Poniedziałek, 20 listopada 2017, godz. 18:00
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
0 : 0
Korona KielceKorona Kielce
93'

Sędzia kończy to spotkanie. Zagłębie remisuje bezbramkowo z Koroną Kielce. Dziękuje za uwagę. Życzę miłego wieczoru oraz zapraszam na kolejne relacje naszego serwisu.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

85'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu, Tosik za Świerczoka

82'

Matuszczyk widzi drugą żółtą kartkę, w efekcie czerwona i musi opuścić boisko

76'

Zmiana w Koronie, Soriano za Kaczarawe

73'

Żółta kartka dla Jacha

66'

Zmiana w Zagłebiu, Andrzejczaka zmienia Wożniak

65'

Zmiana w Koronie, Górski za Kiełba

63'

Żółta kartka dla Matuszczyka

62'

Zmiana w Zagłębiu, Buksa w miejsce Pawłowskiego

59'

Znakomicie Gostomski! Świerczok wyszedł sam na sam, ale bramkarz w pole wyszedł z pola karnego i wybił piłke

58'

Zmiana w Koronie, Kosakiewicz za Cvijanovicia

57'

Żółta kartka dla Tuszyńskiego, rzut wolny dla Korony

55'

Padolino w wykonaniu Rymaniaka. Doskonała sytuacja dla Korony, Rymaniak wszedł w pole karne, lecz niepotrzebnie próbował wywalczyć rzut karny.

53'

Bardzo dobra sytuacja dla Zagłębia!!! Pawłowski dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Świerczoka, ale piłka przelatuje nad poprzeczką

48'

Żółta kartka dla Guldana za faul taktyczny

46'

Zaczynamy drugą połowę bez zmian. Od środka Zagłębie

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę nie doliczając ani minuty. Wracamy za kilka minut.

45'

Najlepsza sytuacja dla Zagłębia!!! Świerczok wbiegł z piłką w pole karne, ale strzelił w dobrze ustawionego bramkarza

36'

Gorąco pod bramką Korony! obrońca próbował podać do bramkarza, ale.... nie zauważyl że ten wyszedł z bramki. Zagłębie ma rzut rożny

33'

Długie podanie do Cebuli, który zgrywa do Kiełba przed pole karne, ale ten strzela słabo obok bramki

27'

Możdżeń popędził prawą stroną, ale jego dośrodkowanie nie dotarło do adresata i goście mają rzut rożny

18'

Świetne podanie w pole karne do Tuszyńskiego, ale obroncy wybijaja na rzut rożny

16'

Zagłębie wywalczyło pierwszy rzut rożny, a dobrze dośrodkowuje Pawłowski, lecz nikt nie doszedł do strzału

10'

Korona dominuje nad cofniętym Zagłębiem, ale nie ma jeszcze ani żadnego celnego strzału

5'

Widać od początku, że Korona będzie chciała narzucić swój styl i na razie częściej są przy piłce

1'

Od środka rozpoczynają goście!

17:57

Zawodnicy wychodzą już na murawę, a to oznacza, że zaraz zaczynamy!

17:44

Zapowiada się ciekawa konfrontacja, ponieważ Zagłębie nie wygrało od 3 spotkań, zaś Korona jest niepokonana od 7 meczów.

17:29

W ostatniej kolejce Zagłębie przegrało 1:2 z Cracovią, a Korona wygrała 3-0 ze Śląskiem.

17:28

Rezerwowi: Zagłębie Lubin - Hładun, Balić, Mazek, Tosik, Wożniak, Buksa, Żyra Korona Kielce - Alomerović, Barry, Burdenski, Kosakiewicz, Diaw, Soriano, Górski

17:25

Witam oraz zapraszam na relacje live z ostatniego meczu 16 kolejki Lotto Ekstraklasy Zagłębie Lubin vs Korona Kielce