Bayern MonachiumBayern Monachium
1 : 0
VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
94'

KONIEC! Bayern pokonuje Wolfsburg 1:0 po bramce Costy! Tym samym awansował do 1/4 finału DFB Pokal. Szkoda, że Błaszczykowski nie miał okazji pokazać się na Allianz Arena. Tyle z naszej strony! Dobranoc!

93'

Kartka dla Rodrigueza za faul na Lewandowskim.

91'

Słaby strzał Sanchesa. Niepotrzebnie Portugalczyk oddał uderzenie, zamiast szanować futbolówkę.

90'

Arbiter doliczył do regulaminowego czasu gry aż 3 minuty!

89'

Coman zastępuje Robbena.

87'

Sanches zmienia Costę.

86'

Przyjezdni przycisnęli i trzeba przyznać, że nie powinni już przegrywać na Allianz Arena.

85'

Didavi oddał kąśliwy strzał, który sprawił problemy Neuerowi! Dobitka Wilków zablokowana!

83'

Tym razem Didavi był bliski strzelenia bramki, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką!

82'

Fantastyczna interwencja Neuera! Malli zatrzymany! to pownien być gol! Bayern ma dużo szczęścia!

81'

Costa zagrał wzdłuż bramki! Niestety, nikt nie zakończył tej akcji strzałem!

78'

Casteels uprzedził Robbena! Dobre wyjście golkipera Wilków!

77'

A więc nie zobaczymy Błaszczykowskiego. Szkoda, szkoda.

76'

Didavi wchodzi na murawę w miejsce Bazoera.

75'

Gospodarze ponownie zamknęli rywali pod ich bramką.

73'

Kimmich zmienia Alonso.

72'

Robben ukarany kartką za spóźniony atak.

71'

Nadal czekamy na roszady w Bayernie.

70'

Hummels drasnął głową piłkę, a następnie nie potrafił jej skierować do siatki Lewandowski!

69'

Robben zablokowany przez Rodrigueza i będzie korner.

66'

W ostatnich sekundach piłkarze obydwu drużyn przyspieszyli tempo, ale brakuje przysłowiowej kropki nad "i" w akcjach zaczepnych.

63'

Neuer odbił futbolówkę po centrze z rzutu wolnego jednego z zawodników gości.

61'

Gomez zmienia Ntepa.

61'

Czy doczekamy się na murawie Błaszczykowskiego?

59'

Kolejna akcja Costy. Brazylijczyk szukał w polu karnym kolegów, ale zagrywał już niedokładnie.

57'

Gustavo tyle razy dziś poskrobał Lewandowskiego, że zasłużył na kartkę.

57'

Teraz z dystansu spróbował swoich sił Alaba. Uderzenie było niecelne.

56'

Robben zagrał do Costy, a Brazylijczyk mocnym strzałem trafił w Casteelsa!

55'

Costa zacentrował w pole karne! Tam znalazł się Thiago Alcantara, ale przestrzelił z kilku metrów!

53'

Bardzo słaba centra Rodrigueza, tak jak cała gra Wolfsburga.

52'

Ntep opatrywany poza boiskiem.

49'

Przekombinowali gospodarze z rozegraniem kolejnego, stałego fragmentu gry.

48'

Alonso zacentrował w pole karne, a tam Martinez po uderzeniu głową przeniósł futbolówkę nad bramką gości.

48'

W Bayernie bez zmian kadrowych po przerwie.

46'

Rozpoczynają gospodarze!

46'

Były zawodnik Mainz melduje się w miejsce Mayorala.

21:46

Malli szykuje się do wejścia.

45'

KONIEC! Do przerwy Bayern prowadzi z Wolfsburgiem 1:0 po bramce Costy!

43'

Niewiele wskazuje na to, aby wynik miał ulec zmianie przed przerwą.

41'

Ładna szarża Lahma zakończona zablokowanym strzałem Lewandowskiego.

40'

Zawodnicy gości grają bardzo chaotycznie i wolno. Tak się nie da zaskoczyć ani Bayernu, ani kogokolwiek.

37'

Hummels z 7. metra przestrzelił! Stoper gospodarzy dopadł do futbolówki zagranej z rzutu wolnego, a fatalnie się pomylił!

