3 : 3
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1. połowa1 : 2
90'

Koniec! ŁKS marnuje ogromną szansę na zwycięstwo! Łodzianie trzy razy prowadzili i mimo wszystko nie zdołali dowieźć trzech punktów do końca!

90'

ŁKS rzucił się jeszcze do ataku. Wywalczył rzut rożny, ale nic z niego nie wyszło!

90'

Koszmar ŁKS-u! Po rzucie wolnym w 90 minucie gospodarze wpakowali piłkę do siatki Michała Kołby!

90'

Gooool! Co się dzieje! Otręba strzela na 3:3! Mamy remis.

90'

Wolny dla gospodarzy i żółta kartka dla Mariusza Cichowlasa

89'

Wrzutka pod bramkę Michała Kołby. Ełkaesiacy wybijają, piłka wraca, a Michał Kołba łapie piłkę

88'

Wszyscy ełkaesiacy bronią, wybijają piłkę na róg

88'

Ełkaesiacy utrzymują się przy piłce, ale popełniają faul

87'

Jewhen Radionow kończy bez kartki, zagra zatem z Lechią Tomaszów

87'

Faulowany Kamil Rozmus. Zmiana w ŁKS. Jewhen Radionow schodzi, wchodzi Mariusz Cichowlas

86'

Michał Kołba pewnie łapie piłkę, ŁKS zyskuje cenne sekundy

85'

Aleksander Slęzak wybija piłkę na aut

84'

ŁKS gra daleko od własnej bramki. Strata piłki, gospodarze skontrowali, a Kamil Juraszek wybił piłkę

83'

Patryk Szymański dośrodkował w pole karne, wznawiamy akcję z autu

82'

Dawid Sarafiński próbował dryblingu, a powinien oddać piłkę Patrykowi Szymańskiemu

79'

Jewhen Radionow próbuje odebrać piłkę gospodarzom na ich przedpolu

78'

Mateusz Gołębiewski leży na boisku, Concordia będzie wznawiała grę

78'

Aleksander Slęzak zdaniem kibiców faulował rywala, ale nie było przewinienia

77'

Trzynaście minut do końca. ŁKS atakuje rywala na jego połowie

76'

Dżoker w talii ŁKS Patryk Szymański zdobył gola. Trener Wojciech Robaszek miał nosa, że wprowadził tego zawodnika

75'

Goool! Patryk Szymański popisuje się celnym strzałem, po składnej akcji. Dawid Sarafiński podał do Pawła Pyciaka, ten dośrodkowuje do Patryka Szymańskiego i mamy 3:2 dla ŁKS!

75'

Wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie Pawła Pyciaka, nie udało się oddać strzału

75'

Kwadrans do końca. Coraz mniej czasu na strzelenie decydującego gola

73'

Patryk Szymański strzelił z daleka, ale niecelnie

72'

Patryk Szymański próbuje wnieść nieco ożywienia w poczynania swej drużyny

71'

Jewhen Radionow na spalonym

70'

Szybka reakcja trenera Robaszka. Patryk Szymański zastępuje Artura Golańskiego w drużynie ŁKS

69'

Gooool! Pietroń pokonuje Kołbę i mamy 2:2! Concordia w "10" doprowadziła do wyrównania!

68'

Rzut karny dla Concordii po zagraniu ręką w polu karnym!

68'

Strzelał Hubert Otręba, bez problemu piłkę łapie Michał Kołba

68'

Jewhen Radionow walczył o piłkę, ale pilnowało go dwóch rywali

67'

Niebezpiecznie pod bramką ŁKS. Maksymilian Rozwandowicz wyjaśnił sytuację

66'

Ełkaesiacy są lepsi, grają mądrzej, ale nie stawiają kropki nad "i"

64'

Kontra Concordii, ale łodzianie sobie poradzili

62'

Pelc opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Marcin Strach

60'

Rożny dla ŁKS. Paweł Pycia dośrodkował Jewhen Radionow główkował ponad poprzeczką

60'

Łukasz Kopka do Jewhena Radionowa, ale piłka po strzale najlepszego strzelca III ligi została zablokowana. To mógł być trzeci gol dla ŁKS

59'

Dawid Sarafiński organizował kontrę, ale nie udało się dotrzeć pod bramkę Concordii

58'

Mariusz Pelc faulowany przez Kamila Rozmusa

55'

Łukasz Kopka próbował zagrać do Jewhena Radionowa, ale niedokładnie

53'

Paweł Pyciak próbował strzelać, ale piłka ugrzęzła w gąszczu nóg obrońców gospodarzy

51'

Gospodarze starają się wyrównać, choć grają w osłabieniu. To szansa dla ŁKS na skuteczną kontrę

50'

Łodzianie wyprowadzili składną kontrę. Paweł Pyciak zablokowany w polu karnym

49'

Kamil Rozmus fauluje rywala w dogodnej sytuacji

48'

Łodzianie atakują, grają spokojniej i dokładniej

47'

Ukarany żółtą kartką dla piłkarza Concordii Huberta Otręby za faul na Dawidzie Sarafińskim

47'

Stały fragment gry dla gospodarzy. Michał Kołba niepewnie łapie piłkę

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu

46'

Zmiana w Concordii. Stawikowski za Dudę

13:05

W przerwie kibice liczą, ile bramek z karnych zdobyli w tym sezonie piłkarze ŁKS. Odpowiadamy - osiem: Jewhen Radionow i Artur Golański w meczu z Ruchem, Patryk Bryła z Huraganem Wołomin, Jewhen Radionow znów z Ruchem, Patryk Bryła z Pelikanem, Artur Golański i Patryk Bryła z Motorem i teraz z Concordią Artur Golański. Widzew strzelił z jedenastek cztery gole: Mateusz Michalski z Ełkiem, Daniel Mąka ze Switem, Mateusz Michalski z Legią i Daniel Mąka z Jagiellonią

45'

Wolny dla ŁKS. Paweł Pyciak dośrodkowuje, bramkarz łapie piłkę. Po chwili koniec pierwszej połowy.

