Niedziela, 19 listopada 2017, godz. 15:30
Arka GdyniaArka Gdynia
96'

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne.

96'

Arbiter zakończył właśnie ten mecz. Śląsk przegrywa z Arką na własnym stadionie 1:2.

94'

Rzut wolny dla Śląska w okolicach koła środkowego. Dośrodkowanie Madeja, ale nie było większego zagrożenia.

93'

Kosecki ukarany żółtym kartonikiem.

92'

Kontra Arki, Zbozień dostaje piłkę i próbuje zaskoczyć bramkarza z dystansu, ale futbolówka przelatuje obok słupka.

89'

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Zmiana w drużynie Arki. Grzegorza Piesio zastępuje były piłkarz Śląska – Tadeusz Socha.

86'

Bardzo brzydki faul Mariusza Pawelca. Wejście wślizgiem w postawną nogę Marciniaka i żółty kartonik jak najbardziej zasłużony.

83'

Madej centruje, ale Arkowcy wybijają futbolówkę.

82'

Robert Pich faulowany tuż przy linii bocznej na wysokości szesnastego metra. Będzie szansa dla Śląska.

80'

Mateusz Szwoch decyduje się na strzał, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.

80'

To będzie dobra okazja na podwyższenie wyniku dla Arki. Rzut wolny tuż sprzed pola karnego.

78'

Siemaszko mógł teraz dobić Śląsk, ale przegrał pojedynek z Wrąblem!

79'

Kun wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale zostaje faulowany przez Augusto i sędzia pokazuje mu czerwoną kartkę!

77'

Zmiana w Śląsku. Madej w miejsce Chrapka

76'

Śląsk ciągle atakuje. Chrapek oddał strzał zza pola karnego, ale uderzył minimalnie niecelnie

73'

"Żółtko" na koncie Grzegorza Piesio.

71'

Drugi nieuznany gol wrocławian, a dokładniej Arkadiusza Piecha! Uderzył głową do siatki, ale był spalony!

71'

Pavels Steinbors wyciągnął się jak struna i zdołał musnąć piłkę obok lewego słupka! Główkował Piotr Celeban!

70'

Zdaniem sędziego Michał Chrapek był faulowany przez Mateusza Szwocha. Rzut wolny kilka metrów od prawego narożnika pola karnego.

70'

Rafał Siemaszko zastępuje Rubena Jurado. Przyda się jego wzrost przy dośrodkowaniach z bocznego sektora ;)

68'

Arkowcy chcą szybko wrócić na dwubramkowe prowadzenie. Damian Zbozień strzela z woleja na wiwat.

66'

Napastnik gospodarzy idealnie złożył się do strzału PRZEWROTKĄ! Uderzył po koźle nie do obrony!!!

66'

CO ZA GOL ARKADIUSZA PIECHA! ŚLĄSK ŁAPIE KONTAKT!!!

65'

Mariusz Pawelec w roli skrzydłowego zagrywa piłkę niemal z linii końcowej .Frederik Helstrup wybija na rzut rożny.

64'

Sito Riera powalony na prawej stronie przez Mateusza Szwocha. Nieźle dośrodkował Augusto, ale Igors Tarasovs nie zdołał skierować piłkę w stronę bramki Pavelsa Steinborsa.

63'

I od razu pokazał się Hiszpan. Strrzela z 15 metrów obok prawego słupka bramki gości.

62'

Sito Riera zmienia Kamila Vacka.

60'

Bez zagrożenia.

Po chwili rzut wolny dla Śląska. Pavels Steinbors spokojnie chwyta piłkę.

59'

Tym razem radzą sobie wrocławianie, wybijając piłkę na aut.

58'

Rzut wolny dla gdynian z lewej strony boiska. Mateusz Szwoch ustawia piłkę...

57'

Arkadiusz Piech kieruje piłkę do siatki po ręce bramkarza Arki. Gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną.

54'

Augusto uderza z dystansu wysoko nad bramką Pavelsa Steinborsa. Troszkę pospieszył się z tą decyzją.

52'

Mariusz Pawelec podbija piłkę po dośrodkowaniu Mateusza Szwocha w taki sposób, że na 6. metrze Damian Zbozień główkuje nie do obrony, przy lewym słupku!

52'

GOL! DAMIAN ZBOZIEŃ PODWYŻSZA PROWADZENIE ARKI!!!

51'

Żółta kartka dla Michała Chrapka za faul na rozpędzonym Grzegorzu Piesio. Tym samym nie zagra w następnej kolejce z Zagłębiem Lubin.

49'

Jakub Kosecki wygarnia piłkę zza linii bocznej, ale sędzia puścił grę. Ten się na chwilę zatrzymał i po chwili pognał w stronę pola karnego rywala. Pada przed nim, ale nie było faulu.

48'

Aut dla Arki z lewej strony. Daleki wyrzut i po interwencji obrońców Śląska piłka spada na woleja jednego z gości. W bezpiecznej odległości piłka mija bramkę gospodarzy.

46'

Druga odsłona rozpoczęta!

46'

Patryk Kun będzie grać od początku drugiej połowy w miejsce Szymona Nowickiego.

16:27

Wracamy do Wrocławia, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Śląsk - Arka Gdynia. Po trafieniu do szatni Antoniego Łukasiewicza, który w ten sposób uświetnił swój 99. występ w Ekstraklasie (była też "kołyska" dla Siergieja Kriwca i jego rodziny), goście prowadzą. Co nas czeka po zmianie stron?

16:24

Póki nie jest zakaz handlu ;)

45'

Koniec pierwszej połowy. Po golu do szatni Antoniego Łukasiewicz Arka prowadzi we Wrocławiu ze Śląskiem.

