Koszmar. Widzew przegrał z MKS Ełk przez gapiostwo.

Sebastian Zieleniecki skakał do główki, ale od bramki rozpoczynają gospodarze

Łukasz Gryko faulował w stylu zapaśnika, ale kartki nie pokazał

92'

Sędzia przedłużył mecz o 5 minut

91'

Sędzia pozwolił zagrać gospodarzom bardzo szybko, nie czekali na gwizdek, a nasi piłkarze nie zareagowali na takie zagranie. Koszmar

90'

Wolny pośredni dla MKS Ełk. Gospodarze trafili do siatki. Gola strzelił Mateusz Butkiewicz

88'

Kontra gospodarzy, ale na szczęście sami gubią piłkę

87'

Duże zamieszanie pod bramką MKS Ełk, piąstkuje Adam Radzikowski. Szkoda

87'

Sebastian Olczak dośrodkował, obrońcy wybili piłkę na róg

86'

Strzelał Wojciech Kuriata, piłka minęła bramkę Patryka Wolańskiego

85'

Sebastian Zieleniecki dołącza do grona ukaranych żółtą kartką

84'

Zmiana w MKS Ełk. Schodzi Mateusz Furman, wchodzi Kacper Jagłowski

81'

Sebastian Olczak kopnął piłkę w kierunku bramki gospodarzy. Nie miał prawa paść gol po tym uderzeniu

79'

Gospodarze grają dużo lepiej, są dłużej przy piłce. Kibice mogą się niepokoić

76'

Przerwa w grze, piłkarze mogą odpocząć

74'

Patryk Rosoliński fauluje i sędzia pokazał mu żółty kartonik

73'

Nie udała się kontra łodzianom

73'

Paweł Sobolewski strzelił, ale Dawid Kamiński zablokował piłkę

73'

Wolny dla gospodarzy na wprost bramki.

72'

Łodzianie grają nerwowo i faulują. Marcin Nowak ukarany żółtą kartką

72'

Zmiana w Widzewie. Sebastian Olczak zastępuje Kamila Tlagę

70'

Trzecia zmiana w MKS Ełk. Schodzi Michał Świderski, wchodzi na jego miejsce Patryk Malinowski

67'

Marcin Kozłowski podjął ryzyko strzału, ale brakowało precyzji

66'

Patryk Wolański ukarany żółtą kartką

64'

Paweł Sobolewski wrzucał piłkę, ale Patryk Wolański przerywa akcję gospodarzy

64'

Druga zmiana w MKS Ełk. Schodzi Mateusz Kraska, wchodzi Mateusz Butkiewicz

61'

Coraz bardziej nerwowe poczynania Widzewa. Nie ma reżysera gry

61'

Zmiana w MKS. Schodzi Michał Hryszko, wchodzi Patryk Rosoliński

59'

Kamil Tlaga ukarany żółtą kartką

59'

Centra z rogu, Kamil Tlaga fauluje zawodnika gospodarzy i z okazji nici

58'

Sebastian Zieleniecki wywalczył róg dla Widzewa

58'

Gospodarze coraz częściej atakują, widzewiacy już dawno nie zagrozili bramce MKS Ełk

55'

Daniel Świderski na pozycji spalonej. Niepokoi, że gospodarze grają odważniej

53'

Po faulu Adam Radwański ukarany żółtą kartką

53'

Niecodzienna sytuacja na boisku - Dawid Kamiński musiał zmienić buty. Może nowe przyniosą szczęście?

