Ostatni gwizdek Tomasza Kwiatkowskiego! Lechia wygrywa aż 3:0!

Flavio łatwo gupi posiadanie w polu karnym rywala

Romario Balde fajnie minął rywali, ale nie zdołał utrzymać piłki w polu.

83'

Nic innego się nie dzieję tylko zmiany. Dominik Furman zmieniony przez Semira Stilicia.

82'

Posypały się zmiany w ekipie gospodarzy. Teraz Patryk Lipski wchodzi, a Simeon Sławczew schodzi.

80'

Romario Balde zmienia Marco Paixao. Nie będzie Hat-tricka Portugalczyka.

79'

Bartłomiej Sielewski ogląda żółtą kartkę.

75'

Kolejna zmiana w Lechii. Sławomir Peszko zmienia, Daniela Łukasika.

74'

Konrad Michalak uderza prosto w ręce Dusana Kuciaka.

73'

Dobra akcja prawą flanką Wisły Płock, ale Błażej Augustyn jest dzisiaj do zatrzymania w swoich interwencjach!

69'

Bardzo pewny w swoich interwencjach jest dzisiaj Błażej Augustyn. Już nie raz powstrzymał dobrze zapowiadającą się akcję rywala.

65'

Jose Kante zmienia Mateusza Piątkowskiego!

63'

Kolejny w tym meczu poważny błąd Kiełpina co próbował wykorzystać Flavio! Tym razem jednak w ostatniej chwili zdołał uratować sytuacje golkiper Wisły.

61'

Flavio Paixao uderza po dośrodkowaniu i uderza w boczną siatkę! Mogło być 4:0!

59'

Igor Łasicki otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi zejść z boiska!

56'

Kolejna dobra akcja Wisły. Jednak co z tego jak nie ma wykończenia.

52'

Na drugą połowę z większym animuszem wyszli gracze Wisły Płock. Na razie jednak nie ma to przełożenia na konkrety.

50'

Grzegorz Wojtkowiak rozpoczyna drugą połowę żółtą kartką.

46'

Zaczynamy drugą część meczu!

46'

Konrad Michalak wchodzi na boisko. W szatni pozostał Giorgi Metebaszwili.

21:26

51'

Koniec pierwszej połowy! Lechia miażdży swojego rywala. Po prostu Marco Paixao robi dzisiaj całą robotę! Czekamy co się wydarzy po przerwie!

48'

Marco Paixao świetnie odnalazł się polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i piłka znowu zatrzepotała w siatce!

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marco Paixao razy dwa!

45'

Aż 6 minut doliczone do pierwszej połowy.

43'

Strzał Rafała Wolskiego był zdecydowanie zbyt lekki. Kiełpin obronił by to nawet z zamkniętymi oczami.

41'

39'

Rafał Wolski pędził w stronę bramki rywala, ale przy starciu z przeciwnikiem stracił równowagę.

38'

Igor Łasicki ogląda żółtą kartkę.

37'

Sędzia wznowił grę i od razu groźne dośrodkowanie posłał Dominik Furman. Nie udało się jednak tego wykorzystać

35'

Kolejna przerwa w grze... Kibice nie przestają używać środków pirotechnicznych.

32'

Wracamy do gry! Czekamy na kolejne świetne akcje!

28'

Sędzia musi na chwilę przerwać spotkanie ponieważ na murawie nie ma widoczności. Kibice odpalili race.

25'

Dobra wrzutka Arkadiusza Recy, ale pewną interwencją popisuje się Dusan Kuciak.

20'

Kolejna dobra akcja braci Paixao. Ku niezadowoleniu kibiców w Gdańsku podanie Marco do Sławczewa kompletnie nieudane.

18'

Świetna kontra gospodarzy. Wymienili kilka podań z pierwszej piłki, a później Flavio dograł idealne podanie na głowę Krasicia! Kiełpin po raz drugi wyciąga futbolówkę z siatki!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Milos Krasić! Lechia wygrywa już 2:0!

16'

Rafał Wolski tragicznie uderza z rzutu wolnego. Była bardzo groźna szansa na zdobycie bramki.

13'

Milos Krasić za mocno odkręcał piłkę od bramki, która wylatuje za linię końcową.

12'

Piłkarze Wisły Płock wpadli w pole karne rywala, lecz przy tym mocno się pogubili i stracili posiadanie.

10'

Błażej Augustyn nie dość, że szybko wrócił do boisko to teraz bardzo pewnie powstrzymuje akcję rywala.

6'

Błażej Augustyn mocno ucierpiał przy zderzeniu z rywalem i potrzebna jest pomoc medyczna.

5'

Igor Łasicki podawał do Seweryna Kiełpina, który popełnia tragiczny błąd! Marco Paixao poszedł za piłką do końca i strzela na pustą bramkę!

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marco Paixao zdobywa bramkę na 1:0!

3'

Pierwszy strzał na bramkę Milosa Krasicia okazał się bardzo nieudany. Od bramki zacznie Seweryn Kiełpin.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze!

20:27

Tomasz Kwiatkowski wyprowadza obie drużyny! Zaraz zaczynamy!

20:23

Lechia po kilku bardzo nieudanych meczach zdołała pokonać w piekielnie ważnym meczu Arkę Gdynia. Zwycięską bramkę w ostatnich sekundach meczu zdobył Flavio Paixao. Czy Lechia zdoła potrzymać dobrą passę?

20:19

Kto zainkasuje dzisiaj 3 punkty!?

20:16

20:11

Obie drużyny ostatnio notują formę zniżkową. Pokazują to statystyki ostatnich 5 spotkań obu drużyn: Wisła Płock - 2 wygrane, 3 porażki. Lechia Gdańsk natomiast: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki.

20:08

Skład Wisły Płock!

20:06

Skład Lechii Gdańsk!

20:02

Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski! Razem z Państwem będę przeżywał emocje związane z tym spotkaniem!

20:00

Jak do tej pory w 16 kolejce Ekstraklasy padły tylko dwie bramki. Nie ma co ukrywać standard wręcz tragiczny. Czy Lechia Gdańsk i Wisła Płock zmienią tą tendencję?