21'

Marco Paixao miał znakomitą okazję, ale nie trafia w światło bramki z bliskiej odległości.

20'

Wojciech Trochim za długo zastanawiał się co zrobić w polu karnym rywala i traci futbolówkę.

18'

Patrik Mraz dograł idealną piłkę do Kolewa, który spokojnie posłał ją obok Dusana Kuciaka. Wydawało się, że pomógł sobie ręką, ale nie ma dzisiaj VAR'u, a sędzia główny był pewny swojej decyzji.

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aleksandyr Kolew zdobywa bramkę!

14'

Kapitan Sandecji wrócił na murawę by po chwili znowu upaść. Konieczna jest zmiana. Na murawie melduje się Plamen Krachunov.

11'

Dawid Szufryn mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Czy będzie potrzebna zmiana?

9'

Tragiczne podanie Pawła Stolarskiego.... Coś takiego możemy zobaczyć tylko w Lotto Ekstraklasie.

6'

Gracze gospodarzy spokojnie rozgrywają piłkę z tyłu i nie pozwalają wyżej podejść graczom Lechii.

2'

Adrian Danek oddaje pierwszy strzał tego meczu. Kompletnie nieudany.

1'

Sędzia Paweł Raczkowski dał znak do rozpoczęcia meczu i grają!

17:58

Trwa przywitanie kapitanów, którymi dzisiaj są: Dawid Szufryn po stronie Sandecji i Dusan Kuciak po stronie Lechii Gdańsk!

17:55

17:51

Ostatni mecz z Wisła Płock gospodarze grali już pod nową batutą. Udało się zremisować 2-2, a gra biało-czarnych mogła się podobać. Czy dzisiaj poradzą sobie ze słabą ostatnio Lechią?

17:47

17:44

Sandecja znajduje się aktualnie w trudnej sytuacji. Drużyna czeka na nowego trenera, który przygotuje ich do rundy wiosennej. Na razie szkoleniowcem ekipy z Nowego Sącza jest były asystent Radosława Mroczkowskiego, czyli Janusz Świerad.

17:40

17:39

Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli. Gorzej sytuacja przedstawia się, jeżeli chodzi o gospodarzy. Beniaminek aktualnie zajmuje aktualnie 14 pozycję i porażka może spowodować, że zimę przeczekają w strefie spadkowej...

17:35

Skład Lechii Gdańsk!

17:32

Z tej strony kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam serdecznie na relację LIVE z tego pojedynku!

17:30

Gra Lechii Gdańsk w tym sezonie przypomina rollercoaster. Raz grają świetnie i wygrywają, by później przegrać m.in. z outsiderem ligi - Pogonią Szczecin. Teraz jadą do Niecieczy, aby zmierzyć się z Sandecja Nowy Sącz. Czy podopieczni Adama Owena poradzą sobie z beniaminkiem?