52'

Widoczny jest brak Mateusza Michalskiego. Pomocnika Widzewa wyeliminowała z tego meczu kontuzja

50'

Daniel Świderski słabo strzelił Patryk Wolański chwyta piłkę. Nie pozwólcie widzewiacy gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł

49'

Mateusz Furman fatalnie dośrodkowuje. Kibice Widzewa tym się nie przejmują

48'

Marcin Krzywicki dwa razy złapany na spalonego. Musi być czujniejszy dżoker Widzewa

47'

Hej gol - dopingują kibice Widzewa

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu

46'

46 minuta zmiana w Widzewie. Marcin Krzywicki zastąpił Adriana Budki

45'

Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie meczu

49'

Niestety, szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, wyjaśnili groźną sytuację

46'

Wolny dla Widzewa, trzeba wrzucić piłkę w pole karne

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy meczu

45'

Kamil Tlaga strzela. Piłka poszybowała dwa metry nad poprzeczką

43'

Strzelał Mateusz Furman. Dogodna okazja dla gospodarzy, na szczęście piłka poszybowała ponad bramką Patryka Wolańskiego

42'

Po rogu dla Widzewa, obrońcy wybili piłkę

41'

Znów Bartłomiej Gromek do Daniela Mąki. Napastnik Widzewa nie wykorzystał podania, aż złapał się za głowę

40'

Bartłomiej Gromek dośrodkował, jednak znów nikt nie zamknął podania

38'

Patryk Wolański szybkim wyjściem wyjaśnia sytuację pod polem karnym Widzewa

36'

Widzewiakom brakuje pomysłu na ostatnie podanie, otwierające drogę do bramki MKS

33'

Adrian Budka centruje, ale niedokładnie

30'

Kibice Widzewa nie denerwują się, że po półgodzinie ich piłkarze nie strzelili gola. Głośno dopingują. Przerwa w grze, piłkarze mogą chwilę odpocząć i napić się, bo temperatura jest wysoka, a cały stadion skąpany jest w słońcu

26'

Adam Radwański do Daniela Mąki. Efektowna akcja łodzian, Daniel Mąka nie opanował piłki

24'

Daniel Mąka strzelił, ale w mur. Poprawka też nie przyniosła efektu. Szkoda

23'

Dawid Kamiński faulowany tuż przed szesnastką. Wolny z dogodnej pozycji

22'

Marcin Kraska próbował zaskoczyć Patryka Wolańskiego. Piłka poszybowała jednak dwa metry nad bramką

19'

Wolny dla Widzewa. Adam Radwański strzelał niepotrzebnie, bo mógł podać do Adriana Budki

15'

Błąd Łukasza Gryko, obrońcy Ełku. Zbyt szybko zdecydował się na strzał Dawid Kamiński

13'

Centra Daniela Mąki, ale znów zabrakło kogoś, kto przejąłby piłkę

12'

Z wolnego strzelał Daniel Mąka, płasko, ale w mur

11'

Okazja dla Widzewa. Wolny z 22 metrów na wprost bramki po faulu na Adamie Radwańskim

10'

Adam Radzikowski wypuścił piłkę z rąk, ale żaden z łodzian nie skorzystał z prezentu bramkarza MKS

9'

Policzyliśmy orientacyjnie kibiców Widzewa na stadionie w Ełku. Piłkarzy Widzewa dopinguje ćwierć tysiąca fanów

8'

Bartłomiej Gromek faulował, sędzia upomina tylko słownie łodzianina

6'

Agresywna gra łodzian w środku pola karnego, Aktywny Adam Radwański próbował wejść w pole karne, ale faulował

3'

Patryk Wolański łapie piłkę dośrodkowaną przez Michała Świderskiego

3'

Widzewiacy grają odważnie, chcą narzucić swój styl gry rywalom

1'

Piłkarze Widzewa rozpoczęli spotkanie w Ełku. Kibice Widzewa dopingują swój zespół. Na boisko wszedł Adrian Budka, zastąpił tuż przed meczem Piotra Okuniewicza

17:52

Widzew zagra bez Mateusza Michalskiego, którego zastąpił Kamil Tlaga

17:51

Gospodarze jeszcze muszą walczyć, bo ich utrzymanie w III lidze nie jest przesądzone.

17:48

Za 10 minut rozpocznie się mecz MKS Ełk - Widzew. Łodzianie muszą wygrać, bo ich rywale do awansu zdobyli po trzy punkty. ŁKS pokonał Lechię 2:0, a Drwęca - Motor Lubawa 5:0. Czołówka tabeli: 1. Drwęca 68, 2. ŁKS 67, 3. Widzew 62