718botFK Rostów
23:00

To tyle na dziś, za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuje Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

22:59

Spotkanie nie zachwyciło, gospodarze awansują do dalszej fazy rozgrywek Ligi Europy całkowicie zasłużenie. Rywala poznają już podczas jutrzejszego losowania.

95'

Koniec spotkania na Old Trafford! Manchester United wygrywa 1:0 z FK Rostów po bramce Juana Maty!

93'

Gościom brakuje już sił na dalszą walkę. Sędzia za moment zakończy mecz.

91'

Sędzia dolicza aż cztery minuty do drugiej połowy.

89'

Podobnym faulem w ataku rewanżuje się Marko Dević, tym razem sędzia nie wyciąga kartki. Piłka dla Manchesteru United.

87'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu pada dopiero w 87. minucie, ukarany Alexander Bukharov, który faulował Marouane Fellainiego w środku pola.

84'

Ostre dośrodkowanie Igora Kireeva w pole karne, nie miał prawa pomylić się Marcos Rojo. Argentyńczyk wykopuje piłkę bez namysłu z dala od własnej szesnastki.

82'

Póki co ostatnią zmianę przeprowadził szkoleniowiec FK Rostów. Khoren Bayramyan zmieniony przez Igora Kireeva.

81'

Z bólu zwija się Henrik Mkhitaryan, być może w tym momencie Jose Mourinho dokona ostatniej zmiany.

79'

Marko Dević zmienia Andrei Prepelitę.

78'

Juan Mata szukał wysokiego podania do Henrika Mkhitaryana, Ormianina w ostatniej chwili wyjściem z bramki uprzedza golkiper Rostowa.

76'

Wracając do zmiany Marcusa Rashforda, to prawdopodobnie została cofnięta w ostatniej chwili, tuż po strzelonej przez gospodarzy bramce.

74'

Mocne podanie do Zlatana Ibrahimovicia od Andera Herrery, Szwed na spalonym.

72'

Dośrodkowanie Henrikha Mkhitaryana z prawej strony boiska piętką przedłużył Zlatan Ibrahimović, Juan Mata nie miał najmniejszych problemów z trafieniem do bramki z kilku metrów!

71'

A jednak! Po sprawie? Do siatki trafia Juan Mata! 1:0 prowadzą Czerwone Diabły!

70'

W ostatnich minutach nieco dłużej przy piłce utrzymują się goście, zbliża się w końcu najważniejszy dla nich moment tego dwumeczu, będą musieli nieco odważniej zaatakować przeciwnika.

68'

Dziwna sytuacja... przy linii bocznej przygotowani stali zarówno Marcus Rashford, jaki i Ashley Young, na boisko ostatecznie wejdzie ten pierwszy.

66'

Jose Mourinho przy linii bocznej instruuje już Marcusa Rashforda, który najpewniej będzie ostatnim zmiennikiem Czerwonych Diabłów w dzisiejszym meczu.

64'

A jednak - Phil Jones zmienia Daleya Blinda, uraz głowy Holendra okazał się zbyt groźny.

63'

Przy linii bocznej już stał Phil Jones, ale musi się wstrzymać jeszcze przynajmniej przez chwilę, bo holenderski pomocnik United wrócił do gry.

62'

Sadar Azmoun zmieniony przez Alexandara Bukharova. Szykuje się także zmiana w United, na boisku leży Daley Blind.

61'

Szykuje się zmiana w ekipie gości - na boisku pojawi się Alexander Bukharov.

59'

Bardzo aktywny w ostatnich minutach jest doświadczony snajper Manchesteru United, przed momentem walczył w polu karnym rywala z ogromnym zaangażowaniem, sędzia odgwizdał jego faul.

57'

Były napastnik FC Barcelony tym razem w roli dośrodkowującego, Szwed wrzucał piłkę z lewego skrzydle po minięciu obrońcy, piłka ląduje w rękawicach Nikity Medvedeva.

55'

Po dośrodkowaniu Antonio Valencii z głębi pola do strzału głową dochodzi Zlatan Ibrahimović, napastnik kolejny już raz dzisiaj uderza niecelnie.

53'

Znakomita szansa dla FK Rostów! Sadar Azmoun oddaje kąśliwy strzał z linii szesnastego metra, ale piękną interwencją zatrzymuje go Sergio Romero!

51'

Fedor Kudryashov odnalazł się przy linii bocznej, gdzie przeciął szybkie podanie do Andera Herrery. Aut dla United.

49'

Doskonała gra na małej przestrzeni w wykonaniu Henrikha Mkhitaryana, Ormianin efektownie mija kilku rywali przed polem karnym, ale zdecydowanie za późno oddaje futbolówkę Zlatanowi Ibrahimoviciowi, Szwed na spalonym.

47'

Szybko nadchodzi pierwsza zmiana w drugiej połowie. Po minucie gry urazu mięśniowego nabawił się Paul Pogba, zmienia go Marouane Fellaini.

46'

Piłka w grze, ma ją FK Rostów!

22:08

Piłkarze już z powrotem na murawie! Za moment wznawiamy grę!

22:00

Za chwilę wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

21:58

Mecz krótko mówiąc nie porywa. Gospodarze niepodważalnie prowadzą grę (74% do 26% w posiadaniu piłki!), tworzą sobie okazje bramkowe, ale nie potrafią zamienić ich na gole, przez co wciąż nie mogą być pewni awansu.