34'

Błąd Hummelsa nie został wykorzystany przez Ntepa. Zawodnik Wilków powinien sam iść na bramkę Neuera, a nie szukać podania!

30'

Spokojniejsze tempo gry. Mistrz Niemiec nie gra zbyt żywiołowo.

28'

Neuer jak na razie bezrobotny. Szkoda, że nie widzimy na murawie Błaszczykowskiego.

26'

Bayern nie zagroził bramce Casteelsa, ale nadal utrzymuje się przy piłce.

25'

Hummels zablokowany i gospodarze rozpoczną z drugiego narożnika.

24'

Niefortunna interwencja jednego z piłkarzy Wilków i będzie korner dla przeciwników.

22'

Bayern nadal dłużej utrzymuje się przy piłce. Obraz gry raczej nie ulegnie zmianie.

20'

Futbolówka odbiła się od Gustavo. Casteels nawet nie drgnął.

19'

Brazylijczyk zszedł do środka, uderzył, a piłka po drodze zmieniła tor lotu i wpadła do siatki!

18'

GOOOL!!!! DOUGLAS COSTA!!!!

16'

Gospodarze zamknęli Wolfsburg przed polem karnym.

15'

Monachijczycy budują kolejne ataki, ale nie są w stanie zaskoczyć golkipera rywali.

13'

Javi Martinez wybił piłkę po zagraniu Rodrigueza.

12'

Lahm wybił piłkę poza boisko. Korner dla rywali.

11'

Lahm zagrał wzdłuż bramki gości,a tam golkiper Wilków skutecznie interweniował! Po drodze Thiago źle trafił w piłkę!

9'

Kapitalna szansa miejscowych! Ale Casteels broni strzał z bliska Robbena!

9'

Bayern wygrał cztery ostatnie mecze z Wolfsburgiem. Poprzedni mecz miał miejsce w grudniu, kiedy to wygrali z Wilkami 5:0.

8'

Na razie Wilki mają kłopot z opuszczeniem własnej części boiska.

7'

Kolejna szarża lewym skrzydłem Costy. Bardzo aktywny od początku były zawodnik Szachtara Donieck.

6'

Piłka po pierwszej centrze Costy została przeniesiona an drugą stronę boiska. Tam Lewandowski ponownie zagrał w pole karne, a tam Hummels huknął, jak z armaty nad bramką gości.

5'

Costa wywalczył pierwszy korner w spotkaniu.

4'

Kapitan reprezentacji Polski wrócił już na murawę.

2'

Lewandowski ucierpiał po starciu z Gustavo i leży na murawie. Potrzebna pomoc medyków.

1'

Bawarczycy szybko odzyskali futbolówkę i wymieniają ją między sobą.

20:45

Od środka rozpoczynają goście! Gramy!

20:45

Lahm uhonorowany za 500 występów w barwach Bayernu.

20:43

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę!

20:42

Rezerwowi gości: Benaglio, Bruma, Malli, Didavi, Blaszczykowski, Guilavogui, M. Gomez

20:42

Rezerwowi gospodarzy: Ulreich, Sanches, Kimmich, Coman, Muller, Bernat, Rafinha.

20:30

Oba zespoły rozgrzewają się na Allianz Arena. Do meczu pozostał kwadrans.

20:24

Wolfsburg na wiosnę zdobył trzy oczka, a w poprzedniej serii gier uległ Kolonii 0:1. Obecnie Wilki zajmują 14. miejsce z dorobkiem 19 punktów.

20:21

Bayern jest liderem Bundesligi. W 2017 roku podopieczni Ancelottiego w trzech meczach zdobyli 7 punktów. W sobotę zremisowali oni z Schalke 1:1 , a bramkę dla mistrza Niemiec zdobył Lewandowski.

20:19

Polak znalazł się ponownie na ławce rezerwowych Wilków.

19:59

Niestety, w zespole gości znów zabraknie miejsca dla Błaszczykowskiego.

19:57

Znamy już skład gospodarzy:

19:51

Witamy serdecznie! O 20:45 rozpocznie się najciekawsze, wtorkowe spotkanie 1/8 finału pucharu Niemiec, w którym to Bayern Monachium podejmie Wolfsburg!