WikipediaSzwecja U-21
22:36

To tyle na dziś, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

22:36

Szwecja nie obroni tytułu mistrza Europy! Polska przegrywa z Anglią 0:3, Polska i Szwecja z pewnością żegnają się z mistrzostwami, Słowacy wciąż czekają!

93'

Ostatni gwizdek sędziego. Słowacja - Szwecja 3:0!

91'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

"Ekstraklasowa" zmiana - Jaroslav Mihalik zmieniony przez Lukasa Haraslina z Lechii Gdańsk.

88'

Na boisku nie dzieje się już nic. Słowacy spokojnie wymieniają podania.

86'

Matus Bero zmieniony przez Laszlo Benesa.

85'

3:0 dla Anglii. Przykre pożegnanie Polski z Euro.

83'

Na boisku w Lublinie nie dzieje się zbyt wiele - możemy więc powiedzieć, że Anglicy mają jeszcze rzut karny.

81'

Wprawdzie Słowacja oddała inicjatywę, ale nadal imponująco się broni. Ten zespół wygląda naprawdę ciekawie, ciekawe, jak poradziliby sobie w półfinale.

79'

Reprezentanci Szwecji walczą jeszcze o bramkę honorową w swoim prawdopodobnie ostatnim meczu na tych mistrzostwach.

77'

Joel Asoro odnalazł się w polu karnym, przejął bezpańską piłkę i groźnie uderzył, zmuszając Adriana Chovana do znakomitej interwencji!

75'

Doskonałe uderzenie obrońcy reprezentacji Słowacji nie dało szans bramkarzowi ze Szwecji, to jest deklasacja!

73'

Lubomir Satka! 3:0 dla Słowacji, piłkarze Pavla Hapala udokumentowali swoją przewagę!

72'

Joel Asoro zastąpił Kristoffera Olssona w ekipie Szwecji.

72'

Jacob Murphy - Polska - Anglia 0:2.

70'

Zmiana w ekipie Słowacji. Pavol Safranko zmienia Adama Zrelaka.

68'

Matus Bero przepchnięty przed polem karnym, ale przy piłce wciąż Słowacja. Cały czas doskonale grają nasi sąsiedzi.

66'

Szwedzi marnują doskonałą szansę na przeprowadzenie skutecznego kontrataku. Przed polem karnym kompletnie pogubił się Niclas Eliasson, który podał futbolówkę do rywala.

64'

Spora kontrowersja - mocne wstrzelenie piłki w pole karne reprezentacji Słowacji trafia w rękę Milana Skriniara, gwizdek sędziego milczy!

62'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Słowaków szybko wybita.

60'

Ładne zagranie piętką w wykonaniu Carlosa Strandberga ląduje w rękawicach Adriana Chovana.

57'

Kerim Mrabti z żółtą kartką za nieprzepisowe potraktowanie rywala przed polem karnym w ataku.

55'

Szwecja próbuje uspokoić grę, powymieniać kilka podań na swojej połowie, ale nie tworzy sobie żadnych groźnych sytuacji.

53'

Mocne dośrodkowanie Słowaków z rzutu rożnego mija wszystkich zawodników w polu karnym i opuszcza boisko przez linię końcową.

51'

Długie, ale jednak zbyt naiwne podanie do środka pola przechwycił Niclas Eliasson, który mimo wszystko nie zdołał odpowiednio szybko dostarczyć piłki do kolegi.

49'

Niclas Eliasson fauluje zbierającego się do wyjścia z kontrą Stanislasa Lobotkę, przy piłce już Słowacja.

47'

Niezłe dośrodkowanie pod bramkę Słowaków, ale jeden ze Szwedów był na wyraźnym spalonym. Decyzja arbitra jak najbardziej słuszna.

46'

...natomiast Muamer Tanković zastąpił Melkera Hallberga.

46'

W przerwie Niclas Eliasson zastąpił kompletnie niewidocznego Pawła Cibickiego...

46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania, piłkę ma Szwecja!

21:45

Wracamy już do Lublina, szykują się zmiany w przerwie...

45'

Koniec pierwszej połowy w Lublinie. Do przerwy Słowacja pewnie prowadzi ze Szwecją 2:0.

45'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę o minutę.

45'

Dośrodkowanie nie przyniosło zagrożenia w polu karnym.

44'

Rzut rożny dla Słowacji, dośrodkowanie zablokowane przez Kristoffera Olssona.

42'

W Kielcach wciąż 1:0 dla Anglii.

40'

Bliski szczęścia Matus Bero! Młody zawodnik uderzał głową z kilku metrów, piłka przelatuje obok słupka!

38'

Stanislas Lobotka po starciu z rywalem miał problemy z oddychaniem. Wyglądało to groźnie, ale na szczęście skończyło się tylko na strachu.

36'

Bardzo odważne wyjście z bramki bramkarza AS Trencin kończy się jego zderzeniem z kolegą, polała się krew, ale golkiper radzi sobie bez interwencji medycznej.