45'

Bardzo dobre dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie na 6. metrze Antoni Łukasiewicz wyskoczył najwyżej i uderzeniem głową "tam, skąd przyszła" pokonuje Jakuba Wrąbla!

45'

GOL DLA ARKI! ANTONI ŁUKASIEWICZ!!!

44'

Mateusz Szwoch w roli prawoskrzydłowego zagrywa w stylu Łukasza Piszczka w pole karne Śląska. Piotr Celeban wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny.

42'

Antoni Łukasiewicz wybija piłkę przed pole karne pod nogi Roberta Picha. Jego strzał zostaje zablokowany. Po chwili Arkadiusz Piech nie miał z "czego" uderzyć" z kilkunastu metrów.

41'

Ustawiony na lewej stornie Marcin Robak dostaje piłkę od Jakuba Koseckiego. Strzela z ok. narożnika pola karnego, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

40'

Robert Pich faulowany na 30. metrze przez Antoniego Łukasiewicza. Wrzutka Michała Chrapka nie znajduje adresata.

38'

Arkadiusz Piech i Marcin Robak złapani na spalonego przy strzale Roberta Picha.

37'

To była najlepsza okazja Arki! Z zabójczą kontrą ruszył Ruben Jurado, który podaje w "szesnastkę" do idealnie wbiegającego Mateusza Szwocha. Ten w sytuacji sam na sam z Jakubem Wrąblem uderza po jego ręce wysoko nad bramką!

36'

Seria dwóch-trzech rzutów rożnych. W ostatnim Ivans Tarasos główkuje anemicznie do "koszyczka" bramkarza Arki.

35'

Po chwili Robert Pich poradził sobie bez wysiłku z Antonim Łukasiewiczem i huknął z pola karnego w stronę bramki! Pavels Steinbors zdołał odbić piłkę przed siebie prosto w Damiana Zbozienia. Futbolówka na jego szczęście poszybowała nad poprzeczką!

34'

Aut dla Arki na wysokości "szesnastki" Śląska. Daleki wyrzut Damiana Zbozienia. Sędzia dopatrzył się faulu jednego z podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego.

33'

Po chwili Arkadiusz Piech podaje nie w tempo do Marcina Robaka. Ten spodziewał się podania do nogi, podczas gry było to zagranie na dobieg.

30'

Przewaga jest znowu po stronie gospodarzy. Arkadiusz Piech uderza obok bramki przyjezdnych.

28'

Teraz szczęścia spróbował Marcin Robak. Uderzeniem z ostrego kąta nie był w stanie zagrozić gościom.

26'

To była najgroźniejsza okazja Śląska! Po rzucie rożnym Piotr Celeban świetnie składa się do strzału głową, ale skutecznie sparował to Pavels Steinbors!

25'

Jakub Kosecki faulowany przez Szymona Nowickiego blisko linii 16. metra. Niskie dośrodkowanie Michała Chrapka wychodzi po rykoszecie na rzut rożny.

22'

Żółta kartka dla Kamila Vacka za ostry, spóźniony wślizg.

21'

W odpowiedzi indywidualnego rozwiązania "szukał" Ruben Jurado. Jedyne co "znalazł", to rzut rożny. Bez zagrożenia po centrach Siergieja Kriwca.

19'

Robert Pich przeniósł się na prawe skrzydło i szybko dostaje podanie od Marcina Robaka. "Złamał" akcję na lewą nogę, by oddać strzał w stronę bramki. Został jednak zablokowany.

18'

Starcie Jakuba Koseckiego z Damianem Zbozieniem. Ucierpiał zawodnik Arki. Krótka przerwa w grze, ale wydaje się, że niebawem będzie mógł wrócić na plac gry.

16'

Michał Marcjanik przecina akcję Śląska wybiciem poza linię boczną. Szybkie wznowienie gry, po którym Jakub Kosecki nie dobiegł do podania w "szesnastce" rywala.

13'

Ajjj... Szymon Nowicki dostaje świetną piłkę na prawej stronie. Wbiega z piłką w pole karne, ale ten za mocno ją sobie wypuścił sobie, co wykorzystał Jakub Wrąbel.

12'

Mateusz Szwoch na lewej stronie podaje do Grzegorza Piesio. Ten decyduje się na strzał z dalszej odległości daleko od światła bramki gospodarzy.

9'

Zakotłowało się pod bramką Pavelsa Steinborsa. Jednak nie udało się zagrozić.

8'

Arkadiusz Piech ruszył do prostopadłego podania z głębi pola. Był na spalonym.

7'

Trochę przypadkowo piłka po zagraniu Augusto trafiła pod nogi Marcina Robaka. Jego strzał blokuje... trzech Arkowców.

6'

Michał Chrapek powinien wyżej posłać piłkę. Tak ta ledwie doleciała do narożnika pola karnego, czyli.. kilka metrów.

5'

Szansa dla Arki do wykorzystania wyrzutu z autu. Bez zagrożenia pod bramką Jakuba Wrąbla i szybka kontra gospodarzy. Arkadiusz Piech został faulowany na lewej flance.

4'

Augusto podłączył się do akcji ofensywnej. Jego centra "przecina" pole karne gości. Początek meczu należy do piłkarzy Jana Urbana.

2'

Po chwili rzut wolny dla wrocławian. Ostro bitą piłkę pewnie wybija Pavels Steinbors. Kontra Arki została przerwana kilka metrów za linią środkową.

1'

Marcin Robak w roli dośrodkowującego w pole karne. Antoni Łukasiewicz wyjaśnia sytuację.

1'

Gwizdek sędziego i pierwszą połowę zaczynają gospodarze!

15:26

Powoli przenosimy się do Wrocławia! Obie "jedenastki" już szykują się do wejścia na murawę!

15:24

Po ponad 3 miesiącach do wyjściowego składu gospodarzy wraca Augusto.