45'

Koniec pierwszej części meczu w Manchesterze. Do przerwy 0:0.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

44'

Bezsensowne zagranie Marcosa Rojo w pole karne pewnie przyjmuje Denis Terentjev. Argentyńczyk mógł zachować się lepiej.

42'

Paul Pogba przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką. Od bramki Nikita Medvedev.

40'

Juan Mata faulowany przez Khorena Bayramyana kilka metrów przed linią pola karnego.

38'

Fedor Kudryashov dobrze blokuje Antonio Valencię przy narożniku boiska, tylko rzut rożny dla United.

36'

Z jednej strony możemy pochwalić ofensywne zapędy gospodarzy, trzeba jednak także zwrócić uwagę na doskonałe zorganizowanie w defensywie zawodników z Rostowa. Wciąż pozostają oni bezbłędni, taktyka "autobusu" póki co sprawdza się.

34'

Mocny strzał Zlatana Ibrahimovicia trafia tylko w słupek bramki! Cudowne uderzenie w kierunku dalszego sika, United coraz bliżej!

32'

Goście odpowiadają pierwszym atakiem od dawna. Fedor Kudryashov szukał dośrodkowania z lewej flanki, okazało się ono niecelne. Ponownie przy piłce Manchester.

30'

Henrikh Mkhitaryan marnuje stuprocentową sytuację! Juan Mata ponownie prezentuje mocne, górne prostopadłe podanie, Ormianin uderza z nieprzygotowanej pozycji obok bramki!

28'

Wydawało się, że bramkarz FK Rostów przy próbie piąstkowania uderzył w głowę Juana Matę, będący w pobliżu sędzia nie używa gwizdka - to mogło zakończyć się rzutem karnym dla Czerwonych Diabłów!

26'

Miha Mevlja powalony na ziemię przez Paula Pogbę we własnym polu karnym - grę wznowi Nikita Medvedev.

24'

Trzeba przyznać także, że mecz niestety nie porywa - tempo jest niemal "wakacyjne", wygląda to jak sparing.

22'

Bardzo mocna próba uderzenia Paula Pogby z około trzydziestu metrów, ale był to strzał równie mocny, co niecelny.

20'

Pierwsze dwadzieścia minut stało pod znakiem ciągłych ataków gospodarzy. Piłkarze Rostowa "zaparkowali autobus" już przed własną szesnastką, sami nie mieli ani jednej dobrej sytuacji.

18'

Głębokie dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Daleya Blinda, sytuację przytomnie wyjaśnia Andrei Prepelita.

16'

Zlatan Ibrahimović! Szwed uruchomiony znakomitym prostopadłym podaniem od Juana Maty, udało mu się położyć bramkarza na ziemię, ale po chwili Nikita Medvedev ratuje swój błąd!

14'

Na aut piłkę wybija Miha Mevlja po zagraniu do Juana Maty na lewe skrzydło.

12'

Mocne uderzenie Henrikha Mkhitaryana z dwudziestu metrów przelatuje wysoko nad poprzeczką.

10'

Antonio Valencia wywalczył rzut rożny w pojedynku na skrzydle z Cesarem Navasem.

9'

Zlatan Ibrahimović uderza prosto w mur, a konkretnie w Andrei Prepelitę.

8'

Denis Terentjev zagrywa piłkę ręką przed polem karnym, dobra okazja dla gospodarzy ze stałego fragmentu gry.

7'

Na Old Trafford nie pojawiła się dziś oficjalna delegacja kibiców z Rosji.

6'

Znakomite dośrodkowanie w pole karne, pierwszy strzał w wykonaniu Marcosa Rojo efektownie broni Nikita Medvedev, po chwili bramkarz także paruje do boku dobitkę Zlatana Ibrahimovicia!

4'

Miha Mevlja przecina dośrodkowanie Paula Pogby, co daje Czerwonym Diabłom pierwszy rzut rożny.

2'

Przytomny odbiór Denisa Terentjeva zapoczątkował atak gości, ale piłka szybko trafia w rękawica Sergio Romero.

1'

...pierwszy gwizdek sędziego i gramy! Przy piłce Manchester United!

21:04

Przed nami losowanie stron...

21:01

Bohaterowie dzisiejszego spotkania pojawiają się na murawie Teatru Marzeń!

21:00

Zawodnicy już ustawieni w tunelu!

20:59

Przenosimy się już na Old Trafford! Kto wygra dzisiejsze spotkanie i awansuje do 1/8 Ligi Europy? Dowiemy się najprawdopodobniej już za niecałe dwie godziny.

20:48

Co do składu United, to trzeba przyznać, że Jose Mourinho nie lekceważy przeciwnika - przeciwko Rostowowi gra dziś praktycznie najlepsza możliwa jedenastka.

20:42

Pierwsze spotkanie zakończyło się korzystnym dla Czerwonych Diabłów wynikiem 1:1, dziś faworytem są oczywiście gospodarze.

20:38

Tak, to nie jest żaden błąd - na ławce gości zasiądzie dziś jedynie czterech rezerwowych.

20:33

Rezerwowi FK Rostów: Evgeni Goshev, Igor Kireev, Alexander Bukharov i Marko Dević.

20:30

Rezerwowi Manchesteru United: David de Gea, Phil Jones, Michael Carrick, Marouane Fellaini, Ashley Young, Jesse Lingard i Marcus Rashford.

20:25

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Gediminas Mazeika z Litwy.

20:18

Znamy już składy obu drużyn!

20:15

Dobry wieczór Państwu, zapraszam na wieczór z Ligą Europy! Na relację live z meczu Manchester United - FK Rostów zaprasza Piotr Bernaciak!