34'

Wreszcie akcja Szwedów! Doskonale interweniuje Adrian Chovan, ale niesamowicie w polu karnym miejsce wywalczył sobie Linus Wahlqvist! Mocny strzał obrońcy jeszcze lepiej obronił golkiper.

32'

Gra została na chwilę przerwana, bowiem z grymasem bólu za kostkę złapał się Milan Skriniar, na szczęście piłkarz Sampdorii wrócił już do gry.

30'

Pierwsza próba Szwedów, ale bardzo mizerna - mocne uderzenie po ziemi Alexandra Franssona trafia w nogi jednego z rywali, który... po prostu je przyjął, ośmieszając strzelającego.

28'

Bezradność reprezentacji Szwecji jest naprawdę zadziwiająca. Nie przypomina ona drużyny, którą znamy z poprzednich spotkań.

26'

Za mocne podanie do Matusa Bero. Piłkarz Trabzonsporu pomagał sobie łokciem, co zauważył sędzia.

24'

Koniec szans Polaków na awans? Znakomita akcja kombinacyjna, doskonałe odegranie w pole karne pod nogi Matusa Bero, ten nie zdołał umieścić piłki w siatce, jego uderzenie celnie dobił zawodnik wypożyczony niedawno do Cracovii!

22'

Co za akcja Słowacji, 2:0! Jaroslav Mihalik!

21'

Szwedzi wciąż bez ani jednej groźnej sytuacji.

19'

Albert Rusnak niespodziewanie poradził sobie z dwoma obrońcami, kombinacyjna akcja naszych sąsiadów kończy się niecelnym strzałem głową po dośrodkowaniu w pole karne.

17'

Aut dla Słowacji po interwencji Egzona Binaku przy linii bocznej.

15'

Odważna próba Matusa Bero z woleja sprzed pola karnego trafiła w obrońcę.

13'

Efektowne zagranie piętą w polu karnym Szwecji, do piłki nie dotarł jednak Jaroslav Mihalik.

11'

Póki co Słowacy znakomicie radzą sobie ze Szwedami, w defensywie są bardzo pewni, do tego szybko przechodzą do ataku.

9'

Jaroslav Mihalik szukał kolejnego dogrania piłki w pole karne w kierunku Alberta Rusnaka, tym razem został bardzo szybko zablokowany.

7'

Kolejna zła wiadomość nadchodzi z Kielc. Demarai Gray daje Anglii prowadzenie pięknym strzałem zza pola karnego.

6'

Głębokie dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłka trafia na głowę ustawionego przy słupku Martina Chriena, który zaskoczył bramkarza doskonałym uderzeniem!

5'

Gol! Martin Chrien strzałem głową daje Słowakom prowadzenie!

5'

Świetna akcja Alberta Rusnaka, pomocnik atakuje środkiem pola i uderza mocno na bramkę, piłka po rykoszecie wylatuje na rzut rożny!

4'

Ostry faul Roberta Mazana na Carlosie Strandbergu przy linii środkowej nie umknął sędziemu. Piłka dla Szwecji.

2'

Lewym skrzydłem przedarł się Alexander Fransson, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego wobec przytomnej interwencji słowackiego obrońcy.

1'

[/b]...i zaczynamy mecz, piłkę ma młodzieżowa reprezentacja Słowacji![/b]

20:43

Jeszcze tylko losowanie stron...

20:39

Czas na hymny narodowe obu krajów.

20:39

Reprezentacje Słowacji i Szwecji pojawiają się na murawie stadionu w Lublinie!

20:38

Piłkarze już ustawieni w tunelu!

20:34

Zarówno Słowacja jak i Szwecja w swoich dotychczasowych spotkaniach pokazały się z dobrej strony. Słowacy wygrali z Polakami, a następnie po niezłym starciu przegrali z Anglią, Szwecja podzieliła się punktami z Anglią i Polską, choć oba mecze mogła (a raczej powinna) wygrać.

20:31

Jeśli chodzi o polskie wątki w tym meczu, to w ekipie Słowacji w pierwszym składzie zagrają dziś znani z występów w Ekstraklasie Robert Mazan i Jaroslav Mihalik. Szwedów w wyjściowej jedenastce reprezentuje Paweł Cibicki.

20:26

Mecz odbędzie się na stadionie w Lublinie, gdzie każda z drużyn grała już po jednym spotkaniu.

20:22

Będziemy oczywiście na bieżąco informować o wyniku meczu Polski z Anglią.

20:16

Jak wiadomo, jednym z czynników koniecznych do awansu Polski do półfinałów mistrzostw Europy jest remis w meczu Słowaków za Szwedami. Trzymamy kciuki za taki rezultat.

20:08

Znamy składy obu drużyn - znajdują się one w panelu po prawej stronie serwisu.

20:03

Dzień dobry, wita Państwa Piotr Bernaciak, ruszamy z relacją live z meczu Słowacja - Szwecja!