45'

Patryk Burzyński schodzi z boiska. W jego miejsce Michał Lewandowski

45'

Arbiter prowadzi rozmowy z kapitanami drużyn, bo jest nerwowo. Damian Guzik za boiskiem, na szczęście wrócił do gry

45'

Aleksander Ślęzak też obejrzał żółtą kartkę

45'

Ełkaesiacy grają z przewagą jednego zawodnika. Sebastian Kopeć faulował Damiana Guzika i słusznie został wyrzucony z boiska

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

42'

Zmiana w ekipie ŁKS. Patryk Bryła ma kłopoty z nogą i schodzi. Wchodzi w jego miejsce Dawid Sarafiński

40'

Wielka radość w łódzkim obozie. Kapitalnie zagrał po rogu Kamil Juraszek. Brawo!

40'

Gooool! Kamil Juraszek strzelił piętą drugiego gola!

40'

Wolny dla ŁKS. Po dośrodkowaniu Pawła Pyciaka piłka wyszła za boisko. Jest róg

39'

Edil de Souza Barros faulował Damiana Guzika i został ukarany żółtą kartką

39'

Michał Kołba ostro zaatakowany w polu bramkowym - sędzia odgwizdał faul

38'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy

37'

Paweł Pyciak dośrodkowuje (prawie strzela) w pole karne, ale nic z tego nie wyszło

37'

Jewhen Radionow wychodził prawie sam na sam z bramkarzem, ale Edil de Souza Barros dogonił napastnika i go zablokował

36'

Zostało 10 minut do końca pierwszej połowy

35'

Na szczęście Artur Golański doszedł do siebie

34'

rtur Golański leży na boisku, oby tylko nie doznał groźnej kontuzji

33'

Gra toczy się głównie w środku boiska

31'

Trwają dyskusje na trybunach, czy przed wyrównującym golem gospodarze nie pomogli sobie ręką

30'

Kamil Juraszek ukarany żółtł kartką. Róg dla Concordii

28'

Goool! Po rzucie rożnym fatalnie piąstkował Michał Kołba i Mariusz Pelc zdobywa bramkę dla gospodarzy! Mamy 1:1!

28'

Kontra gospodarzy. Concordia wywalczyła róg, gospodarze domagali się karnego

26'

Paweł Pyciak dośrodkował, główkował Aleksander Slęzak, ale piłka poszybowała zbyt wysoko

25'

Artur Golański dośrodkował z linii końcowej - rzut rożny dla ŁKS

23'

ŁKS spokojnie prowadzi grę i czeka na kolejne okazje. Gospodarze nie stwarzają dużego zagrożenia.

18'

Z daleka strzelał głową Jewhen Radionow, lecz piłka przeleciała obok słupka

17'

Dobra akcja ŁKS. Gospodarze popełnili błąd. Oskar Pogorzelec zgubił piłkę, ale Patryk Bryła nie zorientował się odpowiednio szybko. Kopnął zbyt lekko

16'

Mateusz Gołębiewski strzelił na bramkę, ale Michał Kołba nie dał się zaskoczyć. Obronił.

15'

Kwadrans gry za nami. Teraz Maksymilian Rozwandowicz faulował. Wolny dla gospodarzy w odległości 20 m na wprost bramki Michała Kołby.

13'

Łukasz Kopka próbował dośrodkować do Jewhena Radionowa - niedokładnie

12'

Gospodarzom brakuje trochę umiejętności, prowokują i często faulują.

11'

Spokojna gra ŁKS. Po dobrym otwarciu spotkania podopieczni trenera Wojciecha Robaszka kontrolują przebieg meczu

10'

Faulowany Kamil Juraszek.

9'

Goool! Artur Golański wykorzystuje rzut karny! 1:0 dla ŁKS!

8'

Patryk Bryła w polu karnym dośrodkował, a Sebastian Kopeć zagrał piłkę ręką. Za to rzut karny i żółta kartka dla zawodnika Concordii!

8'

Rzut karny dla ŁKS! Okazja na gola!

6'

Faulowany Damian Guzik. Maksymilian Rozwandowicz niecelnie wrzucał piłkę

5'

Wolny dla łodzian. Patryk Bryła zagrał niedokładnie

4'

Wolny dla gospodarzy 30 m od bramki ŁKS, piłkę wybijają piłkarze gości

2'

Na trybunach jest kilkuset widzów. Nie ma oczywiście zorganizowanej grupy kibiców ŁKS

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

12:03

Za moment rozpocznie się mecz. Łodzianie zagrają na niebiesko, czyli w takich samych strojach jak w derbach. Gospodarze w koszulkach pomarańczowych.